Total Recall

Total Recall

23.9. 21:25
HBO 2
115 minut
2012
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

Rok 2084, Euroamerica a Nový Shanghai spolu soupeří o nadvládu nad světem a bojí se o svou moc. Tovární dělník Douglas Quaid (Colin Farrel), nemá peníze na dovolenou, a tak si nechá implantovat vzpomínky z dovolené počítačem. Quaid si vybere dovolenou na Marsu v podobě tajného agenta. Při implantaci vyjde najevo, že Quaid už jedny implantované vzpomínky má. Najednou se proti němu vzbouří nejen jeho blízcí, ale i obě dvě světové velmoci, protože zjistí že býval na Marsu členem odboje proti tyranskému guvernérovi Cohaagenovi, a proto se na Mars pronásledován zabijáky vrátí, aby našel sám sebe a své vlastní vzpomínky. Jedná se o remake filmu od režiséra Paula Verhoevena Total Recall z roku 1990 s Arnoldem Schwarzeneggerem.(Listeroman)

Více informací

Podobné tituly

Terminator Salvation
Letecké katastrofy
2 $ocky

O pořadu

česky, anglicky
2012
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

Rok 2084, Euroamerica a Nový Shanghai spolu soupeří o nadvládu nad světem a bojí se o svou moc. Tovární dělník Douglas Quaid (Colin Farrel), nemá peníze na dovolenou, a tak si nechá implantovat vzpomínky z dovolené počítačem. Quaid si vybere dovolenou na Marsu v podobě tajného agenta. Při implantaci vyjde najevo, že Quaid už jedny implantované vzpomínky má. Najednou se proti němu vzbouří nejen jeho blízcí, ale i obě dvě světové velmoci, protože zjistí že býval na Marsu členem odboje proti tyranskému guvernérovi Cohaagenovi, a proto se na Mars pronásledován zabijáky vrátí, aby našel sám sebe a své vlastní vzpomínky.
Jedná se o remake filmu od režiséra Paula Verhoevena Total Recall z roku 1990 s Arnoldem Schwarzeneggerem.(Listeroman)

Tvůrci

Len Wiseman

Hrají

Ethan Hawke, Morgane Slemp, Jozef Aoki, Currie Graham, Vincent Rother, Bridget Hoffman, Bryan Cranston, Bill Coulter, Colin Farrell, Cam Clarke, Bokeem Woodbine, Kate Beckinsale, John Cho, Will Yun Lee, Steve Byers, Jesse Bond, Brooks Darnell, Michael Therriault, Lisa Chandler, Milton Barnes, Natalie Lisinska, Emily Chang, James McGowan, Mishael Morgan, Stephen MacDonald, Linlyn Lue, Andrew Moodie, Kaitlyn Leeb, Danny Waugh, Brian T. Delaney, J. J. Perry, Clive Ashborn, Jenny Jacoya Chowles, James Downing, Geoffrey Pounsett, Leigh Folsom Boyd, Brett Donahue, Dylan Smith, Leo Guiyab, Nykeem Provo, Matthew Nette, Simon Sinn, Miranda Jade, Shereen Airth, Philip Moran, Merella Fernandez, Alicia-Kay Markson, Brian Rodriguez, Stephon Fuller, Warren Belle, Bill Nighy, Jessica Biel, Phi Huynh, Stephen Stanton