Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 00:45 Fauda (1)
- 01:30 Televizní klub neslyšících
- 01:55 Biokoridory Hornolidečska
- 02:10 Zašlapané projekty (Stop pro "čezetu")
- 02:30 V zajetí železné opony (Letadlo pro Pavlínu)
- 02:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:10 Patron nebe
- 03:35 Potulní umělci
- 08:30 Amerika cestou necestou
- 09:15 Versailles: Uskutečněný sen
- 10:10 Geniální rostliny (2)
- 11:05 Boj o přežití
- 12:00 Bitvy 2. světové války v barvě (Kursk)
- 12:45 Bedekr IV. (Štrasburk)
- 13:15 Mars volá
- 16:35 Klíč
- 17:05 Svědkové zrady aneb měli jsme se bránit?
- 20:00 Markézy, k pramenům Polynésie
- 21:00 V karavanu po Česku (1)
- 21:25 V karavanu po Česku (2)
- 21:55 Středověké srdce Evropy (1)
- 22:25 Láska s otazníkem
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:05 Panorama
- 08:40 BBV po 25 letech
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Silniční cyklistika)
- 10:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 11:35 Volejbalový magazín
- 11:50 Panorama
- 16:55 Svět motorů
- 04:45 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (74)
- 07:35 M.A.S.H (75)
- 08:10 M.A.S.H (76)
- 08:40 M.A.S.H (77)
- 09:15 Zoo (Falešný happyend)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Dvojka na zabití 2 (Špinavý byznys)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:35 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:30 Ano, šéfe!
- 04:45 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Těžká dřina
- 06:50 Prima Partička
- 07:40 Partička Nová krev
- 08:30 Top Gear IX (1)
- 09:30 Top Gear 2008 (5)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 00:30 Atentát
- 02:30 Mega bouře
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba (Nesmrtelní)
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Bolek a Lolek si hrají
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba (Nesmrtelní)
- 11:25 Dívka v modrém
- 13:10 Umění tančit v dešti
- 15:20 Bílí vlci
- 17:35 Krvavý příliv
- 20:00 Sázka na nejistotu
- 22:50 Jako malé děti
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Teď vaří šéf!
- 07:00 Prostřeno!
- 10:10 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Mazurách
- 20:00 Osudové léto v Kapském Městě
- 21:50 Ošklivka Katka (Provize)
- 23:00 Zoo (Falešný happyend)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Telegram pro strejdu)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (12)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:05 Ne-Ne letí do vesmíru
- 09:30 Zpívejte s námi
- 09:35 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:55 Kazubovi!
- 10:00 Bobo
- 10:10 Leo, strážce přírody
- 10:20 Rok v medvědím sedle
- 10:25 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:55 Rytmix
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Šikovné prstíky
- 11:40 Splat & Harry
- 11:50 Čím dnes budu?
- 12:00 Luo Bao Bei
- 12:15 Zvířátka v zoo
- 12:20 Sběratelé her
- 12:30 Ryšáček Pablo
- 12:35 Ne-Ne
- 12:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak si Štěstík chytil pavoučí vílu)
- 12:50 Ezopovy bajky
- 13:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Telegram pro strejdu)
- 13:10 Art Ninja
- 13:40 Šmoulové
- 14:05 Čarodějky školou povinné III
- 14:35 Superhrdinové
- 14:45 Tlapková patrola: Mocné tlapky
- 15:25 Skautská pošta 1918
- 15:40 Zvěd
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:07 Superhrdinové
- 16:20 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Hravě to zvládneme! (Velké prádlo)
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak našel svou velkou lásečku)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (8)
- 19:15 101 Dalmatinská (15)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:15 Kanadská soda X (6)
- 00:40 Van Goghův poslední obraz
- 01:40 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:55 Očima Arthura C. Clarka
- 02:20 Ladí neladí
- 03:15 Babylon
- 03:40 Před půlnocí
- 04:10 Terra musica
- 04:35 Na cestě k sobě
- 04:50 Oscarový animátor v Praze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Anna K. - 30 let na scéně
- 21:25 Příběh Bee Gees
- 10:25 Máte doma uklizeno? III (3)
- 10:55 Máte doma uklizeno? III (4)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (21)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (22)
- 12:20 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:40 Rodinná pouta II (Velikonoční výprask)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Byznys
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:30 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:55 Co na to ministr
- 04:10 Nezkrotné Portugalsko (Lisabon)
- 05:20 Prima Svět
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Prima Česko
- 06:40 Prima Svět
- 07:15 Po stopách vylodění v Normandii (Průlom)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (8)
- 01:25 Hudson a Rex (8)
- 02:20 Brooklyn 99 VI (18)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (102)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (103)
- 08:20 Zahradní proměny IV (15)
- 09:20 Zahradní proměny IV (16)
- 16:10 Hudson a Rex (9)
- 17:10 Zahradní proměny IV (17)
- 20:10 Stopy zločinu (2)
- 21:45 Smrt černého krále
- 23:45 Na stopě Apačů
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4742)
- 09:30 Jedna rodina (Vše pro dítě)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Hell’s Kitchen Česko
- 21:40 Výměna manželek XV
- 00:55 Escobar
- 03:15 Říjnový polibek
- 04:55 Balerína
- 06:15 Sněhová královna
- 11:25 Lepší už to nebude
- 14:15 Teleshopping
- 14:50 Armageddon
- 18:00 Samotář v Seattlu
- 20:00 Doktor od jezera hrochů
- 22:35 Černočerná tma
- 01:15 Mistři renovací V (12)
- 01:55 Kachní dynastie VII (6)
- 02:40 Spartan: Týmová výzva II (8)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (15)
- 04:00 Motosurf World Championship #2
- 04:30 České taekwondo ITF (3)
- 04:40 Běhej lesy - Bílá
- 05:00 Walker, Texas Ranger IX (14)
- 05:45 Strážci hranic: Austrálie VI (3)
- 06:30 Mistři zastavárny III (22)
- 07:25 Mistři renovací V (12)
- 08:20 Kachní dynastie VII (6)
- 09:20 Kobra 11 VI (7)
- 11:20 Novashopping
- 11:40 Walker, Texas Ranger IX (15)
- 12:40 Válka skladů Texas (11)
- 16:30 Kobra 11 VI (9)
- 18:35 Válka skladů Texas (13)
- 19:30 Mistři zastavárny III (26)
- 20:30 Svět motorů (51)
- 21:25 Kachní dynastie VII (10)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IX (16)
- 23:20 Kobra 11 VI (9)
- 00:25 Teorie velkého třesku VIII (20)
- 02:05 Malý Sheldon VI (19)
- 02:40 Svět podle Jima III (20)
- 03:20 Love Island IV (1)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 TELE TELE
- 05:10 Ženatý se závazky (154)
- 05:35 Oggy a škodíci: Nová generace (73)
- 06:20 Bakugan: Evolutions (47)
- 06:30 Přátelé II (8)
- 07:25 Máma VII (5)
- 09:05 Malý Sheldon VI (22)
- 10:20 Krok za krokem (1)
- 10:45 Novashopping
- 11:00 Ženatý se závazky (157)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (21)
- 12:50 Přátelé II (8)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (20)
- 15:30 Máma VII (9)
- 17:15 Svět podle Jima III (22)
- 18:05 Dva a půl chlapa IX (23)
- 19:00 Krok za krokem (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 21:45 Love Island IV (2)
- 22:50 Přátelé II (10)
- 23:45 Dva a půl chlapa IX (23)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko III (5)
- 12:20 Teleshopping
- 12:40 MasterChef Česko III (6)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:40 Návrat do života (13)
- 01:50 Příběh Elizabeth Smartové
- 03:15 Doktorka Quinnová III (9)
- 08:10 Čarodějky VI (1)
- 09:05 Čarodějky VI (2)
- 09:55 Oteckovia II (127)
- 11:55 Mateřská láska II (36)
- 16:25 Vyměněné osudy II (103)
- 18:20 Čarodějky VI (3)
- 19:20 Čarodějky VI (4)
- 20:15 Mateřská láska II (39)
- 21:15 Mateřská láska II (40)
- 20:00 Fotbal: NFL Hard Knocks - Chicago Bears (4)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Studio NFL
- 22:00 Laax Highline World Championships
- 22:30 Red Bull Romaniacs
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Fotbal: Preußen Münster - VfB Stuttgart
- 12:00 Ligue 1 Highlights (3)
- 12:30 Mystic Skate Cup
- 13:00 Fotbal: Lille OSC - Paris Saint - Germain
- 17:00 Legendy na greenu 2024
- 17:15 Zápas hvězd 2024
- 01:25 Správy „N“
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:45 Don Matteo (Nebudeš mať iných bohov okrem mňa - 2. časť)
- 03:50 Správy „N“
- 04:45 Počasie
- 04:55 Nebíčko v papuľke (Olej)
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová VI (Pomsta chutí najlepšie studená)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Ríma do Melfi 1.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Bez dychu - 1.časť)
- 17:40 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 22:10 Cesta do tmy
- 23:35 Hymna SR
- 23:40 Komisár Montalbano (Hniezdo zmijí)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Mimi a Líza
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Regina
- 16:30 Regina
- 17:30 Ambulancia (Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí)
- 17:55 Moja diagnóza
- 18:30 Večerníček (Na hriňovských lúkach)
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat II
- 19:05 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Ako sa rodia víťazi
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 ŠTB: Prísne tajné (POLITICKÉ PROCESY)
- 22:25 ŠTB: Prísne tajné (CIRKEV /NE/ZLOMENÁ)
- 22:55 Kinorama
- 23:20 Arténa
- 23:30 Hudobníci (Ladislav Kupkovič)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Heleniny
- 10:30 F. L. Věk (2)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Nebezpečné známosti (3)
- 15:15 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 16:00 Magnum III (Vzpomínka na minulost)
- 16:45 Na cestě po Limě
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Pustina (1)
- 21:10 13. komnata Jiřího Štancla
- 21:40 Bardotová (5)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:15 Srážka
- 04:45 Duchové z Nantucketu
- 06:30 Lassie se vrací
- 08:15 Vévoda z Wellingtonu
- 10:05 Velký souboj pekařů
- 11:45 Modelář
- 13:45 Bohové Egypta
- 16:05 I pro lásku se zabíjí
- 18:15 Proxima
- 20:15 Hodina nejistoty
- 21:45 Srážka
- 23:35 Cesta
- 00:15 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Špína líná)
- 03:35 Soudní síň (Nešťastný striptýz)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (48)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:00 Soudní síň (Nedopřeješ vlastním dětem)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Lyžovačka)
- 17:50 Soudní síň (Ona je magor)
- 20:20 Poslední sezóna 5
- 21:25 Skutečné příběhy (Utečenec)
- 22:30 Skutečné příběhy (Rodinný přítel)
- 23:30 První oddělení II
- 00:25 Survivor
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:50 Susedské prípady
- 03:30 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Susedia (Rozvod I.)
- 08:50 Susedia (Rozvod II.)
- 09:40 Mama na prenájom IV (2)
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedské prípady
- 12:50 Búrlivé víno (91)
- 13:50 V mene zákona
- 14:15 Farma
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (3)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život V
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (17)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (18)
- 20:20 Dům snů (24)
- 21:10 Dům snů IV (20)
- 22:00 Dům snů VII (3)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (18)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (8)
- 01:30 Superbad
- 03:20 Nit z přízraků
- 05:30 Před kamerou XXI (35)
- 06:00 Aquaman a ztracené království
- 08:05 Gran Turismo
- 10:20 Jabloňový květ
- 12:20 Vlastní pravidla
- 14:10 Mistrovské dílo
- 15:45 Mr. Holmes
- 17:30 Anatomie pádu
- 20:00 Madam Web
- 21:55 Sektor III (4)
- 23:00 Menu
- 01:20 Stevie Van Zandt: Disciple
- 03:45 Válka zítřka
- 06:00 Výročí v Římě
- 07:40 Syn
- 09:40 Nevědomí
- 11:45 Přátelé IV (13)
- 12:05 Přátelé IV (14)
- 12:30 Vem si mě
- 14:20 Neklid
- 15:50 Poslední hra o zlato
- 17:40 Rachel se vdává
- 20:30 Duna: Část druhá
- 00:50 Becky je zpět
- 02:15 Rod Draka II (2)
- 03:25 Zimní král (5)
- 04:20 Likvidátor: Znovuzrození
- 06:00 Junioři
- 07:35 Lásky čas
- 10:15 Sociální síť
- 15:05 Lady Bird
- 18:30 Nesvá IV (5)
- 19:00 Nesvá IV (6)
- 19:30 Sex ve městě VI (Trochu hádek, trochu řečí)
- 20:00 Sex ve městě VI (Světla, kamera, vztah)
- 20:30 Sex ve městě VI (Odloučení)
- 21:00 Řekni mi všechno II (1)
- 21:45 Nalezení (1)
- 22:30 Víly z Inisherinu
- 01:45 Rimini
- 03:40 Velký třesk
- 03:55 Drak
- 06:00 Nayola
- 07:25 Společná cesta
- 07:40 Nezúh
- 09:25 Jan
- 09:50 Diamantový plášť
- 11:50 Smečky
- 13:30 Medúza Deluxe
- 15:15 Nezúh
- 17:00 Seznamte se, Joe Black
- 20:00 RoboCop
- 21:45 Street Kings
- 23:35 Dekameron
- 04:00 65
- 05:35 Lidské věže
- 06:00 Nástupkyně
- 07:55 Korek
- 11:20 Linoleum
- 14:45 A přišli v noci...
- 16:40 Korek
- 18:40 Medvědi tu nejsou
- 20:30 Sladké snění
- 22:15 Ráj: Láska
- 12:40 Smallville (Vyhnanec)
- 13:35 Smallville (Fénix)
- 16:20 Smallville (Zrůda)
- 17:15 Smallville (Dívka ze snu)
- 20:00 2001: Vesmírná odysea
- 22:35 Policajti z L. A. (Díl 8)
- 23:30 Policajti z L. A. (Díl 9)
- 01:05 Stripes
- 02:50 Santa je pořád úchyl
- 04:20 Krvácející srdce
- 06:10 Poklad pirátů
- 08:05 První pes
- 10:05 Staré báje vikingů
- 12:15 Duše jako kaviár
- 14:40 Indiáni z Větrova
- 16:15 Princ Mamánek
- 18:35 Causa Králík
- 20:00 Fakjů pane učiteli
- 00:15 Hnutí odporu
- 02:15 1911: Pád poslední říše
- 04:20 Zachraňte Lincolna
- 06:00 Vítejte v Holly Springs
- 07:55 Heidi, děvčátko z hor
- 09:45 Nestanu se tvojí ženou
- 11:20 Jak milovat s D
- 14:30 Hořko-sladko
- 16:15 Gentleman s pistolí
- 17:45 Stažení
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vrátná
- 22:35 Hodná holka
- 01:05 Zabijákova žena & bodyguard
- 03:00 Modigliani
- 05:05 Králové léta
- 06:40 Asterix a Olympijské hry
- 10:05 Iluze lásky
- 11:40 Kočka
- 13:15 Lope - Nezkrotný básník
- 15:05 Imogene
- 16:45 Králové hor
- 18:20 Slova
- 20:00 Trumbo
- 22:00 Oddanost
- 00:40 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 07:00 Matčin stín
- 10:15 Africké safari
- 11:40 Strážce majáku
- 13:15 Někdy na tom záleží
- 14:45 Návrat
- 18:00 Armáda jednoho
- 19:30 Všechny cesty vedou do Říma
- 21:00 Lidé, které možná znáš
- 22:30 Den Zlomu
- 01:20 Včerejší děti
- 02:50 Julie
- 09:45 Tunel do Číny
- 20:00 Smrtící výměna
- 21:55 Pohřešovaná
- 23:50 Instagramové psycho
- 00:35 Manos: The Hands Of Fate
- 01:45 Crawl
- 03:15 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 04:45 Le Locataire
- 05:15 Mourning After
- 05:30 End of Program
- 06:00 Champagne Safari
- 06:55 The Pilgrim
- 07:35 The Overlanders
- 09:05 Judge Priest
- 12:45 Mohawk
- 14:05 Operation Bottleneck
- 15:20 My Favorite Brunette
- 16:45 Soldier Jane
- 18:05 The Phantom Of 42nd Street
- 19:05 Guerrero
- 20:55 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 21:00 The Captive Heart
- 22:35 One More Time
- 23:55 Who Killed Teddy Bear
- 00:55 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 01:50 SURROUNDED BY WAVES
- 02:45 WORLD AFTER FUKUSHIMA
- 03:40 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 22:05 REMOTE CONTROL WAR
- 23:00 HIDDEN TRACES
- 23:55 MIND IN MOTION
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (9)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (10)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (9)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (31)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (32)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 01:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 01:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (3)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (4)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (16)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 05:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 07:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 07:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:00 GEARING UP 2020 (12)
- 10:30 GEARING UP 2021 (1)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 12:00 SPORTS MAX (47)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACING THE WORLD (3)
- 13:30 RACING THE WORLD (4)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 15:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 16:00 GP RACING 2022 (48)
- 16:30 GP RACING 2022 (49)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 20:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 01:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 01:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (3)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (4)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (16)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 05:30 WILD SURF 2015 (CROSS CULTURE SURF, SHAPESHIFTER & LUKE DILLON)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (SANTOS FAT TIRE & RICKY CROMPTON)
- 07:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 07:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:00 GEARING UP 2020 (12)
- 10:30 GEARING UP 2021 (1)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 12:00 SPORTS MAX (47)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACING THE WORLD (3)
- 13:30 RACING THE WORLD (4)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 15:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 16:00 GP RACING 2022 (48)
- 16:30 GP RACING 2022 (49)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 20:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 08:35 Svet z vtáčej perspektívy (1)
- 09:10 Život s vrahom (10)
- 10:00 Hitlerova olympiáda (1)
- 10:50 Len peniaze nestačia (22)
- 11:30 Ničivá sila prírody (4)
- 14:25 Travelistan (29)
- 14:45 Sadnite si, prosím (33)
- 15:25 Objavujeme Karla Lagerfelda (1)
- 15:55 Megakonštrukcie (2)
- 18:10 Legenda Nelsona Mandelu (1)
- 19:10 Dobývanie vesmíru (1)
- 20:10 Univerzum (1)
- 20:50 Vyrobené na Slovensku (3)
- 21:15 K-FUN (18)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (2)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Inga Lindström: Srdce mého otce
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův ostrov (2)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 22:55 Most (7)
- 00:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (4)
- 00:50 Vteřiny života (1)
- 01:30 Vteřiny života (2)
- 02:15 Zelenáč IV (1)
- 02:55 Zelenáč IV (2)
- 03:35 Macgyver V (13)
- 04:20 Macgyver V (14)
- 05:00 Profil zločinu IX (6)
- 06:00 Totalcar III (9)
- 06:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (10)
- 07:35 Xena II (10)
- 08:30 Profil zločinu IX (6)
- 09:35 Profil zločinu IX (7)
- 10:50 Hvězdná brána: Atlantida III (2)
- 11:50 A-Team III (16)
- 14:45 Profil zločinu IX (8)
- 15:50 Profil zločinu IX (9)
- 17:05 A-Team III (17)
- 20:00 Xena II (11)
- 21:00 Ztracený svět (19)
- 21:55 Ztracený svět (20)
- 22:55 Společnost Adventure (15)
- 23:55 Společnost Adventure (16)
- 00:30 Ztracený svět III (21)
- 01:30 K poctě zbraň (1)
- 02:20 K poctě zbraň (2)
- 03:05 Totalcar VII (3)
- 03:30 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (19)
- 10:00 Ztracený svět III (20)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver IV (2)
- 13:55 A-Team III (22)
- 14:55 Společnost Adventure (5)
- 15:55 Společnost Adventure (6)
- 16:50 Ztracený svět III (21)
- 17:50 Ztracený svět III (22)
- 18:45 Xena III (20)
- 19:40 A-Team III (23)
- 20:45 Macgyver IV (3)
- 21:40 Společnost Adventure (5)
- 22:35 Společnost Adventure (6)
- 23:30 Xena III (20)
- 00:00 Dcery duchem (50)
- 01:25 Brousko III (111)
- 02:20 Brousko III (112)
- 03:10 Seriálový tip
- 03:30 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (50)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (23)
- 13:40 Ranč Heartland IV (10)
- 14:35 Ranč Heartland IV (11)
- 15:35 Brousko III (113)
- 16:40 Dcery duchem (51)
- 18:05 Domek na prérii VI (24)
- 19:05 Ranč Heartland IV (12)
- 20:00 Ranč Heartland IV (13)
- 21:00 Domek na prérii VI (24)
- 22:00 Ranč Heartland IV (12)
- 23:00 Ranč Heartland IV (13)
- 23:55 Dcery duchem (51)
- 01:30 Ocelové dámy
- 03:10 Obávaný
- 09:30 Úžeh
- 12:15 Victoria
- 14:35 Gauguin
- 16:25 V moci davu
- 18:10 Podzimní sonáta
- 19:50 Odysea
- 22:00 Soumrak
- 01:20 Černé brýle
- 02:50 Všechno bude v pohodě
- 09:35 Tralala
- 11:40 O bozích a lidech
- 13:45 Ztracené Iluze
- 16:20 Divoch
- 18:10 Casablanca Beats
- 20:00 Kolize
- 22:00 Téměř perfektní
- 23:50 Tak i na zemi
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (5)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (1)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (6)
- 06:55 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 07:00 Já Baryk (10)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:25 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 07:55 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 10:15 Nevíte o bytě?
- 11:35 Rozmary lásky
- 12:00 Modelář
- 16:00 Vítězná křídla
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Svatba upírů
- 19:40 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 20:00 Ducháček to zařídí
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Bílá spona
- 23:20 V čertích službách
- 23:40 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Hrůzná minulost
- 01:40 Semena zmaru
- 03:10 Spletenec
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Stíhací esa Luftwaffe
- 20:00 Kostry upírů
- 21:00 Opuštěné projekty (Přebudování Československa)
- 21:25 Incident USS Liberty
- 00:35 Troppo (3)
- 01:30 Štvanec
- 02:55 Velká hra
- 08:25 Dům harmonie
- 11:35 Svatební obřad
- 13:05 Turecky snadno a rychle
- 14:55 Mythica: Soumrak bohů
- 16:55 Superpolda
- 18:50 Z nuly hrdinou
- 22:00 Ve spárech temnoty
- 23:40 Ong-Bak 2
- 02:10 Přepadení 2: Temné území
- 03:45 Babylon A.D.
- 05:20 Close Up III (10)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten (7)
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:35 Close Up III (19)
- 07:10 Ultimate Countdown: Top Ten (2)
- 07:25 Dva světy
- 09:25 Zeptejte se Cindy
- 11:00 Gulliverovy cesty (1)
- 12:45 Gulliverovy cesty (2)
- 14:25 Křidýlko nebo stehýnko
- 18:20 Výplata
- 20:20 Policajtka
- 22:00 Kickboxer
- 23:40 Sniper: Special Ops
- 00:20 Červený trpaslík X (2)
- 00:55 Noc v Miami...
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (5)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (9)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (10)
- 20:00 Road Trip: Pivní pong
- 22:05 Comedy Club IV (3)
- 22:35 Comedy Club IV (4)
- 23:05 Comedy Club IV (5)
- 23:30 Červený trpaslík X (2)
- 04:00 World Spas (Fusion Maia, Vietnam)
- 04:30 Unplanned Trip (Pasighat,India)
- 05:00 The Gypsies II (Aurangabad,India)
- 05:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 06:00 XP Guide (Male)
- 06:30 Food Fact Fun (Vancouver Island, Canada)
- 07:00 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 07:30 Unplanned Trip (Mechuka,India)
- 00:00 Apokalypsa: Válka světů (Eskalace strachu)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (Zkáza torpédoborce)
- 01:30 Svět narkotik: Mafie II (Kokainový kmotr)
- 02:15 Jak chytit pašeráka: USA IV (Ztracený poklad z Afghánistánu)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Drogy ukryté pod vodou)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Nagasaki: Zapomenutá bomba)
- 00:10 Tajné nacistické základny (Bunkry Maisy Battery: Krytí Dne D)
- 01:10 Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel (Tajný plán (Tichá válka))
- 02:10 Nejlepší vojenské prostředky (Velitelé)
- 03:05 Velkolepé stavby dávnověku III (Boží hrob, posvátný štít)
- 03:55 Vládci třetí Říše (1937 - 1939: První výboje)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Více času na rybaření)
- 01:00 Život v Mexiku II (Na pláži v Buceriasu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Objevování Puerto Vallarta)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (10)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Čerpat energii v Kona)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Nákup s malou pomocí)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Na úrovni v Mississippi)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLI (Do třetice všeho dobrého)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Přestavba na útesu)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Jáma na peníze z minulého století)
- 05:30 Mistři bazénů VI (Působivá stěna)
- 06:00 Luxus za babku (Chtít víc)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Předat pochodeň)
- 00:40 Kuchyně 20: Po zelené (15)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8: Dezerty z třešnových květů (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Nejlepší šaty v televizi (12)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Útok na L. A. (13)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Sladké, chutné a šťavnaté (8)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Do Bakersfieldu a dál (9)
- 03:40 Alex proti Americe 3: Alex proti bramborám (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Ať Tě seveřané provázejí)
- 01:25 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 01:45 Válka skladů V (Zůstat v obraze)
- 02:10 Válka skladů V (Konec dobrý, všechno dobré)
- 02:35 Mistři aukcí III (Peníze za kuželky)
- 03:00 Mistři aukcí III (Allen má koule)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Večírek začíná)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Přímo na místě: Záhadné artefakty)
- 00:00 7 Days (Sýrie)
- 00:53 Planet Terra (Madeira)
- 01:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 01:30 Vista Point (Montreal)
- 02:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 02:29 Vista Point (Florida)
- 02:55 Planet Terra (Naantali)
- 03:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 03:27 Global Treasures (Lukang)
- 03:38 Planet Terra (Uppsala)
- 03:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 03:54 Planet Terra (Boyana)
- 04:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 04:48 Global Treasures (Karakorum)
- 05:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 05:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 05:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 05:43 Global Treasures (Košice)
- 05:54 Planet Terra (Kyjev)
- 06:00 7 Days (Bali)
- 06:55 Planet Terra (Hamburg)
- 07:00 Vista Point (Meknes)
- 07:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 07:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 12:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 12:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 12:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 13:00 Vista Point (New York)
- 13:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 13:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 13:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 13:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 14:00 Esovision (Zimní krajina)
- 14:27 Global Treasures (Pisa)
- 14:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 14:43 Global Treasures (Willemstad)
- 14:54 Planet Terra (Znojmo)
- 15:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 15:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 18:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 18:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 18:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 19:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 19:27 Vista Point (Malta)
- 19:54 Planet Terra (Nara)
- 20:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 20:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 20:38 Planet Terra (Pula)
- 20:43 Global Treasures (Aksum)
- 20:54 Planet Terra (Avignon)
- 21:00 Vista Point (Irsko)
- 21:27 Global Treasures (Chur)
- 21:38 Planet Terra (Akhtala)
- 21:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 21:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 22:00 Global Treasures (Petra)
- 22:12 Vista Point (Hongkong)
- 22:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 22:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 23:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 23:29 Vista Point (Bangkok)
- 23:55 Planet Terra (Köszeg)
- 06:00 Cyklistika
- 08:30 Motorsport
- 08:45 Vytrvalostní závody
- 09:45 Plochá dráha
- 10:45 Cyklistika
- 11:30 Tenis
- 12:30 Jachting
- 13:00 Motorsport
- 13:15 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 23:00 Tenis
- 00:00 Horská kola
- 00:30 Horská kola
- 01:30 Horská kola
- 02:30 Závody GT
- 03:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Tenis
- 10:45 Závody GT
- 11:15 Motorsport
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Motorsport
- 13:15 Tenis
- 18:00 Horská kola
- 19:00 Horská kola
- 20:00 Golf
- 20:30 Esports
- 21:00 Cyklistika
- 22:30 Vytrvalostní závody
- 23:30 Jachting
- 01:45 Fotbal: Serie A
- 02:45 Tenis: Zheng - Muchova
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Rapperswil - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Leksand - Lulea
- 16:00 Fotbal: Juventus - Řím
- 18:00 Fotbal: Inter - Atalanta
- 20:00 Fotbal: Inter - Atalanta
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Feiha - Al Nassr
- 11:30 Televizní nákupy
- 18:15 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:45 Zlaté okamžiky
- 19:00 Fotbal: Venezia - Turín
- 21:00 Fotbal: Lazio - Milán
- 23:00 NCAA, americký fotbal
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 22:15 EFC
- 04:15 Rychlé kolo: Shelby GT 500 (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Škoda Octavia RS (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: BMW 120d (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Jeep Avenger (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (9)
- 10:35 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (15)
- 10:45 Milujeme auta (16)
- 11:15 Autokvartet (17)
- 16:10 Test automobilu: BMW 120d (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Jeep Avenger (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)
- 20:15 Blochovy rozbory (39)
- 21:00 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG S63 E Performance (40)
- 21:15 Milujeme auta (41)
- 21:45 Autokvartet (42)
- 00:00 Noční program
- 09:00 Curtis Cup
- 13:30 FM Global Championship
- 22:00 DP World Tour Weekly
- 22:30 FM Global Championship
- 00:00 DOVIT (Bomb Feeder vs Method Feeder)
- 00:30 Nový muškař (26)
- 01:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 01:30 IX. Hethland Cup
- 02:00 V jednotě s přírodou (Strážci přírody v akci 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Strážci přírody v akci 2.díl)
- 03:00 V jednotě s přírodou (Strážci přírody v akci 3.díl)
- 03:30 Method (feederový lov s MIKADO Total Fishing)
- 04:00 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 04:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 05:00 Attila Lizenbold (Lov daňků v Bockereku)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 1.díl)
- 06:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 2.díl)
- 06:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 07:00 Nový muškař (24)
- 07:30 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 10:00 Nový muškař (25)
- 10:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 11:00 Jezero Diana (Amur černý)
- 11:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Smartmania
- 18:05 Óčko hity
- 18:30 Užít Česko
- 18:40 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Smartmania
- 18:05 Óčko hity
- 18:30 Užít Česko
- 18:40 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 Óčko flirt
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Top 25
- 13:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Top 25
- 13:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 18:10 WORKIN’
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (74)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (170)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (151)
- 08:20 Nespoutaný anděl (152)
- 09:20 Barvy lásky (22)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (19)
- 15:55 Wolffův revír (124)
- 16:55 Stefanie (135)
- 17:55 Stefanie (136)
- 18:55 Nespoutaný anděl (153)
- 19:55 Nespoutaný anděl (154)
- 20:55 Wolffův revír (125)
- 21:55 Námořní hlídka (21)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Jessie J
- 01:28 Interpol
- 02:24 City and Colour
- 02:43 Various Artists
- 03:00 David Gilmour
- 05:33 The Black Keys
- 06:02 Ziggy Marley
- 07:48 Beck
- 08:40 Leon Bridges
- 09:13 Robbie Williams
- 10:36 Beyoncé
- 11:26 Passenger
- 11:45 Various Artists
- 12:00 David Gilmour
- 14:33 The Black Keys
- 15:02 George Michael
- 17:16 The Grateful Dead
- 18:17 Usher
- 19:38 Of Monsters and Men
- 20:36 The Strumbellas
- 20:52 Various Artists
- 21:01 Rod Stewart
- 22:16 Justin Bieber
- 00:15 K popukání XXXII (28)
- 00:40 K popukání XXXII (34)
- 01:00 Geordie Shore XX (7)
- 01:50 Geordie Shore XX (8)
- 02:35 K popukání XXXIII (5)
- 02:55 K popukání XXXIII (7)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 10:10 Náctileté maminky VIII (4)
- 11:00 Náctileté maminky VIII (5)
- 11:45 Catfish VIII (8081)
- 20:30 K popukání XXXVI (26)
- 20:55 K popukání XXVIII (34)
- 21:15 K popukání XXVIII (36)
- 21:40 K popukání XXVIII (38)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (8)
- 22:45 Mistr jehly VIII (8)
- 23:30 K popukání XXXII (42)
- 23:50 K popukání XXXIII (1)
- 00:00 Guess The Year
- 01:00 VMA 2024: The Nominees!
- 02:00 Today's Top Hits
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Today's Top Hits
- 09:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 Guess The Year
- 20:00 VMA 2024: The Nominees!
- 21:00 MTV's 50 Dance Essentials
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Sing-Along Favourites!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 00:35 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 00:50 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 01:00 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 01:20 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 01:30 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 01:45 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 01:55 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 02:15 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 02:40 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 02:50 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 03:10 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 03:20 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 03:35 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 03:45 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 03:55 Lamput III (Zmenšení Doktoři)
- 04:10 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 04:20 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Šek)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 05:30 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 05:40 Lamput III (Voda)
- 05:50 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 06:00 Bakugan (Hromada nezdarů)
- 06:10 Bakugan (Rvačka nebo nic)
- 06:30 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 06:40 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 07:00 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 07:10 Craig od potoka (Kletba)
- 07:25 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 07:35 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 08:05 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 08:25 Looney Tunes: Animáky III (Všechno nejlepší k narozeninám/ Vědma Daffy: Nová láska/ Čas pérovat)
- 08:35 Looney Tunes: Animáky III (Virtuální osudovost/ Daffy zastaven policistou: Lvi/ Kanárek v uhelném dole)
- 08:55 Looney Tunes: Animáky II (Naštvaná mumie / Gag s telefonním sloupem 2: Zmenšující se telefonní sloup / Znovu zaseklý v silnici)
- 09:00 Looney Tunes: Animáky III (Ošklivý trik/ Smolař s mečem)
- 09:15 Lamput III (Voda)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kapitán Bourák)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (Manipulátor)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Kdo to udělal?)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (Normy a postupy)
- 10:20 Mladí Titáni do toho! VII (Říz)
- 10:30 Mladí Titáni do toho! VII (Sladká pomsta)
- 10:45 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 11:45 Totální Dramarama II (Šokující hrátky)
- 11:50 Totální Dramarama III (Trable se žvýkačkou)
- 12:00 Totální Dramarama III (Zakleté zrcadlo)
- 12:10 Totální Dramarama III (Šéfův těžký den)
- 12:30 Craig od potoka IV (Být zas cool)
- 12:40 Craig od potoka IV (Craig na vysoké)
- 12:55 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 1.)
- 13:05 Craig od potoka IV (Bernard od potoka - část 2.)
- 13:25 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 13:35 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 13:55 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 14:05 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 14:20 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 14:35 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 14:50 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 15:00 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 15:20 Mladí Titáni do toho! III (Jen tak si hovět)
- 15:30 Mladí Titáni do toho! III (Jo!)
- 15:50 Totální Dramarama II (Snoví záškodníci)
- 16:00 Totální Dramarama II (Grody až na dřeň)
- 16:15 Totální Dramarama II (Paruky pro kočky)
- 16:25 Totální Dramarama II (Hlad naruby)
- 16:40 Craig od potoka IV (Lepší než ty)
- 16:50 Craig od potoka IV (Tým snů)
- 17:00 Craig od potoka IV (Ohnivka a Ledovka)
- 17:15 Craig od potoka IV (Špatná rozhodnutí)
- 17:30 Craig od potoka IV (Legenda o knihovně)
- 17:40 Craig od potoka IV (Chrono mech)
- 18:00 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 18:10 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 18:25 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 18:40 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 18:55 Totální Dramarama III (Zatrolené balonky)
- 19:05 Totální Dramarama III (Legenda o Paulovi)
- 19:25 Totální Dramarama III (Hvězda seriálu)
- 19:30 Totální Dramarama (Ventilačka)
- 19:50 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 20:00 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 20:20 Mladí Titáni do toho!
- 20:30 Mladí Titáni do toho!
- 20:45 Mladí Titáni do toho!
- 20:55 Mladí Titáni do toho!
- 21:15 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 21:40 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 21:50 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 22:10 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 22:40 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 22:50 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 23:05 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 23:35 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 23:45 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 23:55 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 00:00 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 00:15 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 00:30 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
- 00:45 Mush-Mush And The Mushables (Race The Beast)
- 00:55 Mush-Mush And The Mushables (Surprise, It's Spring)
- 01:15 Mush-Mush And The Mushables (The Missing Mushlet)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Hero Trap)
- 01:45 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 01:50 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 01:55 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 02:05 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 02:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 02:25 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 02:30 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 02:35 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 02:50 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 03:00 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 03:10 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
- 03:25 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 03:35 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 03:45 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Games)
- 03:50 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 04:05 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 04:20 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 04:30 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 04:40 Mush-Mush And The Mushables (Race The Beast)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Mixed-Up Mixer)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Ojo the Unlucky)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (The Lion's Share)
- 05:35 Dorothy and the Wizard of Oz (Rules of Attraction)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Brain Power of Love)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 07:45 Meet the Batwheels (Bam!)
- 08:00 Batwheels (Buff's BFF)
- 08:10 Batwheels (Up in the Air)
- 08:25 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 08:35 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 09:00 The Tom and Jerry Show (Holed Up)
- 09:10 The Tom and Jerry Show (One of a Kind)
- 09:25 The Tom and Jerry Show (Belly Achin')
- 09:35 The Tom and Jerry Show (Dog Daze)
- 09:55 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 10:05 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 10:25 Mr Bean: The Animated Series (The Mole)
- 10:35 Mr Bean: The Animated Series (Roadworks)
- 10:55 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 11:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 11:35 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 11:55 Batwheels (Buff's BFF)
- 12:05 Batwheels (Up in the Air)
- 12:15 Meet the Batwheels (Bam!)
- 12:25 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 12:35 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 12:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 12:55 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 13:05 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 13:25 Mr Bean: The Animated Series (The Mole)
- 13:35 Mr Bean: The Animated Series (Roadworks)
- 13:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 14:00 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 14:10 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 14:15 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 14:30 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 14:35 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 14:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 14:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 15:00 Batwheels (Buff's BFF)
- 15:10 Batwheels (Up in the Air)
- 15:20 Meet the Batwheels (The Best Present in the World)
- 15:30 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 15:40 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 16:00 The Tom and Jerry Show IV (Maust)
- 16:05 The Tom and Jerry Show IV (Tom Prix)
- 16:10 The Tom and Jerry Show IV (Hip Replacement)
- 16:25 The Tom and Jerry Show IV (Cat-A-Combs)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (Cat-astrophic Failure)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (Un-Welcome Home)
- 16:45 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 17:00 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Encore)
- 17:10 Mr Bean: The Animated Series III (Mobile Home)
- 17:25 Mr Bean: The Animated Series III (Haunted House)
- 17:40 Mr Bean: The Animated Series III (Eau De Bean)
- 17:55 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 18:00 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 18:10 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 18:15 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 18:30 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 18:45 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 18:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Friends)
- 19:00 Batwheels (Buff's BFF)
- 19:10 Batwheels (Up in the Air)
- 19:30 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 19:40 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 19:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Holiday Teddy)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Newspaper)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Viral Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Super Spy)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 21:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Friends)
- 22:00 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 22:10 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 22:25 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 22:35 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 22:50 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 23:05 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 23:20 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 23:30 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 23:40 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Car Wash)
- 23:50 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)