Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:45 Vítězství v Pacifiku 1945
- 01:30 Včely letěly krásně
- 02:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 02:45 Ze ZOO do ZOO
- 03:15 V zajetí železné opony (Bunkr)
- 03:30 Válka za mloky
- 03:55 Sabotáž
- 04:25 Před půlnocí
- 04:50 Brtníkův rok
- 05:15 Křesťanský magazín
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Ve větru kopyt
- 09:25 V karavanu po Česku (1)
- 09:50 V karavanu po Česku (2)
- 14:35 Vítězství v Pacifiku 1945
- 15:20 Mars volá
- 16:15 Bitvy 2. světové války v barvě (Kursk)
- 17:00 Zapomenuté výpravy (Sám proti oceánům)
- 17:25 Sousedé
- 17:55 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 00:15 Paralympijské hry Paříž 2024 (Atletika)
- 01:15 Paralympijské hry Paříž 2024 (Boccia)
- 02:40 Biatlon ČR 2024 (MČR v běhu na kolečkových lyžích)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Mažoretky ČR 2024 (MS Ostrava)
- 03:40 Triatlon Hrádek nad Nisou
- 03:50 Cena východních Čech v orientačním běhu
- 03:55 Cyklistika ČR 2024 (ČP Brno)
- 04:10 V šachu
- 04:45 Svět motorů
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Curych)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Ptýrovský cyklobiatlon
- 08:55 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 04:30 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (80)
- 07:35 M.A.S.H (81)
- 08:10 M.A.S.H (82)
- 08:40 M.A.S.H (83)
- 09:15 Zoo (Pálivé štěstí)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:30 Autosalon.tv
- 05:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Partička
- 06:50 Autosalon.tv
- 07:50 Těžká dřina
- 08:25 Top Gear IX (3)
- 09:30 Top Gear 2008 (7)
- 20:15 Star Trek
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Emigrantka v jezeře)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Policie v akci
- 07:00 Zločiny ze sousedství II (Profesor)
- 02:30 Sázka na nejistotu
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Bolek a Lolek si hrají
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 Námořní vyšetřovací služba (Širé moře)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba (Pod pečetí mlčenlivosti)
- 08:25 Příliš malý svět
- 10:55 Loch Ness
- 13:00 Místokrálův palác
- 16:50 Kontakt
- 20:00 Onemanshow: The Movie
- 22:05 Air Force One
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:55 Prostřeno!
- 07:55 Ošklivka Katka (Úpis ďáblovi)
- 09:00 Zázraky života (Maruška)
- 10:05 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 20:00 Bouřlivá léta
- 21:50 Ošklivka Katka (Chudáci na ulici)
- 23:00 Zoo (Pálivé štěstí)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Výlet k vodopádům)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (14)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:25 Splat & Harry
- 07:35 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:20 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Rady medvídka mývala
- 09:30 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Kazubovi!
- 09:55 Bobo
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:15 Rok v medvědím sedle
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:50 Rytmix
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Odvážní skokani)
- 11:30 Splat & Harry
- 11:45 Čím dnes budu?
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Zvířátka v zoo
- 12:15 Sběratelé her
- 12:25 Ryšáček Pablo
- 12:30 Ne-Ne
- 12:35 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak se všichni vybarvili)
- 12:45 Ezopovy bajky
- 12:55 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Výlet k vodopádům)
- 13:05 Věda je zábava III
- 13:35 Šmoulové
- 13:55 Čarodějky školou povinné III
- 14:25 Superhrdinové
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (14)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Operace Jauu! XII
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:35 DVA3 (Pokojíčky snů)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, staví nejdřív urychlovač a pak zase zpomalovač)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (10)
- 19:20 101 Dalmatinská (17)
- 19:40 Dobrodružství Arachnomušáka
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 Koncert ze Schönbrunnu 2024
- 02:10 Očima Arthura C. Clarka
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Tvrdý/Havelka U Olinka
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Na cestě k sobě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:10 Gauguin
- 23:45 Kanadská soda X (7)
- 10:30 Máte doma uklizeno? III (7)
- 11:00 Máte doma uklizeno? III (8)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (25)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (26)
- 12:25 VIP Prostřeno!
- 13:45 Farmář hledá ženu SK
- 04:40 Rodinná pouta II (První máj)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 08:00 Columbo (Posvítit si na vraždu)
- 09:35 Osudové léto v horách
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Hlasy zločinu
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Prima HISTORIE
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Město bez bariér
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (10)
- 01:20 Hudson a Rex (10)
- 02:20 Sousedství II (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 08:15 Zahradní proměny IV (19)
- 09:15 Zahradní proměny IV (20)
- 12:15 Moje místa (David Matásek)
- 13:15 Jukebox (23)
- 16:10 Hudson a Rex (11)
- 17:10 Zahrada a dvorek na míru (2)
- 22:00 Americký gangster
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4744)
- 09:30 Jedna rodina (Vyžírka)
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VIII (Býk)
- 15:30 Výměna manželek III
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Život pro samouky
- 22:30 Skála
- 00:35 Zpátky do ringu
- 02:40 Příběh Elizabeth Smartové
- 04:25 Sněhová královna
- 05:55 Samotář v Seattlu
- 07:55 Kriminálka Las Vegas VIII (Dám se zabít)
- 08:55 Kriminálka Las Vegas VIII (Švábi)
- 09:50 Třasořitka
- 11:05 Skleněné peklo
- 14:25 Teleshopping
- 15:00 Pepa
- 18:00 Wild Wild West
- 20:00 Croodsovi
- 22:00 Noční let
- 23:30 Černočerná tma
- 01:15 Svět motorů (51)
- 02:00 Kachní dynastie VII (10)
- 02:45 Strážci hranic: Austrálie VI (5)
- 03:30 Walker, Texas Ranger IX (17)
- 08:10 Kachní dynastie VII (10)
- 09:10 Kobra 11 VI (11)
- 11:15 Novashopping
- 11:30 Walker, Texas Ranger IX (17)
- 12:30 Válka skladů Texas (15)
- 16:30 Kobra 11 VI (13)
- 18:35 Válka skladů Texas (16)
- 19:00 Válka skladů Texas II (1)
- 19:30 Mistři zastavárny IV (4)
- 20:30 Star Trek
- 00:10 Dva a půl chlapa X (1)
- 00:35 Teorie velkého třesku IX (4)
- 02:15 Malý Sheldon VI (22)
- 02:35 Krok za krokem (1)
- 02:55 Svět podle Jima III (23)
- 03:15 Love Island IV (3)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 Ženatý se závazky (159)
- 05:30 Oggy a škodíci: Nová generace (78)
- 05:35 Zig a Sharko IV (3)
- 06:10 Bakugan: Evolutions (49)
- 06:20 Přátelé II (12)
- 07:15 Máma VII (13)
- 09:00 Krok za krokem (5)
- 10:50 Novashopping
- 11:05 Ženatý se závazky (161)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (24)
- 12:30 Dva a půl chlapa X (1)
- 12:55 Přátelé II (12)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (4)
- 15:30 Máma VII (17)
- 17:15 Svět podle Jima III (26)
- 18:10 Dva a půl chlapa X (3)
- 19:00 Krok za krokem (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (8)
- 21:45 Love Island IV (4)
- 22:50 Přátelé II (14)
- 23:45 Dva a půl chlapa X (3)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko III (7)
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko III (8)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Vraždy v Kitzbühelu XVII (1)
- 15:05 Médium VI (Láska až za hrob)
- 00:40 Návrat do života (15)
- 01:45 Vyměněné osudy II (101)
- 03:15 Čarodějky VI (1)
- 08:00 Čarodějky VI (5)
- 08:55 Čarodějky VI (6)
- 09:50 Oteckovia II (131)
- 11:45 Mateřská láska II (40)
- 16:25 Vyměněné osudy II (107)
- 18:20 Čarodějky VI (7)
- 19:15 Čarodějky VI (8)
- 20:15 Mateřská láska II (43)
- 21:10 Mateřská láska II (44)
- 05:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Házená: Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel
- 14:55 Ligue 1 Highlights (3)
- 15:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 15:45 Běhej lesy - Bílá
- 16:00 Studio NFL
- 17:00 Zápas hvězd 2024
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (17)
- 19:30 Red Bull Romaniacs
- 01:30 Správy „N“
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Počasie
- 02:45 Vraždy na planine Laval
- 04:20 Správy „N“
- 05:15 Góly - body - sekundy
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Gabi do Subiaca 1.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Tisíc a jeden deň - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 20:00 Góly - body - sekundy
- 20:20 Počasie
- 20:30 Čo ja viem
- 22:10 Cestou necestou (Jogjakarta)
- 22:45 Doktor Martin (Pražák)
- 23:40 Hymna SR
- 23:42 Ordinácia s výhľadom na more (Sesterská láska)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Mimi a Líza
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:50 Pettson a Findus III
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 18:00 Zaži to!
- 18:15 Superveda
- 18:30 Večerníček (Na hriňovských lúkach)
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Pettson a Findus III
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Ako sa rodia víťazi
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Vévoda z Wellingtonu
- 01:30 Chladnokrevný
- 03:00 Haute Couture
- 04:45 Modelář
- 06:40 Bohové Egypta
- 10:50 Bindu zkoušená životem
- 12:35 Mimořádný sen
- 14:25 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:35 A do kuchyně!
- 18:20 Babí léto
- 20:15 Operace kolibřík
- 22:10 Všechno, všude, najednou
- 00:10 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Tyran)
- 03:35 Soudní síň (Biofarma)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:55 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Biofarma)
- 09:50 Soudní síň (Vrátil se zpět)
- 10:50 Pod povrchem (50)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Všechno, co mám rád
- 21:55 Zajíc v pytli (1)
- 00:30 Horná Dolná (Kamión)
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:50 Susedské prípady
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Deň matiek)
- 09:10 Susedia (Dieťa)
- 09:40 Mama na prenájom IV (4)
- 10:45 V mene zákona
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedské prípady
- 12:55 Búrlivé víno (93)
- 13:55 V mene zákona
- 14:15 Jama levova II
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (5)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Farma
- 22:20 Partička
- 00:35 Luxusní domy III (2)
- 01:00 Opět spolu na chalupě (1)
- 01:50 Opět spolu na chalupě (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (19)
- 03:35 Dům snů VII (4)
- 04:15 Dům snů (25)
- 05:00 Váš dokonalý domov (5)
- 06:00 Dům snů IV (21)
- 06:55 Mistrovské pečení - Nejlepší z nejlepších II (4)
- 07:50 Grandiózní domovy (1)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (19)
- 09:55 Grandiózní domovy (2)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (19)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (20)
- 14:20 Dům snů (25)
- 15:10 Opět spolu na chalupě (3)
- 20:20 Dům snů (26)
- 21:10 Dům snů IV (22)
- 22:00 Dům snů VII (5)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (20)
- 23:50 Utajený šéf – USA XI (1)
- 00:05 Clarencova cesta ke slávě
- 02:10 Žhářka
- 03:45 Maškaráda
- 06:00 Wonka
- 07:55 Dej mi své jméno
- 12:00 (J)elita ze střídačky 2
- 13:30 Dalíland
- 15:05 Nalezení (1)
- 15:50 Blízko od sebe
- 17:50 Před kamerou XXI (36)
- 18:20 Všechny staré nože
- 20:00 Až na krev
- 22:35 Prci, prci, prcičky 2
- 04:20 Po stopách otce
- 06:00 Nechvalně proslulý Youssef Salem
- 07:35 Moře stromů
- 09:25 Přišla za mnou
- 11:05 Přátelé IV (17)
- 11:25 Přátelé IV (18)
- 11:50 Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství
- 13:25 Muž roku
- 15:20 Kočky
- 17:10 Wonder Woman
- 19:30 LEGO příběh
- 21:10 Po zániku Země
- 22:50 Faye
- 01:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (2)
- 02:10 Veliká III (8)
- 03:05 Zlé sémě se vrací
- 04:30 Cena pravdy
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Velký útěkář
- 10:05 Je moje všechno
- 11:25 Zlouni
- 13:05 Premiantka
- 17:20 Noční let (5)
- 18:10 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 19:00 Nesvá IV (9)
- 19:30 Nesvá IV (10)
- 04:15 Ona je ta pravá
- 06:00 Chuť jablek je rudá
- 07:25 Návrat do Soulu
- 09:30 Marinette
- 11:10 Veterán
- 14:50 Yuni
- 16:30 Návrat do Soulu
- 18:30 Koyaanisqatsi
- 23:10 Bugsy
- 09:15 Naděje a sláva
- 13:40 Déšť v domě
- 15:00 Sestry
- 16:50 Sliby
- 18:30 Network
- 20:30 Argentina, 1985
- 22:50 Sladké snění
- 12:40 Smallville (Erupce)
- 13:35 Smallville (Obrazy z minulosti)
- 16:20 Smallville (Magnetismus)
- 17:15 Smallville (Nepříčetnost)
- 20:00 Posedlost
- 22:00 Dopisy z Iwo Jimy
- 00:05 Král rybář
- 02:20 Hazard
- 04:10 Jurský masakr
- 05:35 Sniff a strašidelný hrad
- 07:10 Chlapec z džungle
- 09:05 Julius Caesar (2)
- 13:15 Teorie tygra
- 15:35 Fantom Morrisvillu
- 17:10 Toman
- 20:00 Hellboy
- 23:15 Zmizení
- 00:20 Stíny války
- 02:00 Krvácející srdce
- 03:25 Příležitost dělá zloděje
- 05:10 Leonie
- 06:50 Starostka Dortíková
- 11:45 Ranvej
- 13:15 Deník lásky
- 14:45 Trattoria
- 16:05 Bradův život
- 17:45 Neprůstřelný plán
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 America has fallen
- 22:35 Blesk
- 01:20 Kořist
- 02:45 Pokrevní pouto
- 05:10 Kupec benátský
- 07:20 Princ a já 2
- 10:30 Můj nejlepší přítel
- 12:05 Jak milovat s D
- 13:40 Gentleman s pistolí
- 15:10 Chlupáčci
- 16:35 Hrátky s ohněm
- 18:10 Footloose: Tanec zakázán
- 20:00 Ticho před bouří
- 21:45 Válka nevěst
- 23:15 Frajeři ve Vegas
- 00:35 Přestávka ve vysílání
- 04:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:05 Pytel mouky
- 07:35 Nico - bájný jednorožec
- 09:10 Dobrodružní skauti
- 10:35 Sniff a létající fantom
- 12:10 Čekání na Anyu
- 13:55 Coco Chanel
- 15:45 Mrazivý závod
- 17:30 Sladké letní víno
- 19:00 Paříž 36
- 21:00 Klub miliardářů
- 22:45 22:45 - 00:00
- 00:10 Výkupné
- 01:35 I slova zabíjí
- 03:35 Lidé, které možná znáš
- 05:40 Bernie
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (27)
- 09:30 Slova
- 11:35 Bel Canto
- 19:55 STARS! (- Kate Winslet)
- 20:00 Bůh masakru
- 21:40 Superžena
- 23:50 Vražedné právo
- 00:05 A Midsummer Night's Dance
- 02:10 The Last Man On Earth
- 03:35 The Finding
- 03:55 The Great Flamarion
- 05:10 Delicate Gravity
- 05:40 End of Program
- 06:00 A Christmas Wish
- 07:25 I Could Be Your Grandmother
- 07:45 The Railrodder
- 08:10 House of the Stone Monkeys
- 09:35 Lassie - The Painted Hills
- 15:40 The Intruder
- 17:00 Mutiny!
- 18:15 Shoulder Arms
- 18:55 A Woman's Life
- 21:00 Flesh And Fury
- 22:20 An Argument for Old Age
- 23:40 The Outsider
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (11)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (12)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (11)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (35)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (36)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:05 Hip Show S5 EP1
- 00:25 Hip Show S5 EP16
- 00:45 Hip Show S5 EP15
- 01:05 Bangkok Fight Night
- 02:45 Nr.1 Fight Show, Tallinn, Estonia, 22.09.2018
- 08:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 08:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 09:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 09:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 09:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 09:45 Punch Down 2, Poznań, Poland 14.12.2019
- 18:50 NEW No Regrets 2017
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 00:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 01:00 GEARING UP 2021 (1)
- 01:30 GEARING UP 2021 (2)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 03:00 SPORTS MAX (48)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 05:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 07:00 GEARING UP 2021 (1)
- 07:30 GEARING UP 2021 (2)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 09:00 SPORTS MAX (48)
- 09:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 10:00 GP RACING 2022 (48)
- 10:30 GP RACING 2022 (49)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 13:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 13:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 17:30 INSIDE SAILING 2021 (2)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (6)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (7)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (21)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (22)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 21:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 00:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 01:00 GEARING UP 2021 (1)
- 01:30 GEARING UP 2021 (2)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 03:00 SPORTS MAX (48)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (23)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (33)
- 05:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (20)
- 07:00 GEARING UP 2021 (1)
- 07:30 GEARING UP 2021 (2)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (4)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (5)
- 09:00 SPORTS MAX (48)
- 09:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 10:00 GP RACING 2022 (48)
- 10:30 GP RACING 2022 (49)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 13:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 13:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 17:30 INSIDE SAILING 2021 (2)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (6)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (7)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (21)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (22)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 21:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:45 Matej Horňák - Južná Amerika, Rio de Janeiro (1)
- 01:50 Téma
- 02:30 Storočie v obrazoch (3)
- 03:30 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 08:00 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 08:55 Hovorme o nás (25)
- 09:35 Svet z vtáčej perspektívy (1)
- 10:10 Sadnite si, prosím (33)
- 10:50 Hodvábna cesta (2)
- 11:20 Univerzum (1)
- 12:00 Ničivá sila prírody (5)
- 12:55 Vyrobené na Slovensku (6)
- 13:10 Evanjelium o bohatstve (1)
- 14:10 Stratená DNA (1)
- 15:10 Téma
- 15:50 Svetová lodná doprava (3)
- 18:40 Univerzum (1)
- 19:20 Vraždy na výletnej lodi (5)
- 20:10 Absolventi Baťovej školy práce (2)
- 20:45 Travelistan (1)
- 21:05 K-FUN (20)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 02:40 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (Univerzální útulek)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův ostrov (Univerzální útulek)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:50 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto na Sicílii
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 01:55 Ústecký zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Týden z jihu Čech
- 02:40 Byznys na vrcholu
- 03:10 Hvězdná kavárna Pepy Melena: David Kraus a Gipsy Brothers
- 04:15 Vtipkování: Markéta Muzikářová
- 04:50 Světlá hodinka s Jaroslavem: Milan Jeglík
- 05:45 Byznys na vrcholu
- 06:15 Ústecký zpravodaj
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 16:05 Ústecký zpravodaj
- 16:20 Valašský zpravodaj
- 16:30 Moje medicína: doc. MUDr. Tomáš Skála, Ph.D.
- 16:55 Vtipkování: Markéta Muzikářová
- 17:30 A11 rozhovor: Saša Uhlová
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:05 Michael V. Show
- 23:10 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:35 Ztracený svět (19)
- 01:15 Ztracený svět (20)
- 02:00 Společnost Adventure (15)
- 02:45 Společnost Adventure (16)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVII (15)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVII (16)
- 04:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (17)
- 05:35 Seriálový tip
- 06:15 Totalcar III (11)
- 06:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (12)
- 07:55 Xena II (12)
- 08:50 Profil zločinu IX (10)
- 10:00 Profil zločinu X (1)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida III (4)
- 14:05 Xena II (12)
- 15:05 Profil zločinu X (2)
- 16:05 Profil zločinu X (3)
- 17:10 A-Team III (19)
- 20:00 Xena II (13)
- 21:00 Nemilosrdný střelec
- 23:05 Unesená v Instanbulu
- 00:25 Ztracený svět (1)
- 01:30 K poctě zbraň (5)
- 02:15 K poctě zbraň (6)
- 03:05 Totalcar VII (5)
- 03:30 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (21)
- 10:00 Ztracený svět III (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver IV (4)
- 13:50 A-Team III (24)
- 14:50 Společnost Adventure (9)
- 15:50 Společnost Adventure (10)
- 16:50 Ztracený svět (1)
- 17:45 Ztracený svět (2)
- 18:45 Xena III (22)
- 19:45 A-Team III (25)
- 20:45 Macgyver IV (5)
- 21:40 Společnost Adventure (9)
- 22:40 Společnost Adventure (10)
- 23:30 Xena III (22)
- 01:10 Brousko III (113)
- 02:15 Brousko III (114)
- 03:05 Seriálový tip
- 03:20 Seriálový tip
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (52)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VII (1)
- 13:35 Ranč Heartland IV (14)
- 14:35 Ranč Heartland IV (15)
- 15:30 Brousko III (115)
- 16:35 Dcery duchem (53)
- 17:55 Domek na prérii VII (2)
- 18:55 Ranč Heartland IV (16)
- 19:55 Ranč Heartland IV (17)
- 20:50 Domek na prérii VII (2)
- 21:55 Ranč Heartland IV (16)
- 22:50 Ranč Heartland IV (17)
- 23:50 Dcery duchem (53)
- 01:45 Layla Fourie
- 03:45 Assassin
- 09:05 Pride
- 11:10 Turné
- 13:10 Střípky paměti
- 14:55 Případ SK1
- 17:00 Šepoty a výkřiky
- 18:40 Zimní spánek
- 22:00 Ocelové dámy
- 23:35 Spavá nemoc
- 00:35 Černé brýle
- 02:05 Není zla mezi námi
- 04:40 Černé brýle
- 09:10 O bozích a lidech
- 11:15 Téměř perfektní
- 13:05 Tralala
- 15:10 Casablanca Beats
- 20:10 Zvuk hluku
- 22:00 Černé brýle
- 23:30 Nitram
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (7)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (3)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 06:55 O modrém autíčku (Zahrádka)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:15 Brundibáři (Těší mě)
- 07:25 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 07:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 07:55 O Mikešovi (O Mikešově kouzelné holi)
- 08:00 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 08:20 Žofka a její dobrodružství (7)
- 08:25 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Dva ohně
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Svatba upírů
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Den sedmý, osmá noc
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Lucie
- 17:35 Lev a písnička
- 18:00 Oddělení zvláštní péče
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 Broučci (Narodil se Brouček, Byl podzim…)
- 20:00 Fešák Hubert
- 21:30 Romance z temnot
- 22:00 Hej rup!
- 00:00 Svatyně zla
- 01:35 Dokonalé neviňátko
- 03:05 Hra s časem
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:25 Signály z neznáma (3)
- 06:00 Velký mor roku 1666 (1)
- 07:00 Fidel Castro očima filmařů
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Ode dne D po Dien Bien Phu
- 23:00 Enigma Sfingy
- 01:05 Pravidla podsvětí
- 02:40 Wrong Turn
- 04:25 Close Up III (18)
- 04:50 Close Up III (10)
- 05:15 Close Up III (18)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten (8)
- 06:00 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:10 Close Up III (15)
- 06:40 Magická hlubina
- 09:25 Sanctum
- 11:15 Alex a Emma
- 12:55 Mythica: Soumrak bohů
- 16:45 Mejdan v Las Vegas
- 18:25 Kingpin
- 20:25 Tváře v davu
- 00:55 Lara Croft - Tomb Raider
- 02:25 Purpurové řeky
- 04:05 Hořící nebesa
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten (5)
- 05:50 Zoom In (13)
- 06:00 Close Up III (1)
- 06:30 Close Up III (20)
- 07:00 Kletba Měsíčního údolí
- 09:10 Rytíři nebes
- 16:30 Jdi na to
- 18:25 Křidýlko nebo stehýnko
- 20:20 Gattaca
- 00:20 Červený trpaslík X (4)
- 00:55 48 hodin
- 02:55 Comedy Club IV (10)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (7)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (13)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (14)
- 20:00 Až na krev
- 23:25 Jump Street 21
- 04:00 Bliss (Innsbruck, Austria)
- 04:45 Best From The Rest (Phillipines Better Together)
- 05:00 Food Fact Fun (Montreal, Canada)
- 05:30 10 Days Scotland (Edinburgh)
- 06:00 Xplore Israel (Jerusalem)
- 06:30 City Breaks (Barcelona)
- 07:00 The Gypsies II (Kalsubai,India)
- 07:30 Unplanned Trip (Jairampur,India)
- 10:05 Super útesy
- 10:53 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 11:42 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 14:04 Duše šelmy
- 14:51 Příběh pumy (Zrození)
- 15:37 Příběh pumy (Znovuzrození)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách IV (Ničitel ponorek)
- 00:45 Poslední dny Anny Frankové
- 01:30 Svět narkotik: Honit draka III (Kníže smrti)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Čas na party)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko II (Není čas odpočívat)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Potopení Coventry)
- 22:00 Rudé léto
- 14:00 Zoo V (Nová realita)
- 15:00 Zoo V (Slon odvedle)
- 20:00 Legendy divočiny (3)
- 21:00 Legendy divočiny (4)
- 00:10 Tajné nacistické základny (Základna Kraftwerk Nord West)
- 01:05 Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel (Krysy prchají na západ, nové zlo přichází z východu)
- 02:10 Nejlepší vojenské prostředky (Tanky)
- 03:00 Podzemní města IV (Ztracená kolonie Aztéků)
- 03:45 Vládci třetí Říše (1941 - 1945: Nadvláda a úpadek)
- 10:00 Nekonečná noc II (Matčina láska)
- 11:00 Nekonečná noc II (6)
- 18:00 Pod povrchem (Krvavá džungle)
- 19:00 Stíny smrti (Tajemství)
- 00:00 Prodej domů v New Orleans II (Zámek v Covingtonu vs. panské sídlo Mandeville)
- 00:30 Prodej domů v New Orleans II (6)
- 01:00 Život v Mexiku II (Žádný spánek až do Tulumu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Rybaření na Mahahual)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Žít ve velkém v Lubbocku)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XV (Přátelské Kenly)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Hledání levného bydlení na Surfside)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLII (Stěhování do Minneapolis)
- 00:40 Kuchyně 20: Kuchyňská kantýna (17)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 8 (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 33: Pěkně se narovnej! (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 33: Takhle Kati roluje (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 22: Mezikontinentální chutě (13)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 23: Mísa plná duše (1)
- 03:40 Dětská kuchařská soutěž 6: Zábava z farmy (5)
- 04:25 Dětská kuchařská soutěž 6: Děti se sekáčky (6)
- 05:10 Dětská kuchařská soutěž 6: Pálivé pokrmy (7)
- 06:00 Kuchyně 21: Jídla vytvořená s láskou (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Pohoštění pro kamarádky (6)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8 (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 33: Odmítnout kvůli čemu? (5)
- 22:25 Giadina domácí kuchyně 5: Šílenství s masovými kuličkami (9)
- 22:47 Giadina domácí kuchyně 5: Kalifornské a italské Benátky (10)
- 23:10 Porážka Bobbyho Flaye 18: Soutěž plná skořápek (1)
- 23:32 Porážka Bobbyho Flaye 18: Svíčková pasovaná na rytíře (2)
- 23:55 Nejlepší jídla ve městě 1: Clarksville (6)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vlhko a)
- 01:25 Válka skladů V (Máš radost, že to Dan zas prodal?)
- 01:45 Válka skladů V (Strašlivá mela)
- 02:10 Válka skladů V (Francouzský kšeft)
- 02:35 Mistři aukcí III (Fanda raket)
- 03:00 Mistři aukcí III (Žhavé zboží)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Napoleon Zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Zářivé bytosti)
- 00:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 00:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 00:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 01:00 Vista Point (New York)
- 01:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 01:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 01:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 01:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 02:00 Esovision (Zimní krajina)
- 02:27 Global Treasures (Pisa)
- 02:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 02:43 Global Treasures (Willemstad)
- 02:54 Planet Terra (Znojmo)
- 03:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 03:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 04:00 7 Days (Holland)
- 04:53 Planet Terra (Impian Jaya Ancol)
- 05:00 Global Treasures (Angkor Thom)
- 05:12 Vista Point (Kós)
- 05:38 Global Treasures (Národný park Gauja)
- 05:50 Modern Times Wonders (Chrám La Sagrada Familia)
- 06:00 7 Days (Sýrie)
- 06:53 Planet Terra (Madeira)
- 07:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 07:30 Vista Point (Montreal)
- 08:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 08:29 Vista Point (Florida)
- 08:55 Planet Terra (Naantali)
- 09:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 09:27 Global Treasures (Lukang)
- 09:38 Planet Terra (Uppsala)
- 09:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 09:54 Planet Terra (Boyana)
- 10:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 10:48 Global Treasures (Karakorum)
- 11:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 11:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 11:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 11:43 Global Treasures (Košice)
- 11:54 Planet Terra (Kyjev)
- 12:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 12:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 12:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 13:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 13:27 Vista Point (Malta)
- 13:54 Planet Terra (Nara)
- 14:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 14:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 14:38 Planet Terra (Pula)
- 14:43 Global Treasures (Aksum)
- 14:54 Planet Terra (Avignon)
- 15:00 Vista Point (Irsko)
- 15:27 Global Treasures (Chur)
- 15:38 Planet Terra (Akhtala)
- 15:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 15:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 16:00 Global Treasures (Petra)
- 16:12 Vista Point (Hongkong)
- 16:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 16:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 17:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 17:29 Vista Point (Bangkok)
- 17:55 Planet Terra (Köszeg)
- 18:00 7 Days (Bali)
- 18:55 Planet Terra (Hamburg)
- 19:00 Vista Point (Meknes)
- 19:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 19:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 05:00 Tenis
- 06:00 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 13:00 Cyklistika
- 14:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 04:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:00 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 16:00 Tenis
- 20:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 22:30 Horská kola
- 23:15 Horská kola
- 05:00 Box: Tysonovy největší údery
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 15:45 Zlaté okamžiky
- 20:30 Fotbal: Belgie - Izrael
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (47)
- 00:30 Praví chlapi a jejich bouráky (48)
- 00:45 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (49)
- 01:15 Boss GP - pilotům formulí přes rameno (50)
- 01:45 Racing Files: Skotský rytíř - Sir Jackie Stewart (51)
- 02:15 Blochovy rozbory (52)
- 03:00 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG S63 E Performance (53)
- 03:15 Milujeme auta (54)
- 03:45 Autokvartet (55)
- 04:45 Ománem v pouštním korábu (56)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:15 Testovací tým: VW Golf PHEV vs. Opel Astra PHEV (3)
- 06:40 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz (4)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: Jeep Avenger (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 08:15 Poklady v garáži (10)
- 08:45 Poklady v garáži (11)
- 09:15 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (12)
- 09:30 Praví chlapi a jejich bouráky (13)
- 09:45 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (14)
- 18:00 Zprávy (33)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (34)
- 18:20 Garáž 21 (35)
- 18:45 Poklady v garáži (36)
- 19:15 Poklady v garáži (37)
- 19:45 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (38)
- 00:00 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 00:30 Rybářské výpravy (Bláznivá řeka Shannon - Leopardí ryby z hloubky)
- 01:00 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 01:30 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 02:00 Myslivecká kuchyně s Balázsem Matuszem
- 02:30 Mistr zbrojíř (O připevnění puškohledů podrobně 1.díl)
- 03:00 Mistr zbrojíř (O připevnění puškohledů podrobně 2.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (94)
- 04:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 04:30 Novinky Delphin 2024
- 05:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 1.díl)
- 05:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 2.díl)
- 06:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 3.díl)
- 06:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 07:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 07:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 16:00 Nový muškař (25)
- 16:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 17:00 Big Coast 13. ročník (1)
- 17:30 IHR Dobrodružství (Amazonie 1.díl)
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Smartmania
- 16:05 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 DESPERADOS DJ NO. 1 PLAYLIST
- 20:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 23:00 23:00 - 00:00
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Smartmania
- 16:05 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 DESPERADOS DJ NO. 1 PLAYLIST
- 20:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 11:00 90’s hitparáda
- 12:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (76)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (172)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (155)
- 08:20 Nespoutaný anděl (156)
- 09:20 Barvy lásky (24)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (22)
- 15:55 Wolffův revír (126)
- 16:55 Stefanie (139)
- 17:55 Stefanie (140)
- 18:55 Nespoutaný anděl (157)
- 19:55 Nespoutaný anděl (158)
- 20:55 Wolffův revír (127)
- 21:55 Námořní hlídka (23)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 The Who
- 02:13 Alabama Shakes
- 02:37 Various Artists
- 03:00 The Doobie Brothers
- 05:02 The Lumineers
- 06:02 Muse
- 07:42 James Morrison
- 08:39 Miley Cyrus - Miley Cyrus
- 09:03 The Black Keys
- 10:34 Iggy Pop
- 11:24 lovelytheband
- 11:44 Various Artists
- 12:00 The Doobie Brothers
- 14:02 The Lumineers
- 15:02 a-ha
- 16:58 Maroon 5
- 18:08 Shakira
- 19:41 Tom Petty & The Heartbreakers
- 20:37 The Veronicas
- 20:52 Various Artists
- 21:01 Coldplay
- 22:08 Lana Del Rey
- 22:56 The Prodigy
- 23:39 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXIII (12)
- 00:40 K popukání XXXIII (14)
- 01:00 Geordie Shore XXI (1)
- 01:50 Geordie Shore XXI (2)
- 02:35 K popukání XXXIII (27)
- 02:55 K popukání XXXIII (31)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky VIII (9)
- 20:30 K popukání XXXI (42)
- 20:55 K popukání XXXI (10)
- 21:15 K popukání XXXI (11)
- 21:40 K popukání XXXI (13)
- 22:00 Chyceni při činu: Nevěrní II (1)
- 22:45 Mistr jehly VIII (9)
- 23:30 K popukání XXXIII (17)
- 23:55 K popukání XXXIII (21)
- 00:00 Guess The Year
- 02:00 Today's Top Hits
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 09:00 MTV Top 20
- 11:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Ed Sheeran: The Hits
- 16:00 Fresh Out
- 17:00 Guess The Year
- 19:00 R&B & Hip Hop Party!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Eminem x Rihanna
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:45 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 00:35 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 00:50 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 01:00 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 01:20 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 01:30 Gumballův úžasný svět V (Podivínka)
- 01:45 Gumballův úžasný svět V (Menu)
- 01:55 Gumballův úžasný svět V (Strejda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 02:40 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 02:50 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 03:05 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 03:15 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 03:35 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 03:45 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 03:55 Lamput III (Paruka)
- 04:10 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 04:20 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 05:30 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 05:40 Lamput III (Budoucnost)
- 05:50 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 06:00 Bakugan (Osamocený MOD)
- 06:10 Bakugan (Vrhat stín)
- 06:30 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 06:40 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 07:00 Craig od potoka (Pozvání)
- 07:10 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 07:25 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 07:35 Craig od potoka (JPoník)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 08:05 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 08:25 Looney Tunes: Animáky II (Bugs hraje basket / Pomatené bruslení)
- 08:30 Looney Tunes: Animáky IV (Grandslamový kaňon / Golfový popleta)
- 08:50 Looney Tunes: Animáky IV (Cena útěchy / Vtípky z konce vodítka: střelec hrášku / Balónky)
- 09:00 Looney Tunes: Animáky III (Sem-merika/ Vypustit kočku - otočné dveře/ Barbecue bandita)
- 09:10 Looney Tunes: Nové příběhy
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Koupací sezóna)
- 09:40 Mladí Titáni do toho! VII (Podomní piráti)
- 09:55 Mladí Titáni do toho! VII (Kyle)
- 10:05 Mladí Titáni do toho! VII (Televizní rytíř)
- 10:20 Mladí Titáni do toho! VII (Za chvíli budeme zpátky)
- 10:30 Mladí Titáni do toho! VII (Přírodní plyn)
- 10:45 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Podivínka)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Menu)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Strejda)
- 11:35 Lamput III (Nedělní volno)
- 11:45 Totální Dramarama III (Host do domu, hůl do ruky)
- 11:50 Totální Dramarama III (Mimořádný kousanec)
- 12:00 Totální Dramarama III (Sním o zloduchovi)
- 12:10 Totální Dramarama III (Veverky veverky veverky)
- 12:30 Craig od potoka II (Craig od potoka: Craig a dětský stůl)
- 12:55 Craig od potoka V (Mayino velké vítězství)
- 13:05 Craig od potoka V (Jako kůl v plotě)
- 13:25 Mezi námi medvíďaty (Ztracený klíč)
- 13:35 Mezi námi medvíďaty (Strážci majáku)
- 13:55 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 14:05 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 14:20 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 14:35 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 14:50 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 15:00 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 15:20 Mladí Titáni do toho! III (Taktika otevřených dveří)
- 15:30 Mladí Titáni do toho! III (Čistý protein)
- 15:50 Totální Dramarama II (Bodání v dešti)
- 16:00 Totální Dramarama II (Realismus animáků)
- 16:15 Totální Dramarama II (Wrestling!)
- 16:25 Totální Dramarama II (Žárlivost)
- 16:40 Craig od potoka IV (Na schovávanou)
- 16:50 Craig od potoka IV (Pašeráci babiček)
- 17:00 Craig od potoka IV (Ztráty a nálezy)
- 17:15 Craig od potoka IV (Nuda hrou)
- 17:30 Craig od potoka IV (Stříbrná pěst se vrací)
- 17:40 Craig od potoka IV (Túra šampionů)
- 18:00 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 18:10 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 18:25 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 18:40 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 18:55 Totální Dramarama (Zachraňte Chillyho)
- 19:05 Totální Dramarama (Rohové kousky)
- 19:25 Totální Dramarama (Dělit se je důležité)
- 19:35 Totální Dramarama (Totální mravenčení)
- 19:50 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 20:00 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 20:20 Mladí Titáni do toho!
- 20:30 Mladí Titáni do toho!
- 20:45 Mladí Titáni do toho!
- 20:55 Mladí Titáni do toho!
- 21:15 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 21:40 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 21:50 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 22:10 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 22:40 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 22:50 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 23:05 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 23:35 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 23:45 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 23:55 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 00:00 Mr Bean: The Animated Series (Treasure!)
- 00:20 Mr Bean: The Animated Series (Homeless)
- 00:30 Mr Bean: The Animated Series (Camping)
- 00:45 Mush-Mush And The Mushables (Grasshopper Chep)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (My Muddy Buddy)
- 01:15 Mush-Mush And The Mushables (Mushlers To The Rescue)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Shine, Lilit, Shine)
- 01:45 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 01:50 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 01:55 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 02:05 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 02:15 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 02:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 02:30 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 02:35 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 02:50 Mr Bean: The Animated Series (Camping)
- 03:00 Mr Bean: The Animated Series (Chocks Away)
- 03:10 Mr Bean: The Animated Series (Royal Bean)
- 03:25 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 03:40 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 03:55 Mush-Mush And The Mushables (The Staff Of Wisdom)
- 04:05 Mush-Mush And The Mushables (The Snake Dance)
- 04:20 Mush-Mush And The Mushables (Grasshopper Chep)
- 04:30 Mush-Mush And The Mushables (My Muddy Buddy)
- 04:40 Mush-Mush And The Mushables (Mushlers To The Rescue)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Lion Catches a Bug)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Tik Tok and Tin Man)
- 05:15 Dorothy and the Wizard of Oz (If I Only Had Some Brawn)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (The Beast Royales)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Time After Time)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
- 07:50 Meet the Batwheels (Faster)
- 08:00 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 08:10 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 08:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 08:35 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Awesome Duck)
- 09:00 The Tom and Jerry Show (Haunted Mouse)
- 09:10 The Tom and Jerry Show (Tom-Foolery)
- 09:25 The Tom and Jerry Show (Here's Looking A-Choo Kid!)
- 09:35 The Tom and Jerry Show (Superfied)
- 09:55 Mr Bean: The Animated Series (Chocks Away)
- 10:05 Mr Bean: The Animated Series (Royal Bean)
- 10:25 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 10:35 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 10:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 11:25 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 11:35 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (A Sizeable Problem)
- 11:55 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 12:05 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 12:15 Meet the Batwheels (Faster)
- 12:25 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 12:35 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 12:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Awesome Duck)
- 12:55 Mr Bean: The Animated Series (Chocks Away)
- 13:05 Mr Bean: The Animated Series (Royal Bean)
- 13:25 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 13:35 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 13:55 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 14:00 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 14:10 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 14:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 14:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 14:35 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 14:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 14:50 Moley: Squirm & Manny (Tent and Tentacles)
- 15:00 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 15:10 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 15:20 Meet the Batwheels (The Knight Shift)
- 15:30 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 15:40 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 16:00 The Tom and Jerry Show IV (Balloonatics)
- 16:05 The Tom and Jerry Show IV (Ball of Fame)
- 16:10 The Tom and Jerry Show IV (Mega-Tom)
- 16:25 The Tom and Jerry Show IV (Jabberwock)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (A Clown Without Pity)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (Duck Sitting)
- 16:45 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 17:00 Mr Bean: The Animated Series III (Scrapper Cleans Up)
- 17:10 Mr Bean: The Animated Series III (Coach Trip)
- 17:25 Mr Bean: The Animated Series III (Save That Tree)
- 17:40 Mr Bean: The Animated Series III (For Sale)
- 17:55 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
- 18:00 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
- 18:10 Grizzy and The Lemmings III (False Children)
- 18:15 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 18:30 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 18:45 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 18:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 19:00 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 19:10 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 19:30 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 19:40 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 19:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Awesome Duck)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Hotel Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Jurassic Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 21:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 22:00 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 22:10 Batwheels (Grass is Greener)
- 22:25 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 22:35 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 22:55 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 23:05 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 23:20 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 23:30 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 23:40 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunch Break)
- 23:50 Mr Bean: The Animated Series (Chocks Away)