Otec Braun

Otec Braun

S01E02 - Episode 2

19.1. 00:20
Televize Seznam
100 minutes
2003
Germany Comedy / Crime

Farář Guido Braun se ve svém novém působišti na ostrově Nordersand začíná až nebezpečně nudit, situace se ale radikálně změní ve chvíli, kdy najde syn místního policisty v písečných dunách kostru. Detektiv amatér Braun se rozhodne přijít věci na kloub, proto chce kopat hlouběji. Na ostrov však přijíždí biskup, jenž jeho nadšení pro odhalování pravdy nijak nesdílí, a svou přítomností průběh vyšetřování značně komplikuje. Když se ale objeví druhá kostra, otce Brauna už nemůže v pátrání zastavit nic a nikdo(oficiální text distributora)

More information

Episodes

S01E04

Episode 4

1.2. 23:40, Televize Seznam, 120 minutes

Episode 4

Farář Braun si tentokrát dělá starosti především o vlastní život a až na druhém místě o cizí smrt, jak u něj bývá obvykle zvykem. Zdá se mu, že se stal obětí ďábelské kletby, ale smrt se mu vyhne a zasáhne jeho nově nalezeného přítele, restaurátora a arcihříšníka Manuela. Neobešlo se to ovšem bez lidského přičinění a otci Braunovi nezbývá než najít toho, kdo mu zabránil, aby Manuelovi poskytl rozhřešení z jeho hříchů(oficiální text distributora)

S01E05

Episode 5

5.2. 20:15, Televize Seznam, 110 minutes

Episode 5

Páter Bonifácius, poverený prekladom zvitkov nájdených v Kumráne, za záhadných okolností zomrel. Malo to vyzerať ako samovražda, našiel sa dokonca aj list na rozlúčku. Ale otcovi Braunovi je to všetko akési podozrivé. Pochybnosti o Bonifáciovej samovražde sa potvrdili, keď - opäť za záhadných okolností - zomrel páter Pankrác, ďalší, kto mal prekladať spomínané zvitky. Teraz sa už otec Braun bude musieť veľmi vážne pustiť do vyšetrovania dvoch záhadných vrážd, ktoré zjavne spolu súvisia...(oficiální text distributora)

About show

Czech
2003
Germany Comedy / Crime

Kromě práce a poslání je jeho velkou zálibou luštění kriminálních případů. A toho si na venkově užívá až až... Otec Braun tělem i duší káže slovo Boží a díky své otevřenosti je oblíbený široko daleko. Policie jeho talent dokáže ocenit a považuje tohoto "komisaře ze záliby" za velice přínosného...(oficiální text distributora)

Creators

Martin Gies

Cast

Hans-Michael Rehberg, Ottfried Fischer, Thomas Fritsch, Gilbert von Sohlern, Peter-Heinrich Brix, Antonio Wannek, Hansi Jochmann, Karin Rasenack, Wolf-Dietrich Berg, Valentina Sauca, Bo Hansen, Paco-Luca Nitsche, Lutz Reichert