Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 01:45 Causa Letenský kopec
- 01:55 Televizní klub neslyšících
- 02:25 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 02:45 Ze ZOO do ZOO
- 03:10 V zajetí železné opony (Fotografie z pekla)
- 03:25 Fandím, fandíš, fandíme
- 03:50 Kalamita stejnosti
- 10:10 Letecké katastrofy (Tragédie v kabině)
- 10:55 Auto moto svět
- 11:20 Auto moto test
- 11:35 Měnící se planeta (1)
- 14:30 Šerifská hvězda
- 16:05 Markézy, k pramenům Polynésie
- 17:00 Serengeti III (2)
- 17:55 Rok na planetě Zemi (2)
- 18:55 Sousedé
- 19:25 Zapomenuté výpravy (Sám proti oceánům)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Manželství po italsku
- 21:45 MASH
- 23:40 Údolí stínů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Zákruty SNP, o kterých se nemluvilo)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Voda nad zlato)
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 V šachu
- 09:20 Biatlon ČR 2024 (MČR v běhu na kolečkových lyžích)
- 09:50 Ptýrovský cyklobiatlon
- 00:30 Swordfish: Operace Hacker
- 02:30 Addamsova rodina
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Byli to čipmankové)
- 06:05 Prasátko Peppa VII
- 06:10 Prasátko Peppa VII
- 06:20 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (8)
- 06:40 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola II
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Saxána a Lexikon kouzel
- 11:00 Bob a Bobek na cestách (Konečně doma)
- 11:05 Lvíčata
- 11:35 My holky z Městečka (9)
- 12:05 Sardinka ve vesmíru
- 12:20 Bludiště
- 12:50 Říkání o víle Amálce
- 13:00 Tlapková patrola: Film
- 14:25 Šikulové - Velká výzva
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 15:30 SpongeBob v kalhotách
- 15:50 SpongeBob v kalhotách
- 16:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 16:40 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:05 MasterChef Junior VIII (14)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, zakládá pěvecký sbor netopejrů)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (11)
- 19:20 101 Dalmatinská (18)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Konečně doma)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:15 Příběh Bee Gees
- 02:05 Brychta family
- 02:30 Tečka páteční noci
- 04:35 Před půlnocí
- 05:00 Události v kultuře
- 05:20 Přestávka ve vysílání 05:20-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Bizetova Carmen ve veronské Aréně
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Co na to vaše zdraví
- 02:45 Prima Česko
- 03:20 Showtime
- 03:40 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 01:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (11)
- 02:10 Hudson a Rex (11)
- 02:55 Sousedství II (11)
- 03:15 U stánku (1)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (110)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (112)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Alibi na klíč
- 02:55 Nanga Parbat
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Kobra 11 VI (13)
- 02:10 Mistři renovací V (16)
- 02:30 Kachní dynastie VIII (2)
- 03:15 Strážci hranic: Austrálie VI (7)
- 04:00 Walker, Texas Ranger IX (18)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Teorie velkého třesku IX (8)
- 02:10 Krok za krokem (3)
- 02:55 Svět podle Jima III (25)
- 03:15 Love Island IV (4)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Co na to Češi
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Návrat do života (16)
- 01:45 Vyměněné osudy II (103)
- 03:05 Čarodějky VI (3)
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:10 02:10 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Global Champions League 2024 - Řím
- 02:30 02:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Správy „N“
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 02:20 Počasie
- 02:30 Kam zmizla láska?
- 03:55 Don Matteo (Pamätaj, že máš svätiť sviatočné dni - 1.časť)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 00:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 BILANCE: Byznys s neřestmi
- 02:05 Dobré ráno
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve školních škamnách)
- 06:25 Polopatě
- 07:15 O sedmikrásce
- 07:35 Císařovy nové šaty
- 09:05 Úsměvy Lídy Baarové
- 09:40 Smolař
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Slunečnice
- 13:45 Nezbedná pohádka
- 14:25 Neklejte, princi
- 15:00 Ideál septimy
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Proměny Daniely Kolářové
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:35 Samotář
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:05 SK dejiny: Veľká Morava - ríša, štát či periféria Franskej ríše?
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:25 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Experiment
- 23:00 Správy :24
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:30 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 02:05 Den zrady
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 První oddělení II
- 01:00 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:25 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Byl to tvůj otec)
- 03:45 Soudní síň (On určitě není otcem)
- 04:30 Krimi
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Horná Dolná (Rybník)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:10 Susedské prípady
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Luxusní domy III (3)
- 01:00 Opět spolu na chalupě (3)
- 01:50 Opět spolu na chalupě (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (20)
- 03:35 Dům snů VII (5)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Nespoutaný Django
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Šílení šimpanzi (3)
- 01:20 Sestra
- 02:55 Temné chvíle
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sex ve městě VI (Rozchod)
- 00:30 Sex ve městě VI (Umět se chytit)
- 01:00 Sex ve městě VI (Právo ženy na boty)
- 01:30 Sestra II
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Zlato, tomu neuvěříš
- 02:50 Jako v úlu
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Lucky Girl
- 02:15 Společné lži
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Osudové cesty III (1)
- 02:35 Osudové cesty III (2)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Osudový verdikt
- 01:45 Kosmický hřích
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Rocketman
- 03:00 Past na lásku
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Klamné zdání
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Doctor Blood's Coffin
- 02:55 Sunny
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:40 Hip Show S5 EP1
- 03:05 Hip Show S5 EP16
- 03:25 Hip Show S5 EP15
- 03:45 Fighting Rookies 2014
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 GEARING UP 2021 (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Príbeh dvoch sestier (1)
- 01:40 Téma
- 02:20 Jedinečné letisko v Dubaji (10)
- 03:10 Najťažšie opravy sveta: Dopravné lietadlo (1)
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Intim s Heidi Janků
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Na vysoké noze: Jiřina Anna Jandová
- 04:50 Mladý Svět: Veronika Arichteva
- 05:45 A11 rozhovor: Saša Uhlová
- 06:15 Moje medicína: doc. MUDr. Tomáš Skála, Ph.D.
- 06:40 Žijí mezi námi: Hans Korbel
- 07:00 Olomoucký krajský zpravodaj
- 07:10 Ústecký zpravodaj
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Týden z jihu Čech
- 07:55 Olomoucký magazín
- 12:00 Svět A11
- 12:20 Cestování s Flixbusem: Saská Kamenice, Německo
- 12:35 TOP Rozhovor: Jiří Zuska, golfista
- 13:00 Čtení po obídku: O pejskovi a kočičce - Jak psali psaní děvčatům do Nymburka
- 13:20 Autobusem na výlet: Sobotka, Český Ráj
- 13:30 Hvězdná kavárna Pepy Melena: David Kraus a Gipsy Brothers
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Vřískot 4
- 03:00 Bosch (4)
- 03:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (15)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Ztracený svět (2)
- 01:30 K poctě zbraň (7)
- 02:15 K poctě zbraň (8)
- 03:00 Totalcar VII (6)
- 03:25 Seriálový tip
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Brousko III (114)
- 02:05 Brousko III (115)
- 02:55 Seriálový tip
- 03:10 Seriálový tip
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Ocelové dámy
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Černé brýle
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Jan Žižka z Trocnova (Sudoměř)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Záhada Hory mrtvých
- 01:50 Projekt Cat City
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Velký mor roku 1666 (1)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Zjizvená tvář
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Šest výstřelů
- 03:05 Sexbomba od vedle
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Červený trpaslík X (5)
- 02:20 Comedy Club IV (11)
- 02:55 Comedy Club IV (12)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (8)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Xplore Israel (Jerusalem)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 2. světová válka: Zapomenutí hrdinové (Den D)
- 00:45 2. světová válka: Zapomenutí hrdinové (Bitva v Ardenách)
- 01:30 Svět narkotik: Honit draka III (Vládci Harlemu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka: USA IV (Tunel z Tijuany)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko II (Země, moře, vzduch)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Havárie vrtulníku Chinook)
- 04:30 Za hranicí nemožného (Zápas s Čelistmi)
- 04:52 04:52 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Setkání s tučňáky (3)
- 00:23 Setkání s tučňáky (4)
- 00:45 Aljaška: Překonání poslední hranice (Dlouhá cesta domů)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci VIII (Touha po domově)
- 02:15 Setkání s orangutany (3)
- 02:38 Setkání s orangutany (4)
- 03:00 Setkání s tučňáky (3)
- 03:23 Setkání s tučňáky (4)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Záchrana v nejvyšší čas)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 S podporou celebrit II (8)
- 01:00 Život v Mexiku II (Nová kultura v Puerto Morelos)
- 01:30 Život v Mexiku II (Kancelář s výhledem v Akumalu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Rodinná pouta v Memphisu)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Z ruchu na předměstí)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Drsné pobřeží Oregonu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLII (Ty, já a moje kolo, to jsou tři)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 21: Jídla vytvořená s láskou (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8 (8)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 33: Odmítnout kvůli čemu? (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 33: Cit pro bouillabaissu (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 23: Chuť Asie (2)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 23: Kuchyně tří kontinentů (3)
- 03:40 Dětská kuchařská soutěž 6: Vaříme na zahradě (8)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Krocani, brambory a párky (12)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Hamburgery, hovězí a gril (13)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Vítězné kuřecí pochoutky (14)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 26: Superkuchařka a supermodelka (1)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Rovný jako telegrafní tyč)
- 01:25 Válka skladů V (Barryho andělé)
- 01:45 Válka skladů V (Záře)
- 02:10 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 02:35 Mistři aukcí III (Triumfální den)
- 03:00 Mistři aukcí III (Hula Moola)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Oko tygra)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Cesta k nesmrtelnosti)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 00:48 Global Treasures (Alberobello)
- 01:00 Gardens of the World (Lednicko-valtický areál)
- 01:29 On Tour (Kanadské skalnaté hory)
- 01:55 Planet Terra (Trakai)
- 02:00 Vista Point (Cornwall)
- 02:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 02:38 Planet Terra (Barbados)
- 02:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 02:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 03:00 Cosmos Global (Siam)
- 03:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 04:00 Vista Point (Petrohrad)
- 04:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 04:54 04:54 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Triatlon
- 01:30 Triatlon
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Fotbal: Kazachstán - Norsko
- 02:30 Fotbal: Litva - Kypr
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Ománem v pouštním korábu (47)
- 00:45 Rychlé kolo: Mathilda Racing Scirocco (48)
- 01:15 Rychlé kolo: Shelby GT 500 (49)
- 01:40 Zprávy (50)
- 01:45 Rychlé kolo: Škoda Octavia RS (51)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (52)
- 02:45 Blochovy rozbory (53)
- 03:15 Testovací tým: VW Golf PHEV vs. Opel Astra PHEV (54)
- 03:40 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz (55)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (56)
- 04:10 Přednost v jízdě: Jeep Avenger (57)
- 04:25 Zprávy (58)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (59)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Don Carp Baits (Red Squid)
- 00:30 IBCC 2024 (1)
- 01:00 IBCC 2024 (2)
- 01:30 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
- 02:00 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl)
- 02:30 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl)
- 03:00 VIII. Společenské myslivecké střetnutí
- 03:30 Rybářské výpravy (Bláznivá řeka Shannon - Leopardí ryby z hloubky)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:16 Glenn Gould - Hereafter
- 04:02 04:02 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Megadeth
- 00:47 Red Hot Chili Peppers
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Britney Spears
- 04:28 04:28 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 K popukání XXXIII (24)
- 00:40 K popukání XXXIII (26)
- 01:00 Geordie Shore XXI (3)
- 01:50 Geordie Shore XXI (4)
- 02:35 K popukání XXXIII (40)
- 02:55 K popukání XXXIV (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Top 40 Anthems Of Y2K1!
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 FOLK KLUB REPRÍZA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUTŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:35 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:50 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 01:00 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 01:20 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 01:30 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 01:45 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 01:55 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 02:15 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 02:40 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 02:50 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 03:10 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 03:20 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 03:35 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 03:50 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 04:00 Lamput III (Zvíře X)
- 04:10 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 04:25 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Mr Bean: The Animated Series (Royal Bean)
- 00:20 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 00:30 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 00:45 Mush-Mush And The Mushables (Eyes On The Surprise)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Show Mush Go On)
- 01:15 Mush-Mush And The Mushables (Mushpot's Treasure)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 01:45 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 01:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 02:00 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 02:05 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 02:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 02:25 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 02:30 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 02:35 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 02:50 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 03:00 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 03:10 Mr Bean: The Animated Series (Toothache)
- 03:25 Mr Bean: The Animated Series (Haircut)
- 03:35 Mr Bean: The Animated Series (Neighbourly Bean)
- 03:45 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Sadness)
- 03:50 Mush-Mush And The Mushables (Shine, Lilit, Shine)
- 04:00 Mush-Mush And The Mushables (Eyes On The Surprise)
- 04:20 Mush-Mush And The Mushables (The Show Mush Go On)
- 04:30 Mush-Mush And The Mushables (Mushpot's Treasure)
- 04:40 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 04:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00