Tenet

Tenet

12.3. 19:30
HBO 2
150 minutes
2020
United States / Velká Británie Action / Drama / Sci-Fi

John David Washington je novým představitelem hlavní role v akčním sci-fi snímku filmového vizionáře Christophera Nolana Tenet. Nejmocnější zbraní našeho hrdiny je jediné slovo - TENET. V temném podsvětí mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, která se bude odehrávat mimo reálný čas. Nejde o cestování v čase, ale o inverzi. (HBO Europe)

More information

Similar shows

Dune
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Godzilla vs. Kong
Fillmore (pracovní název)
Magic Hour
Occupation: Rainfall
Matrix Resurrections

About show

Czech, English
2020
United States / Velká Británie Action / Drama / Sci-Fi

John David Washington je novým představitelem hlavní role v akčním sci-fi snímku filmového vizionáře Christophera Nolana Tenet. Nejmocnější zbraní našeho hrdiny je jediné slovo - TENET. V temném podsvětí mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, která se bude odehrávat mimo reálný čas. Nejde o cestování v čase, ale o inverzi.


(HBO Europe)

Creators

Christopher Nolan

Cast

Jack Cutmore-Scott, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Aaron Taylor-Johnson, Andrew Howard, Martin Donovan, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Fiona Dourif, Jurij Kolokolnikov, Wes Chatham, Denzil Smith, Marcel Sabat, John David Washington, Dimple Kapadia, Anthony Molinari, Rich Ceraulo, Himesh Patel, Laurie Shepherd, Jonathan Camp, Jimmy Star, Michael Caine, Kenneth Wolf Andersen Haugen, Jess Weber, Marek Angelstok, Viktoria Jelizarova