Superman a Lois

Superman a Lois

S03E09 - The Dress

12.9. 19:15
HBO
45 minut
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Superman a John Henry mají odlišné názory na to, jak se vypořádat s Brunem Mannheimem. Lois má obavy z nadcházející léčby. (HBO Max)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E11

Complications

26.9. 19:15, HBO, 45 minut

Complications

Clark pomáhá Lois připravit se na léčbu, ale musí s ní opustit chlapce, aby pomohl Johnu Henrymu a generálu Laneovi vypátrat Mannheimovy. (HBO Max)

Dostupné za 15 hodin
S03E12

Injustice

3.10. 19:15, HBO, 45 minut

Injustice

Po letech konfrontací s megalomanskými superpadouchy, monstry pustošícími Metropolis a mimozemskými útočníky odhodlanými vyhladit lidskou rasu, jsou nejslavnější superhrdina světa, Muž z oceli jménem Clark Kent (Tyler Hoechlin), a nejznámější komiksová novinářka Lois Laneová (Elizabeth Tulochová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Jako by náročná výchova dvou synů nebyla už tak dost složitá, Clark a Lois si také musí dělat starosti s tím, zda jejich synové Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin) časem zdědí po svém otci kryptonské superschopnosti. (HBO Europe)

Podobné tituly

24 hodin

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Po letech konfrontací s megalomanskými superpadouchy, monstry pustošícími Metropolis a mimozemskými útočníky odhodlanými vyhladit lidskou rasu, jsou nejslavnější superhrdina světa, Muž z oceli jménem Clark Kent (Tyler Hoechlin), a nejznámější komiksová novinářka Lois Laneová (Elizabeth Tulochová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Jako by náročná výchova dvou synů nebyla už tak dost složitá, Clark a Lois si také musí dělat starosti s tím, zda jejich synové Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin) časem zdědí po svém otci kryptonské superschopnosti.


(HBO Europe)

Tvůrci

Stephen Maier, Kristi Korzec

Hrají

Dylan Walsh, Emmanuelle Chriquiová, Christian Sloan, Paul Lazenby, Yoshie Bancroft, Tyler Hoechlin, Wolé Parks, Michael Bishop, Elizabeth Tulloch, Ash Lee, Tayler Buck, Chad L. Coleman, Dee Jay Jackson, Spence Moore II, Inde Navarrette, Alex Garfin