Sektor

Sektor

S02E01 - Daddy

17.6. 21:00
HBO
60 minut
Drama

Harper už nemůže pracovat z domova a vrací se do rychle se měnící společnosti Pierpoint. V kanceláři se objeví nařízení nového amerického vedení. Robert se snaží získat klienta a Yasmin zase odpovědi... (HBO Max)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E04

There Are Some Women...

13.7. 10:20, HBO 3, 60 minut

There Are Some Women...

Po Felimově porážce Erik zvažuje svůj další postup a odlétá do New Yorku. Uzavření dohody s Bloomem nepřináší Harper žádné problémy a její pouto s Dannym sílí. (HBO Max)

S02E05

Epizoda 5

15.7. 21:00, HBO, 60 minut

Epizoda 5

Harper se dozví, že Yasmin a Jackie jedou do Berlína, a snaží se získat pozvání, a to nejen z obchodních důvodů. Aurora dostane šanci pracovat ve státní správě a nabídne Gusovi místo ve svém týmu. (HBO Max)

Dostupné za 6 dnů
S02E06

Epizoda 6

22.7. 21:00, HBO, 60 minut

Epizoda 6

Skupina obchodníků chce vydělat na společnosti FastAide a Bloom to bere velmi osobně. Harper se obává o budoucnost jejich partnerství. Yasmin prochází zásadní proměnou. (HBO Max)

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
Drama

Seriál Sektor, zasazený do vzrušujícího světa mezinárodních financí, sleduje skupinu ambiciózních dvacátníků, kteří se snaží budovat svou kariéru a budoucnost. Mladí absolventi soutěží o omezenou nabídku stálých pracovních míst v jedné z předních londýnských investičních bank. Hranice mezi spolupracovníky, přáteli, milenci i nepřáteli se však rychle začnou stírat poté, co se nechají pohltit firemní kulturou organizace, v níž se vše řídí nejen obchodem a dividendy, ale také sexem, drogami a egem. Zatímco členové skupiny zažívají své první úspěchy a prohry, začnou si uvědomovat, že život možná není jen honba za penězi a lepším postavením.(HBO Europe)

Tvůrci

Birgitte Stærmose, Kate Verghese, Sam H. Freeman

Hrají

Conor MacNeill, David Jonsson, Marisa Abela, Myha'la Herrold, Harry Lawtey