Superman a Lois

Superman a Lois

S03E10 - Collision Course

19.9. 19:15
HBO
45 minut
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Lois se snaží vyslechnout Peiu v naději, že odhalí pravdu o starém případu. Clark chce s chlapci trávit více času. (HBO Max)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E04

Utržený ze řetězu

1.12. 00:50, Prima Max, 127 minut

Utržený ze řetězu

Lois a Chrissy z tribuny, odkud sledují fotbalový zápas střední školy, zahlédnou Morgana Edge, jak se baví se starostou Deanem a Kylem. Obě tento neupřímný tah, kterým se snaží získat město na svou stranu, prokouknou. Mezitím Clark souhlasí, že Lois pomůže na schůzi městské rady, ale situace se vyostří, když zjistí, že je tažen dvěma různými směry. A Jonathan má smíšené pocity z Jordanova nového postavení. (HBO Europe)

Podobné tituly

17
24 hodin

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Po letech konfrontací s megalomanskými superpadouchy, monstry pustošícími Metropolis a mimozemskými útočníky odhodlanými vyhladit lidskou rasu, jsou nejslavnější superhrdina světa, Muž z oceli jménem Clark Kent (Tyler Hoechlin), a nejznámější komiksová novinářka Lois Laneová (Elizabeth Tulochová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Jako by náročná výchova dvou synů nebyla už tak dost složitá, Clark a Lois si také musí dělat starosti s tím, zda jejich synové Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin) časem zdědí po svém otci kryptonské superschopnosti.


(HBO Europe)

Tvůrci

Max Kronick, Elaine Mongeon, Max Cunningham

Hrají

Dylan Walsh, Emmanuelle Chriquiová, Christine Willes, Tyler Hoechlin, Daya Vaidya, Michael Bishop, Elizabeth Tulloch, Erik Valdez, Chad L. Coleman, Sofia Hasmik, Spence Moore II, Samantha Di Francesco, Inde Navarrette, Jennifer Khoe, Alex Garfin