Cemetery Junction

Cemetery Junction

23.11. 12:40
HBO
95 minut
2010
Velká Británie Komedie / Drama

Ricky Gervais a jeho seriálový komplic Stephen Merchant spolu napsali a natočili hořkou komedii, která vypráví vtipný, dojemný a velmi univerzální příběh snění o útěku ze všedního života na malém městě. Děj je zasazen do 70. let v Anglii, kde si tři obyčejní kluci z pojišťovny užívají života po svém - legrácky, popíjení po barech, občas rvačky, balení holek. Freddie však touží po lepším bytí a úniku ze všední reality, zatímco charismatický pohodář Bruce a jeho parťák Snork jsou spokojeni s životem takovým jaký je. Ostře sledovaný filmový debut úspěšné dvojice Gervais - Merchant (seriály Kancl a Komparz).(don corleone)

Více informací

Podobné tituly

John Oliver: Co týden dal a vzal

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
2010
Velká Británie Komedie / Drama

Ricky Gervais a jeho seriálový komplic Stephen Merchant spolu napsali a natočili hořkou komedii, která vypráví vtipný, dojemný a velmi univerzální příběh snění o útěku ze všedního života na malém městě. Děj je zasazen do 70. let v Anglii, kde si tři obyčejní kluci z pojišťovny užívají života po svém - legrácky, popíjení po barech, občas rvačky, balení holek. Freddie však touží po lepším bytí a úniku ze všední reality, zatímco charismatický pohodář Bruce a jeho parťák Snork jsou spokojeni s životem takovým jaký je.

Ostře sledovaný filmový debut úspěšné dvojice Gervais - Merchant (seriály Kancl a Komparz).(don corleone)

Tvůrci

Ricky Gervais, Stephen Merchant, Tim Atack

Hrají

Ricky Gervais, Stephen Merchant, Felicity Jones, Ralph Fiennes, Matthew Goode, Julia Davis, Bryony Hannah, Emily Watson, Francis Magee, Richard Syms, Steve Speirs, Albert Welling, Christian Cooke, Tim Atack, Tom Hughes, Burn Gorman, Michael Jibson, Anne Reid, Julie T. Wallace, Jack Doolan, Ben Willbond, Petra Markham, Andrew Neil, Teresa Mahoney, Karl Pilkington, David Earl, Andrew Brooke