Holiday Harmony

Holiday Harmony

20.1. 19:30
HBO 2
110 minutes
Comedy / Romantic

Zpěvačka a skladatelka Gail (Annelise Cepero) se může zúčastnit zásadní soutěže – příležitost, která se naskytne jedinkrát za život. Vydá se na dalekou cestu, ovšem dostane se jen do Harmony Springs v Oklahomě. Tam se její putování, rozpočet i všechny velké naděje zhroutí. Do vysněného vánočního vystoupení v iHeartRadiu zbývají pouhé dva týdny. Gail dá na radu místního všeuměla Jeremyho (Jeremy Sumpter) a ujme se skupinky nezvedených dětí, které touží vystupovat na vlastním vánočním galavečeru. Gail se s Jeremym sblíží, ale pokud si chce splnit svůj životní sen, musí opustit muže i město, které si zamilovala… V jedné z hlavních rolí se objeví také Brooke Shields. (HBO Max)

More information

Similar shows

Manéž Bolka Polívky
Jarhead 3: The Siege
Regiony ČT24
Blue Code
Inga Lindström: Tóny lásky
Specialisté
Murder, She Wrote
Zatopené osudy (Vranovská přehrada)
Justice
Zprávy TV Prima

About show

Czech, English
Comedy / Romantic

Zpěvačka a skladatelka Gail (Annelise Cepero) se může zúčastnit zásadní soutěže – příležitost, která se naskytne jedinkrát za život. Vydá se na dalekou cestu, ovšem dostane se jen do Harmony Springs v Oklahomě. Tam se její putování, rozpočet i všechny velké naděje zhroutí. Do vysněného vánočního vystoupení v iHeartRadiu zbývají pouhé dva týdny. Gail dá na radu místního všeuměla Jeremyho (Jeremy Sumpter) a ujme se skupinky nezvedených dětí, které touží vystupovat na vlastním vánočním galavečeru. Gail se s Jeremym sblíží, ale pokud si chce splnit svůj životní sen, musí opustit muže i město, které si zamilovala… V jedné z hlavních rolí se objeví také Brooke Shields.


(HBO Max)

Creators

Lorynn York, Shaun Paul Piccinino, Christopher James Harvill

Cast

Brooke Shields, Jeremy Sumpter, Michael Bow, Michael Wiseman, Lorynn York, Carla Jimenez, Seth Coltan, Bobby McGee, Sophia Reid-Gantzert, Shaun Paul Piccinino, Jordyn Curet, Olivia Blue, Annelise Cepero, Ryder Franco, Kayden Franco, Morgan Harvill