The Little Things

The Little Things

20.5. 15:45
HBO 2
130 minutes
United States Crime / Thriller

Zástupce šerifa Joe "Deke" Deacon (Denzel Washington) je z Kern County v Kalifornii vyslán do Los Angeles na rutinní práci sběru důkazů. Místo toho se spolu se svým novým parťákem Jimem Baxterem (Rami Malek) přímo zapojí do pátrání po sériovém vrahovi, který terorizuje celé město. V průběhu sledování a vyšetřování podezřelého (Leto) se začínají odkrývat znepokojující tajemství z Dekeovy minulosti, která by mohla ohrozit nejen tento případ. (HBO Europe)

More information

Similar shows

Fantastic Mr. Fox
The Numbers Station
Last Week Tonight with John Oliver
Better Things
Victor and Valentino
Gentleman Jack
Hollywood on Set

About show

Czech, English
United States Crime / Thriller

Zástupce šerifa Joe "Deke" Deacon (Denzel Washington) je z Kern County v Kalifornii vyslán do Los Angeles na rutinní práci sběru důkazů. Místo toho se spolu se svým novým parťákem Jimem Baxterem (Rami Malek) přímo zapojí do pátrání po sériovém vrahovi, který terorizuje celé město. V průběhu sledování a vyšetřování podezřelého (Leto) se začínají odkrývat znepokojující tajemství z Dekeovy minulosti, která by mohla ohrozit nejen tento případ.


(HBO Europe)

Creators

John Lee Hancock

Cast

Lee Garlington, Rami Malek, Denzel Washington, Glenn Morshower, Frederick Koehler, Michael Hyatt, Jeff Corbett, Jason James Richter, J. Downing, Julia Vera, Chris Bauer, Stephanie Erb, Linara Washington, Joris Jarsky, Natalie Morales, Kerry O'Malley, Charlie Saxton, Terry Kinney, Maya Kazan, John Harlan Kim, Dimiter D. Marinov, Judith Scott, Isabel Arraiza, Erica Lynne Arden, Sheila Houlahan, Jared Leto, Sofia Vassilieva, Olivia Washington, Richard Lawrence, Jodi Carol Harrison