Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:05 Fauda (2)
- 00:35 První dny (1)
- 01:10 Dopamin: Jak aplikace klamou náš mozek
- 02:05 Malý mnich
- 02:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 02:50 Ze ZOO do ZOO
- 03:20 V zajetí železné opony (Závoj z černé krajky)
- 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:00 Babylon
- 04:25 Nebe na zemi
- 04:50 Člověk, kůň a les
- 05:20 Velemlok japonský, Japonsko
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 14:30 Geniální rostliny (2)
- 15:25 Serengeti III (1)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Praha ožralá (1)
- 21:20 Nejkrásnější treky Evropy (1)
- 21:50 Nicholas Winton: Muž, který zachránil 669 dětí
- 22:45 Nebezpečný klient
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 09:00 První oddíl (První oddíl - Markéta Davidová)
- 09:10 Cyklotoulky
- 09:25 Paralympijské hry Paříž 2024 (Silniční cyklistika)
- 04:20 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (76)
- 07:25 M.A.S.H (77)
- 07:55 M.A.S.H (78)
- 08:25 M.A.S.H (79)
- 09:00 M.A.S.H (80)
- 09:30 Dvojka na zabití 2 (Špinavý byznys)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pálivé štěstí)
- 21:40 Inkognito
- 22:45 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:40 Ano, šéfe!
- 04:15 Spravedlnost v krvi XIII (Nic není svaté)
- 05:20 Těžká dřina
- 06:05 Těžká dřina
- 06:35 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:20 Top Gear IX (2)
- 09:30 Top Gear 2008 (6)
- 20:15 Partička L
- 22:00 Příkaz k popravě
- 23:45 Simpsonovi X (Líza má jedničku)
- 04:45 M.A.S.H
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Bolek a Lolek si hrají
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba (Kletba)
- 12:05 Dr. Dolittle 2
- 13:45 Bílí vlci
- 15:55 Falešná dcera
- 17:45 Místokrálův palác
- 20:00 Fešák Hubert
- 21:55 Swordfish: Operace Hacker
- 23:45 Jako malé děti
- 04:55 Jak se staví sen
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Paříži
- 20:00 Osudové léto v horách
- 21:50 Ošklivka Katka (Úpis ďáblovi)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Cesta do Ameriky)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (13)
- 07:25 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:05 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:20 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 08:55 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:20 Rady medvídka mývala
- 09:25 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Kazubovi!
- 09:50 Bobo
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Rytmix
- 10:55 Kouzelný vesmír
- 11:10 Šikovné prstíky
- 11:25 Splat & Harry
- 11:40 Čím dnes budu?
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:00 Zvířátka v zoo
- 12:10 Sběratelé her
- 12:20 Ryšáček Pablo
- 12:25 Ne-Ne
- 12:30 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak našel svou velkou lásečku)
- 12:40 Ezopovy bajky
- 12:50 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Cesta do Ameriky)
- 12:55 Art Ninja
- 13:25 Šmoulové
- 13:50 Čarodějky školou povinné III
- 14:20 Superhrdinové
- 14:30 AZ kvíz junior
- 14:55 Hvězdičky III
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (13)
- 15:25 Kája a Mat+Ema+Tika
- 15:40 Bankovkovi
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:05 Superhrdinové
- 16:20 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Ali z Jávy
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mág světla a barev. Jaromír Šofr
- 21:10 Prolomit vlny
- 10:35 Máte doma uklizeno? III (5)
- 11:00 Máte doma uklizeno? III (6)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (23)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (24)
- 12:25 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:45 Rodinná pouta II (Ohýbání stromků)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 08:00 Columbo (Smrt v aréně)
- 09:35 Osudové léto v Kapském Městě
- 14:45 Rodinná pouta II (První máj)
- 15:50 Přístav (Šary vary)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:25 360⁰
- 02:10 Lékaři v éteru
- 02:40 Hlavní zprávy
- 03:40 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Prima MĚSTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 02:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (9)
- 02:45 Hudson a Rex (9)
- 03:35 Výleťák (196)
- 03:40 U stánku (1)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (106)
- 04:20 Zahradní proměny IV (15)
- 05:10 Zahradní proměny IV (16)
- 06:00 Pravidla zasnoubení III (5)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (20)
- 06:55 Případy detektiva Murdocha XIII (11)
- 07:50 Zahradní proměny IV (17)
- 10:50 Hudson a Rex (9)
- 11:50 Vítej doma
- 16:10 Hudson a Rex (10)
- 17:10 Zahradní proměny IV (19)
- 20:10 Starci na chmelu
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4743)
- 09:30 Hell’s Kitchen Česko (2)
- 14:30 Kriminálka Las Vegas VIII (Švábi)
- 15:30 Výměna manželek III
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Vyžírka)
- 21:45 Comeback (CzechSteh)
- 22:20 Comeback (Mrtvý muž)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Las Vegas VIII (Dám se zabít)
- 00:35 Expendables: Postradatelní 3
- 02:55 Wanted
- 11:15 Tři kroky od sebe
- 13:35 Teleshopping
- 14:10 Doktor od jezera hrochů
- 16:45 Skleněné peklo
- 20:00 Rychle a zběsile
- 22:10 Mizerové
- 01:20 Mistři renovací V (14)
- 01:55 Kachní dynastie VII (8)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie VI (3)
- 03:25 Walker, Texas Ranger IX (16)
- 04:10 Rugby - letní speciál
- 04:50 Walker, Texas Ranger IX (15)
- 05:35 Strážci hranic: Austrálie VI (5)
- 06:20 Mistři zastavárny III (24)
- 07:15 Mistři renovací V (14)
- 08:10 Kachní dynastie VII (8)
- 09:10 Kobra 11 VI (9)
- 11:15 Novashopping
- 11:30 Walker, Texas Ranger IX (16)
- 12:30 Válka skladů Texas (13)
- 16:30 Kobra 11 VI (11)
- 18:35 Válka skladů Texas (15)
- 19:30 Mistři zastavárny IV (2)
- 20:30 Mistři renovací V (16)
- 21:25 Kachní dynastie VIII (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (17)
- 23:15 Kobra 11 VI (11)
- 00:40 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 02:15 Malý Sheldon VI (21)
- 02:55 Svět podle Jima III (21)
- 03:15 Love Island IV (2)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 Ženatý se závazky (157)
- 05:25 Oggy a škodíci: Nová generace (77)
- 06:10 Bakugan: Evolutions (48)
- 06:20 Přátelé II (10)
- 07:15 Máma VII (9)
- 09:00 Malý Sheldon VI (22)
- 09:25 Krok za krokem (3)
- 10:50 Novashopping
- 11:05 Ženatý se závazky (159)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (23)
- 12:55 Přátelé II (10)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 15:30 Máma VII (13)
- 17:15 Svět podle Jima III (24)
- 18:05 Dva a půl chlapa IX (24)
- 18:35 Dva a půl chlapa X (1)
- 19:00 Krok za krokem (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (4)
- 21:45 Love Island IV (3)
- 22:45 Přátelé II (12)
- 23:45 Dva a půl chlapa IX (24)
- 04:25 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:15 MasterChef Česko III (6)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko III (7)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:45 Návrat do života (14)
- 01:55 Vyměněné osudy II (99)
- 03:15 Čarodějky V (22)
- 04:15 Ulice (4375)
- 05:55 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VIII (9)
- 07:50 Čarodějky VI (3)
- 08:45 Čarodějky VI (4)
- 09:40 Oteckovia II (129)
- 11:40 Mateřská láska II (38)
- 16:15 Vyměněné osudy II (105)
- 18:20 Čarodějky VI (5)
- 19:20 Čarodějky VI (6)
- 20:15 Mateřská láska II (41)
- 21:15 Mateřská láska II (42)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Hansa Rostock - Hertha BSC
- 15:00 Legendy na greenu 2024
- 15:15 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 15:45 Big Summer Games 2024
- 18:50 Odpolední sportovní noviny
- 18:55 Studio NFL
- 19:55 Spade poker show 2024 (17)
- 00:30 Fotbal: AS Monaco - RC Lens
- 02:30 Přestávka ve vysílání
- 15:15 Ligue 1 Highlights (3)
- 15:45 Běhej lesy - Bílá
- 01:40 Správy „N“
- 02:35 Počasie
- 02:45 Don Matteo (Nevezmeš Božie meno nadarmo - 1. časť)
- 03:45 Správy „N“
- 04:40 Počasie
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Ríma do Melfi 2.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Bez dychu - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 20:00 Góly - body - sekundy
- 20:20 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Sesterská láska)
- 22:10 Kam zmizla láska?
- 23:45 Hymna SR
- 23:49 Julie Lescautová (8)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Mimi a Líza
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 10:00 Hriech
- 11:30 Obedníček (Na hriňovských lúkach)
- 11:40 Viky, sova iná než rodina
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE)
- 18:30 Večerníček (Na hriňovských lúkach)
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Pettson a Findus III
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Ako sa rodia víťazi
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:25 Vražedné šifry: San Francisco (Vigilie)
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Klenoty příhraničí (Pravda o víně)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Kolo plné hvězd
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:05 Góly, fóry, legendy
- 14:40 Láska z pasáže
- 16:00 Magnum III (Návrat šermířů)
- 16:45 Na cestě po poloostrově Izu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Černá voda (1)
- 21:10 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:20 Colette: Příběh vášně
- 03:10 Jsem božská
- 04:55 Věř mi
- 06:35 Sladko-slaná láska
- 08:10 Randění v New Yorku
- 09:55 Ainbo: Hrdinka pralesa
- 11:30 A do kuchyně!
- 13:15 Romance v Mariposa Beach
- 14:55 Tady hlídám já
- 16:55 Velký souboj pekařů
- 18:30 Láska k pronájmu
- 20:15 Rodiče na tahu
- 21:55 Zelený rytíř
- 00:10 Policisté v akci
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Noviny
- 02:10 Nové bydlení - Dizajn
- 03:00 Soudní síň (Jsem nemocný člověk)
- 03:45 Soudní síň (Nedopřeješ vlastním dětem)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (49)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Tyran)
- 13:55 Soudní síň (Biofarma)
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Vrátil se zpět)
- 17:55 Soudní síň (Hokej)
- 00:55 Horná Dolná (Voľby)
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Mama na prenájom IV (3)
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedské prípady
- 12:55 Búrlivé víno (92)
- 13:50 V mene zákona
- 14:15 Farma
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (4)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (10)
- 21:55 Jama levova II
- 23:10 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (18)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (19)
- 14:20 Dům snů (24)
- 15:10 Opět spolu na chalupě (1)
- 20:20 Dům snů (25)
- 21:10 Dům snů IV (21)
- 22:00 Dům snů VII (4)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (19)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (9)
- 00:45 Agent z Panamy
- 02:35 Potomci lidí
- 04:20 Je to nádhera!
- 06:00 Mr. Holmes
- 07:45 Anatomie pádu
- 10:15 Maškaráda
- 12:25 Madam Web
- 14:20 Wonka
- 16:15 Sázka na nejistotu
- 18:25 Holčička
- 20:00 Co to s tebou je?!
- 21:30 Faye
- 23:00 Šílení šimpanzi (3)
- 00:00 Podivuhodný případ Benjamina Buttona
- 02:45 Wanted
- 04:30 Batman: Zkáza Gothamu
- 06:00 Neklid
- 07:30 Poslední hra o zlato
- 09:20 Rachel se vdává
- 11:10 Přátelé IV (15)
- 11:30 Přátelé IV (16)
- 11:55 Nerozlučná dvojka
- 15:00 Moře stromů
- 16:50 Tokyo Vice (2)
- 17:50 Přišla za mnou
- 19:30 Po stopách otce
- 21:10 Zimní král (5)
- 22:05 Rod Draka II (2)
- 23:15 Hrubý střih
- 00:25 Sektor III (4)
- 01:25 Noční let (5)
- 02:15 Řekni mi všechno II (1)
- 03:00 Nalezení (1)
- 03:45 Creed
- 06:00 Lady Bird
- 07:35 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 11:35 Bláznův ráj
- 13:10 Před kamerou XXI (31)
- 13:35 Zillion
- 15:50 Velký útěkář
- 17:25 Sektor III (4)
- 18:30 Nesvá IV (7)
- 18:55 Nesvá IV (8)
- 19:30 Sex ve městě VI (Rozchod)
- 22:35 Zpropadený Michael Che II (3)
- 23:00 Řekni mi všechno II (1)
- 23:50 Podfu(c)k
- 01:20 Všichni bohové nebes
- 03:00 Animalia
- 04:35 Reality
- 06:00 Medúza Deluxe
- 07:45 Nultého června
- 09:30 Seznamte se, Joe Black
- 12:25 Semret
- 13:50 Lola: Zprávy z budoucnosti
- 15:10 Chuť jablek je rudá
- 16:35 Nultého června
- 18:20 Marinette
- 20:00 Veterán
- 22:00 Bristol Fashion
- 23:40 Dívka, která létala
- 00:15 Elaha
- 02:10 Kos v ostružiní
- 04:05 Návrat Sommersbyho
- 06:00 A přišli v noci...
- 07:50 Mamma Roma
- 09:40 Medvědi tu nejsou
- 11:30 Návrat Sommersbyho
- 13:25 Země žen
- 15:15 Umberto D
- 16:45 Mamma Roma
- 18:35 Naděje a sláva
- 20:30 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 23:05 Modrý samet
- 12:40 Smallville (Zrůda)
- 13:30 Smallville (Dívka ze snu)
- 16:15 Smallville (Erupce)
- 17:10 Smallville (Obrazy z minulosti)
- 20:00 Gremlins
- 00:45 Ruiny
- 02:15 Mr. Brooks
- 05:05 Erik Kamenné srdce
- 07:00 Šťastná
- 08:25 Julius Caesar (1)
- 10:30 Velký Jake
- 12:45 Chobotnice z II. patra
- 14:30 Vlastníci
- 16:40 Marketa Lazarová
- 20:00 Jiu Jitsu
- 22:05 Touha po vraždě
- 00:05 Odklad
- 01:30 Synku, synku, cos to proved
- 03:00 Výtažek
- 04:30 Sladké letní víno
- 06:00 Spy kids: Stroj času
- 07:25 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 09:20 Tunel do Číny
- 12:25 Láska v Indii
- 14:00 Květy války
- 15:35 Vysněný život
- 17:15 Síla slova
- 19:20 Bernie
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Dort
- 00:15 Protokol
- 01:45 Nadechni se
- 03:20 Proti větru
- 05:30 Šéf
- 07:25 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
- 09:15 Čekání na Anyu
- 11:00 Romantické útočiště
- 12:25 Armáda jednoho
- 13:55 Bůh masakru
- 15:15 Vévoda z Wellingtonu
- 16:50 Eat Wheaties!
- 18:20 Císař - občanská válka
- 20:00 Problémissky
- 21:45 Korzet
- 23:35 After: Polibek
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 06:25 Strojvůdce
- 08:00 Kouzelné maliny
- 09:20 Regina
- 10:50 Supermafián Quido
- 15:15 Hospodu vám nedáme
- 18:50 Kupec benátský
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:05 Nevěsty pro milionáře
- 01:10 Nepřítomnost
- 02:40 Ve sněžné pasti
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Návrat
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (26)
- 09:50 Bradův život
- 11:55 Někdy na tom záleží
- 20:00 Nevinnost
- 22:05 Něžný hák
- 01:25 Banjo Farid
- 01:45 Abiura
- 01:55 The River
- 03:30 Love Laughs At Andy Hardy
- 05:00 Titus And Mirabella
- 05:20 End of Program
- 06:00 The Fabulous Dorseys
- 07:25 A Dog's Life
- 08:00 Sea Dragon
- 08:20 Quality Time
- 09:50 Delightfully Dangerous
- 11:20 Abilene Town
- 12:50 Anna Christie
- 17:25 Moulin Rouge
- 19:30 Schengen
- 19:40 The Man Who Cheated Himself
- 21:00 The Chase
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (10)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (33)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (34)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (3)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (4)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (16)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 11:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (3)
- 16:30 RACING THE WORLD (4)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 18:00 SPORTS MAX (48)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2021 (1)
- 19:30 GEARING UP 2021 (2)
- 22:00 GP RACING 2022 (48)
- 22:30 GP RACING 2022 (49)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (3)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (4)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (16)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 11:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (3)
- 16:30 RACING THE WORLD (4)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 18:00 SPORTS MAX (48)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2021 (1)
- 19:30 GEARING UP 2021 (2)
- 22:00 GP RACING 2022 (48)
- 22:30 GP RACING 2022 (49)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:35 Mapy vrážd (9)
- 01:25 Téma
- 02:05 Shakespeare: Dedičstvo (1)
- 02:55 Ja, národ (1)
- 04:15 Tvárou v tvár (17)
- 04:50 Do áut, súdruhovia (1)
- 05:50 Fotograf (1)
- 06:20 Tajné vojny II (1)
- 07:10 Osudy Letcov WWII (2)
- 08:00 Vyrobené na Slovensku (4)
- 08:15 Do áut, súdruhovia (1)
- 09:15 Havária letu JK5022 (1)
- 12:00 Ríše vikingov (1)
- 13:00 Vyrobené na Slovensku (5)
- 13:10 Život vo vesmíre (1)
- 14:00 Univerzum (1)
- 14:40 Nevyhlásená vojna: Irán verzus Izrael a USA (2)
- 15:40 Hovorme o nás (23)
- 16:20 Travelistan (24)
- 16:40 Spoločenstvá zvierat (2)
- 17:35 Vraždy v raji (15)
- 18:25 Sadnite si, prosím (28)
- 19:05 John Philip Holland (1)
- 20:00 Travelistan (15)
- 20:20 Vojna vo Vietname (1)
- 21:10 Téma
- 21:50 B-2: Technológia Stealth vo vojne (1)
- 22:50 Tlačová beseda | 100 rokov Slovan (1)
- 23:50 K-FUN (32)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (3)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (9)
- 21:30 El Chapo II (6)
- 22:20 Poklad z půdy
- 23:30 Cyranův ostrov (3)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:15 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 04:55 Honza Tuna v Akci!: Boj o peníze pro postižené
- 05:25 A11 rozhovor: Dan Svátek, český filmový režisér, scenárista a producent.
- 05:55 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 16:00 Ústecký zpravodaj
- 16:15 Valašský zpravodaj
- 16:25 Týden z jihu Čech
- 16:45 Vaření s Davidem: František Nedvěd ml. - 2.díl
- 17:30 Byznys na vrcholu
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (13)
- 01:20 Macgyver V (14)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (3)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (4)
- 03:40 Zelenáč IV (1)
- 04:20 Zelenáč IV (2)
- 05:05 Profil zločinu IX (8)
- 06:00 Totalcar III (10)
- 06:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (11)
- 07:30 Xena II (11)
- 08:30 Profil zločinu IX (8)
- 09:40 Profil zločinu IX (9)
- 10:55 Hvězdná brána: Atlantida III (3)
- 11:50 A-Team III (17)
- 14:50 Profil zločinu IX (10)
- 15:55 Profil zločinu X (1)
- 17:05 A-Team III (18)
- 22:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (17)
- 23:50 Bosch (4)
- 00:25 Ztracený svět III (22)
- 01:25 K poctě zbraň (3)
- 02:15 K poctě zbraň (4)
- 03:00 Totalcar VII (4)
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (20)
- 10:00 Ztracený svět III (21)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver IV (3)
- 13:50 A-Team III (23)
- 14:55 Společnost Adventure (7)
- 15:50 Společnost Adventure (8)
- 16:50 Ztracený svět III (22)
- 17:50 Ztracený svět (1)
- 18:45 Xena III (21)
- 19:45 A-Team III (24)
- 20:45 Macgyver IV (4)
- 21:40 Společnost Adventure (7)
- 22:40 Společnost Adventure (8)
- 23:30 Xena III (21)
- 01:20 Brousko III (112)
- 02:15 Brousko III (113)
- 03:10 Seriálový tip
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (51)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (24)
- 13:40 Ranč Heartland IV (12)
- 14:40 Ranč Heartland IV (13)
- 15:35 Brousko III (114)
- 16:35 Dcery duchem (52)
- 17:55 Domek na prérii VII (1)
- 19:00 Ranč Heartland IV (14)
- 19:55 Ranč Heartland IV (15)
- 20:55 Domek na prérii VII (1)
- 21:55 Ranč Heartland IV (14)
- 22:55 Ranč Heartland IV (15)
- 23:50 Dcery duchem (52)
- 00:25 Ocelové dámy
- 02:05 Soumrak
- 04:30 Ocelové dámy
- 10:30 Podzimní sonáta
- 12:10 Dcera čarodějky
- 13:50 Naše malá sestra
- 16:05 Úžasný Boccaccio
- 18:10 Mia madre
- 20:00 Klidný chaos
- 22:00 Layla Fourie
- 23:55 Assassin
- 02:05 Téměř perfektní
- 03:55 Tak i na zemi
- 08:15 Všechno bude v pohodě
- 10:05 Brankář
- 12:10 Chlapec z nebe
- 14:15 Blízko
- 16:05 Kolize
- 18:00 Michael Kolhaas
- 20:05 Casablanca Beats
- 22:00 Není zla mezi námi
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (6)
- 06:20 Kikirikí
- 06:30 Sníček (2)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Dívčí válka)
- 06:55 O modrém autíčku (Nehoda)
- 07:05 Já Baryk (11)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:35 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a kukačky)
- 10:15 Favorit
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Mezi námi zloději
- 13:25 Perličky Jiřího Menzela
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Právo na minulosť
- 16:00 Ztracenci
- 17:25 Sochařka z Poličky
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Teď zas my
- 19:20 Lída Baarová - Dáma v modrém
- 19:35 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 20:00 Na kolejích čeká vrah
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Kouř
- 23:35 Teleshopping
- 01:10 Street Fighter: Poslední boj
- 02:40 Jméno růže
- 04:45 Close Up III (11)
- 05:10 Close Up III (17)
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten (3)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten (7)
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten (8)
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten (6)
- 06:25 Close Up III (17)
- 06:55 Vichr
- 08:55 Čas hrdinů
- 10:35 Klub vyvolených
- 12:35 Odysseus (1)
- 14:10 Odysseus (2)
- 15:50 Pár správných chlapů
- 18:15 Nečistá hra
- 20:15 Agent z Panamy
- 22:00 Hitman 3: Likvidátor
- 23:35 Země krvavého slunce
- 01:00 Žraločí tornádo 5
- 02:25 Šest výstřelů
- 04:10 Ve vztahu
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten (8)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten (1)
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten (9)
- 06:15 Otec rodiny
- 08:45 Kód Enigmy
- 10:40 Čarodějka ze země Oz (1)
- 12:20 Čarodějka ze země Oz (2)
- 13:55 Čarodějka ze země Oz (3)
- 15:35 Mušketýr
- 17:20 Kaktusový Jack
- 18:55 Taxi
- 20:30 Vigilante Diaries
- 22:00 Žraločí tornádo 6
- 23:30 Resident Evil: Odveta
- 00:20 Červený trpaslík X (3)
- 00:55 Ulice Cloverfield 10
- 02:55 Comedy Club IV (6)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (6)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (11)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (12)
- 22:05 Comedy Club IV (7)
- 22:35 Comedy Club IV (8)
- 23:05 Comedy Club IV (9)
- 23:30 Červený trpaslík X (3)
- 04:00 Food Fact Fun (Vancouver Island, Canada)
- 04:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 05:00 City Breaks (Valencia)
- 05:30 The Gypsies II (Ellora Caves,India)
- 06:00 Bliss (Innsbruck, Austria)
- 06:45 Best From The Rest (Phillipines Better Together)
- 07:00 Food Fact Fun (Whistler, Canada)
- 07:30 Unwind (Hotel Ellbee, Hrishikesh)
- 10:00 Food Fact Fun (Montreal, Canada)
- 10:30 Xplore Israel (Jerusalem)
- 11:00 10 Days Scotland (Perth)
- 11:30 City Breaks (Brussels)
- 20:00 Setkání s orangutany (3)
- 20:30 Setkání s orangutany (4)
- 21:00 Setkání s tučňáky (3)
- 21:30 Setkání s tučňáky (4)
- 08:35 Záchrana vraků aut (Den D)
- 09:30 Australští tiráci III (4)
- 16:10 Záchrana vraků aut (Den D)
- 17:05 Australští tiráci III (4)
- 00:30 Život v Mexiku II (Kancelář s výhledem v Akumalu)
- 01:00 Život v Mexiku II (Romantika v Puerto Vallarta)
- 01:30 Život v Mexiku II (Zábavná Puerto Vallarta)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Stěhování na Myrtle Beach)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Kapela ve městě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Na kole za slevou)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLII (Dům k renovaci, nebo novostavba)
- 00:40 Kuchyně 20: Jaro v akci (16)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8 (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 33: Pod toskánským sluncem (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 33: Happy Feet (2)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Závody v Charlotte (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Chutná jídla (11)
- 03:40 Dětská kuchařská soutěž 6: Tropické vlivy (2)
- 04:25 Dětská kuchařská soutěž 6: Grilování a chlazení (3)
- 05:10 Dětská kuchařská soutěž 6: Rychlá jídla neboli fast food (4)
- 06:00 Kuchyně 20: Kuchyňská kantýna (17)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Vaření s tetou Raffy (5)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8 (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 33: Pěkně se narovnej! (3)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Sříbro na obzoru)
- 01:25 Válka skladů V (Čas pálení)
- 01:45 Válka skladů V (Ústřice na podnose)
- 02:10 Válka skladů V (Staré triky, nové zisky)
- 02:35 Mistři aukcí III (Mrtvý cíl)
- 03:00 Mistři aukcí III (Led, led, baby)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Fender Bender)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Přímo na místě: Důkaz mimozemského života)
- 04:30 Důkaz tam je III (Moderní sledování dinosaurů, tajemná světla nad Norskem a dívka, co porazí strom)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Šílený zastavárník)
- 06:00 Mistři aukcí III (Fanda raket)
- 06:20 Mistři aukcí III (Žhavé zboží)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Kachin Dao)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Šílený zastavárník)
- 00:00 Vista Point (Estónsko)
- 00:27 Vista Point (Sicílie)
- 00:54 Planet Terra (Bogor)
- 01:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 01:11 Global Treasures (Šibenik)
- 01:22 Vista Point (New Orleans)
- 01:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 02:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 02:27 Vista Point (Ammán)
- 02:54 Planet Terra (Hamedan)
- 03:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 03:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 04:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 04:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 04:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 04:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 04:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 05:00 On Tour (Volání divočiny)
- 05:29 Doc Time (Katok)
- 05:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 06:00 Vista Point (Sikkim)
- 06:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 06:38 Planet Terra (Brescia)
- 06:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 06:54 Planet Terra (Vaduz)
- 07:00 Vista Point (Macau)
- 07:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 07:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 08:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 08:28 Global Treasures (Hachbat)
- 08:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 08:50 Global Treasures (Matsue)
- 09:00 Vista Point (Granada)
- 09:27 On Tour (Laponsko)
- 09:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 10:00 7 Days (Slovinsko)
- 10:53 Planet Terra (Bagan)
- 11:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 11:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 11:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 11:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 11:54 Planet Terra (Bergen)
- 16:00 Vista Point (Petrohrad)
- 16:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 16:54 Planet Terra (Lindos)
- 17:00 Global Treasures (Hofburg)
- 17:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 17:39 Nature Wonders (Akakus)
- 17:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 18:00 7 Days (Jižní Korea)
- 18:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 19:00 On Tour (Vodný raj)
- 19:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 19:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 20:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 20:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 20:38 Planet Terra (Trenčín)
- 20:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 20:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 21:00 Vista Point (Brunej)
- 21:27 Regio (Thunské jezero)
- 21:38 Planet Terra (Vientiane)
- 21:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 21:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 06:00 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 12:30 Jachting
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 21:00 Tenis
- 23:30 Tenis
- 00:00 Horská kola
- 00:30 Horská kola
- 01:30 Horská kola
- 02:30 Golf
- 03:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:00 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 18:00 Horská kola
- 19:00 Horská kola
- 20:00 Cyklistika
- 21:30 Golf
- 22:00 Triatlon
- 05:00 Fotbal: Serie A
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Servette - Skelleftea
- 14:00 Fotbal: Serie A
- 15:00 Fotbal: Al Feiha - Al Nassr
- 23:15 MVP
- 02:30 NCAA, americký fotbal
- 06:00 Fotbal: Inter - Atalanta
- 08:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Venezia - Turín
- 11:15 Zlaté okamžiky
- 11:30 Televizní nákupy
- 14:45 Box: TOP 25 KO 3/2
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 17:45 SKST Chodov - SKST Havířov
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Rychlé kolo: Škoda Octavia RS (47)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (48)
- 01:10 Blochovy rozbory (49)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (50)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (51)
- 02:35 Test automobilu: BMW 120d (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Jeep Avenger (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:10 Garáž 21 (55)
- 03:40 Zprávy (56)
- 03:45 Poklady v garáži (57)
- 04:15 Poklady v garáži (58)
- 04:45 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (59)
- 05:00 Praví chlapi a jejich bouráky (60)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG S63 E Performance (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:45 Autokvartet (4)
- 07:45 Ománem v pouštním korábu (5)
- 08:15 Zprávy (6)
- 08:20 Porsche Sixt Carrera Cup: Nürburgring (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Shelby GT 500 (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Škoda Octavia RS (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (11)
- 12:00 Zprávy (17)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (22)
- 22:10 Přednost v jízdě: Jeep Avenger (41)
- 22:25 Zprávy (42)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (43)
- 22:45 Garáž 21 (44)
- 23:15 Poklady v garáži (45)
- 23:45 Poklady v garáži (46)
- 00:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 00:30 Magazín Energofish (94)
- 01:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 01:30 Novinky Delphin 2024
- 02:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 1.díl)
- 02:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 2.díl)
- 03:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (26)
- 04:00 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 04:30 IX. Hethland Cup
- 05:00 V jednotě s přírodou (Strážci přírody v akci 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Strážci přírody v akci 2.díl)
- 06:00 V jednotě s přírodou (Strážci přírody v akci 3.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Károly Bokor - S Wizard novinkami na nevypočitatelném Dunaji)
- 07:00 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 07:30 DOVIT (Bomb Feeder vs Method Feeder)
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO. 1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 Óčko flirt