Vánoční valčík

Vánoční valčík

13.9. 07:25
HBO
85 minut
Drama / Rodinný / Romantický

Když je Averyina pohádková vánoční svatba náhle zrušena, učitel tance jí pomůže čelit všem steskům a obavám a dosáhnout životního snu. Kdo říká, že svůj svatební tanec nemůžete odtančit bez svatby, sama – a se zajímavým mužem po boku? Zvlášť když jste krásná právnička žijící na Manhattanu a zároveň s pronikáním do kouzla valčíku dokážete odhodit nepříjemné stránky své osobnosti… Jenže co když někdejší snoubenec zaklepe na dveře a prosí o odpuštění? (HBO Max)

Více informací

Podobné tituly

Lakers: Vzestup dynastie

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
Drama / Rodinný / Romantický

Když je Averyina pohádková vánoční svatba náhle zrušena, učitel tance jí pomůže čelit všem steskům a obavám a dosáhnout životního snu. Kdo říká, že svůj svatební tanec nemůžete odtančit bez svatby, sama – a se zajímavým mužem po boku? Zvlášť když jste krásná právnička žijící na Manhattanu a zároveň s pronikáním do kouzla valčíku dokážete odhodit nepříjemné stránky své osobnosti… Jenže co když někdejší snoubenec zaklepe na dveře a prosí o odpuštění?


(HBO Max)

Tvůrci

Michael Damian, Janeen Damian

Hrají

Lacey Chabert, Julia Harnett, Lane Edwards, Will Kemp, Beatrice King, Marco Soriano, Keenan Mentzos, Nia Cummins, John Talan Church, Katrina Reynolds