Vřískot

Vřískot

6.6. 23:10
HBO 2
115 minut
2022
Horor / Thriller

25 let po brutálních vraždách v městečku Woodsboro se na scéně objevuje nový vrah, který si nasadil na obličej kultovní bílou masku. Tentokrát se zaměří na teenagery, oživí tím dávno pohřbenou noční můru a opět odkryje strašidelnou minulost města. (Forum Film CZ)

Více informací

Podobné tituly

Victor a Valentino
Před kamerou
Zákon gangu: Mayové

O pořadu

česky, anglicky
2022
Horor / Thriller

25 let po brutálních vraždách v městečku Woodsboro se na scéně objevuje nový vrah, který si nasadil na obličej kultovní bílou masku. Tentokrát se zaměří na teenagery, oživí tím dávno pohřbenou noční můru a opět odkryje strašidelnou minulost města.


(Forum Film CZ)

Tvůrci

Matt Bettinelli-Olpin, James Vanderbilt, Tyler Gillett, Guy Busick

Hrají

Jamie Kennedy, Hayden Panettiere, Dylan Minnette, Adam Brody, Drew Barrymoreová, Matthew Lillard, Henry Winkler, Neve Campbellová, Rian Johnson, Patrick Lussier, David Arquette, Marco Beltrami, Kyle Gallner, Courteney Cox, Matt Bettinelli-Olpin, Jenna Ortega, Skeet Ulrich, Marley Shelton, Heather Matarazzo, Kevin Williamson, Jack Quaid, Julie Plec, Roger Jackson, Chester Tam, Tyler Gillett, Mikey Madison, Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Sonia Ammar, James A. Janisse, Reggie Conquest, Brooke Barnhill, Stephen West-Rogers, Milli M., Christopher Speed, Chelsea Rebecca, Iya Labunka