Cry Macho

Cry Macho

25.5. 13:40
HBO
105 minutes
United States Drama

Dojemné drama režiséra a producenta Clinta Eastwooda se odehrává v roce 1979. Bývalá hvězda rodea a majitel koňského ranče Mike Milo (Eastwood) dostane od svého šéfa úkol dopravit jeho problémového syna z Mexika do Texasu. Nesourodá dvojice se vydává na strastiplnou výpravu po zapadlých cestách a čelí řadě nebezpečných překážek. Životem znavený jezdec během jejich náročného putování navazuje nečekaná přátelství a nakonec dosáhne vlastního vykoupení. (HBO Europe)

More information
Record

Similar shows

Hollywood on Set
Barry
Summer Camp Island
Last Week Tonight with John Oliver

About show

Czech, English Czech, English
United States Drama

Dojemné drama režiséra a producenta Clinta Eastwooda se odehrává v roce 1979. Bývalá hvězda rodea a majitel koňského ranče Mike Milo (Eastwood) dostane od svého šéfa úkol dopravit jeho problémového syna z Mexika do Texasu. Nesourodá dvojice se vydává na strastiplnou výpravu po zapadlých cestách a čelí řadě nebezpečných překážek. Životem znavený jezdec během jejich náročného putování navazuje nečekaná přátelství a nakonec dosáhne vlastního vykoupení.


(HBO Europe)

Creators

Clint Eastwood

Cast

Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Paul Alayo, Horacio Garcia Rojas, Fernanda Urrejola, Brytnee Ratledge, Ana Rey, Sebestien Soliz, Alexandra Ruddy, Daniel V. Graulau, Natalia Traven, Ramona Thornton, Eduardo Minett, Amber Lynn Ashley