Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:10 Dynastie Rothschildových
- 01:05 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 01:30 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:10 Žijeme s vírou
- 02:35 Designtrend
- 02:50 Antický Řím
- 03:15 Život bez značek
- 03:45 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha
- 04:00 Kozí hřiby
- 04:25 Čaj pro třetího
- 04:55 Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Pozoruhodné dějiny Francie (2)
- 09:35 Bedekr IV. (Auvergne)
- 10:05 Viktorie - vášeň a moc
- 11:00 Geniální rostliny (1)
- 11:55 Sága o soli
- 14:25 Delfíni v roli terapeutů
- 15:20 Počesku (Hostýnské vrchy)
- 15:30 Odkaz evropského neolitu
- 16:00 Rodopská magie (2)
- 16:30 Ze života lvíčat, Tanzánie
- 16:55 Nelehký život medvědů
- 17:50 Benátky a ostrovy v laguně
- 20:00 Smrt krásných srnců
- 21:00 Věčná krása Provence
- 21:40 Dobré světlo
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:40 Zprávy
- 15:43 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 00:40 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 02:25 Český orienťák
- 03:10 Branky, body, vteřiny
- 03:25 Hasiči na Beskydské sedmičce
- 03:55 Nezastavitelní
- 11:00 Volejbalový magazín
- 11:15 Český orienťák
- 11:55 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Chořov)
- 14:40 Cyklotoulky
- 15:00 Nezastavitelní
- 16:20 Svět motorů
- 17:25 WTT Feeder Olomouc
- 23:05 Svět motorů
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:10 Policie v akci
- 02:11 Policie Hamburk XIV (Poslední zvonění)
- 03:10 Policie Hamburk XIV (Ještě jeden nádech)
- 04:11 Closer: Nové případy V (Přítomnost)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (53)
- 07:35 M.A.S.H (54)
- 08:04 M.A.S.H (55)
- 08:35 M.A.S.H (56)
- 09:06 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 14:30 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:43 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Dvojka na zabití 2 (Slast v lahvi)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:45 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:35 Ano, šéfe!
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:14 Těžká dřina
- 06:40 Prima Partička
- 07:25 Partička Nová krev
- 08:17 Top Gear VII (9)
- 09:20 Top Gear IX (1)
- 20:16 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 01:31 Česká spojka
- 03:54 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XIII (Vrátit odesilateli)
- 05:46 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:13 M.A.S.H
- 06:38 M.A.S.H
- 07:02 Námořní vyšetřovací služba XIII (Vrátit odesilateli)
- 07:51 Námořní vyšetřovací služba XIII (Domácí fronta)
- 08:40 Lék
- 10:42 Doly krále Šalamouna
- 12:51 Přes palubu
- 15:13 Zlato v Black Hills
- 17:46 Rytíři ze Šanghaje
- 20:07 Žít po svém
- 22:13 Voják
- 23:55 Jackie Brownová
- 04:57 Jak se staví sen
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:06 Prostřeno!
- 07:59 Ošklivka Katka (Povýšení)
- 10:00 Prostřeno!
- 10:54 Ano, šéfe!
- 17:01 Zvrat osudu (Idylka)
- 20:08 Osudové léto na Islandu
- 22:05 Ošklivka Katka (Zázrak v módě)
- 23:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a Vendelín)
- 06:05 Hopsasa (Léčivé rostlinky)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:55 Zafari II (13)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (7)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:45 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:30 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 01:50 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 02:05 Kanadská soda X (5)
- 02:30 Laurel a Hardy (Šťastný psík I.)
- 02:40 Dvořákovy klavírní kvartety (1)
- 03:15 Muž a žena
- 03:30 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 O "láznění" a relaxaci
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Filmový dobrodruh Karel Zeman
- 21:55 Taking Off
- 23:25 Imagine
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (43)
- 05:07 Neuvěřitelné dorty IV (7)
- 05:29 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Slow TV (Noční Praha)
- 06:06 Neuvěřitelné dorty IV (8)
- 06:29 Amerika hledá topmodelku XX (Kdo se stane netopýrem)
- 07:09 Tyhle šaty beru! IV (Utajená princezna)
- 07:37 Tyhle šaty beru! IV (Matka versus dcera)
- 12:19 Máte doma uklizeno? II (7)
- 12:51 Neuvěřitelné dorty IV (7)
- 13:22 Neuvěřitelné dorty IV (8)
- 13:44 Hledá se táta a máma
- 04:33 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:36 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:30 Columbo (Rozbouřené vody)
- 09:26 Osudové léto v Andalusii
- 17:14 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:10 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:55 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 01:02 360⁰
- 01:44 Svět financí s Trinity Bank
- 02:24 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 14:30 Prima LÉTO
- 14:42 Interview PLUS (Jan Hrubý)
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:23 K věci (Lukáš Kovanda)
- 15:42 Byznys
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:59 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál: Marta Kubišová 80
- 20:42 Prima ARCHIV
- 21:00 Zprávy
- 21:57 360⁰
- 22:27 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:50 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 23:57 360⁰
- 04:24 Nezkrotné Portugalsko (Střední Portugalsko)
- 05:26 Prima Svět
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Prima Česko
- 06:35 Prima Svět
- 07:05 Po stopách vylodění v Normandii (Opotřebovávací válka)
- 14:40 Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží
- 15:49 Supervlaky
- 20:00 Tajuplný život zahrady
- 21:09 Ze života včely
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (3)
- 01:10 Hudson a Rex (3)
- 02:10 Sousedství
- 03:15 U stánku II (17)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 08:15 Zahradní proměny IV (1)
- 09:15 Zahradní proměny IV (2)
- 16:10 Hudson a Rex (4)
- 17:10 Zahradní proměny IV (3)
- 20:10 Stopy zločinu (1)
- 21:40 Vražda v hotelu Excelsior
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4737)
- 09:30 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 21:45 Výměna manželek XV
- 00:15 Dárkyně smrti
- 02:15 Blíženec
- 04:05 Ranč pro dva
- 05:25 Čtyřicítka na krku
- 07:15 Kriminálka Las Vegas VII (Čertík z krabičky)
- 12:00 Hop - a je tu lidoop
- 13:30 Teleshopping
- 13:45 Můj falešný snoubenec
- 16:00 Discopříběh 2
- 17:40 Jumanji: Další level
- 20:00 Muž, který stál v cestě
- 22:35 Smrtonosná zbraň 4
- 01:10 Mistři renovací V (2)
- 01:50 Kachní dynastie VI (7)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva II (6)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 04:00 DFB-Pokal Highlights (1)
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (13)
- 06:35 Mistři zastavárny III (8)
- 07:30 Mistři renovací V (2)
- 08:25 Kachní dynastie VI (7)
- 09:25 Kobra 11 V (10)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 12:45 Válka skladů XIV (13)
- 16:35 Kobra 11 V (12)
- 18:40 Válka skladů XIV (15)
- 19:35 Mistři zastavárny III (12)
- 20:30 Mistři renovací V (6)
- 21:20 Kachní dynastie VI (11)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 23:15 Kobra 11 V (12)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (16)
- 02:00 Malý Sheldon VI (5)
- 02:35 Svět podle Jima III (6)
- 03:20 Americký táta VIII (16)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (14)
- 04:50 Ženatý se závazky (141)
- 05:40 Oggy a škodíci: Nová generace (45)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (40)
- 06:40 Přátelé (18)
- 07:35 Máma V (21)
- 09:20 Malý Sheldon VI (9)
- 11:00 Ženatý se závazky (143)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (7)
- 12:50 Přátelé (18)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (16)
- 15:30 Máma V (22)
- 15:55 Máma VI (3)
- 17:20 Svět podle Jima III (8)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (9)
- 19:05 Malý Sheldon VI (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (20)
- 21:40 Přátelé (20)
- 22:40 Americký táta VIII (18)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (9)
- 04:40 Co na to Češi
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko II (22)
- 10:20 Médium VI (Médium se vrací)
- 11:15 Odložené případy (Plán)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko II (23)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Vraždy v Kitzbühelu XVI (5)
- 00:35 Návrat do života (6)
- 01:40 Záhada z Hyerských ostrovů
- 03:15 Doktorka Quinnová III (5)
- 08:40 Čarodějky V (14)
- 09:30 Čarodějky V (15)
- 10:25 Oteckovia II (117)
- 12:15 Mateřská láska II (26)
- 16:35 Vyměněné osudy II (93)
- 18:30 Čarodějky V (16)
- 19:20 Čarodějky V (17)
- 20:15 Mateřská láska II (29)
- 21:10 Mateřská láska II (30)
- 01:05 PFL 9
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Preußen Münster - VfB Stuttgart
- 20:05 Mystic Skate Cup
- 20:40 Fotbal: RC Lens - Stade Brestois
- 15:00 PFL 9
- 00:15 Góly - body - sekundy
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Utorkový klub
- 02:05 Don Matteo (Sila odpustenia)
- 03:10 Candice Renoirová V (Zvedavosť je škaredá vlastnosť)
- 04:00 Správy „N“
- 04:50 Počasie
- 05:00 Gastromap
- 05:30 Návrat do Provensalska (3)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (V noci je každá mačka čierna)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Návrat do Provensalska (4)
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Vianoce pre Cosima 1. časť)
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Monte Amiaty do Valneriny 1.časť)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Oheň - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Nedodržaný sľub
- 00:02 Hymna SR
- 00:03 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Mimi a Líza
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Maďarský magazín
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:20 Čierny slnovrat
- 11:05 Čarovala ryba, aby bola chyba... (Anička)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Región Horehronie)
- 12:30 Krajina bez tieňa
- 13:10 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - Bez gauča)
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Návraty do hniezda
- 20:35 Generál Viest
- 22:00 Zulejka otvára oči (7)
- 22:45 Zulejka otvára oči (8)
- 23:45 Tváre orchestra (Vojenská hudba)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24: Zdenka Hešterová
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:10 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24: Zdenka Hešterová
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24: Tomáš Klubert
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24: Tomáš Klubert
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Pomsta
- 03:05 12 darů do života
- 11:05 Který je ten pravý?
- 12:45 Velký draft
- 14:45 Síla naděje
- 16:30 Martin a Venuše
- 18:25 Poslední odkaz
- 20:15 Bandita
- 22:25 Simulant
- 00:10 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:45 Soudní síň (Obecná cesta)
- 03:30 Soudní síň (Nepohodlný zaměstnanec)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (43)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Poslední sezóna (4)
- 21:25 Skutečné příběhy (Karma je svině)
- 00:30 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 03:40 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Darčeky)
- 09:10 Susedia (Vianoce)
- 09:45 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Výročie svadby)
- 12:50 Búrlivé víno (86)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (87)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:10 Utajený šéf II
- 23:40 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (12)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (13)
- 20:20 Dům snů (19)
- 21:10 Dům snů IV (15)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (3)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (13)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (3)
- 02:15 Wanted
- 04:05 Muž roku
- 06:00 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 07:30 Cable Guy
- 09:05 Zásah štěstím
- 10:45 Bohémové
- 13:00 Aftersun
- 14:40 Duna
- 17:15 Duna: Část druhá
- 22:30 Sektor III (3)
- 23:30 Čtyři dobré dny
- 01:15 Tenkrát v Mexiku
- 02:55 South to black power
- 04:25 Premiantka
- 06:00 Karlík a továrna na čokoládu
- 07:55 Dokud jsme mladí
- 09:30 Hra peněz
- 11:10 Přátelé IV (3)
- 11:30 Přátelé IV (4)
- 11:55 S tebou nikdy
- 13:40 Agent z Panamy
- 15:30 Dánská dívka
- 17:30 Hellboy II: Zlatá armáda
- 01:00 Kiss the Future
- 02:40 Rod Draka II (1)
- 03:40 Zimní král (4)
- 04:35 Zázračné perníčky
- 06:00 Prci, prci, prcičky: Školní sraz
- 07:50 Inferno
- 12:00 Legie superhrdinů
- 13:25 Velký útěkář
- 15:00 Úžasný Mauric
- 16:35 Barbie
- 18:30 Nesvá III (3)
- 19:00 Nesvá III (4)
- 19:30 Sex ve městě V (Zdvihnout kotvy)
- 20:00 Sex ve městě V (Prvotní hřích)
- 20:30 Sex ve městě V (Štěstí je stará dáma)
- 21:00 Malý Sheldon VII (14)
- 21:20 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 21:55 Tísňová linka
- 23:30 Sektor III (3)
- 01:30 Jižní hlídka
- 03:05 Šesté dítě
- 04:35 Saloum
- 06:00 První žena
- 07:40 Erratum
- 08:00 Šest týdnů
- 09:40 Náhradní klíče
- 11:35 Hovoří ženy
- 13:20 Vasil
- 14:55 Doznání
- 16:35 Šest týdnů
- 18:10 Zakletá
- 20:00 Půlnoční kovboj
- 21:55 Rain Man
- 00:25 Poslední tango v Paříži
- 02:35 Dívka, která létala
- 04:10 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 06:00 Rodilý vězeň
- 07:30 Leonor nikdy nezemře
- 09:15 Hellboy
- 11:15 RoboCop
- 13:15 Godzilla
- 15:35 Ona je ta pravá
- 17:20 Leonor nikdy nezemře
- 19:00 Nikdy víc
- 20:30 Áma Gloria
- 22:00 Eismayer
- 23:25 Přišel čas na lásku
- 00:20 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:00 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 01:45 Tyto lesy jsou prokleté (Bál jsem se té věci)
- 02:25 Tyto lesy jsou prokleté (Už mě nikdo neuvidí)
- 03:10 Projekt Kojota Petersona (Noc říčních příšer)
- 03:35 Projekt Kojota Petersona (2. díl)
- 03:55 Aljašský trojúhelník (Temná pyramida)
- 08:40 Super drbna (Skandál)
- 09:35 Super drbna (Záškodnický plán)
- 10:35 Vojín Benjaminová
- 12:40 Smallville (Rukojmí)
- 13:35 Smallville (Podezřelý)
- 20:00 Štěstí ve hře
- 22:25 Uklízečka (Díl 6)
- 23:20 Uklízečka (Díl 7)
- 01:25 Smrt čeká
- 02:50 Sázka o život
- 11:45 Rezistence
- 14:05 Jezerní královna
- 16:00 Poprask na silnici E4
- 17:55 Dešťová víla
- 20:00 Matěji, proč tě holky nechtějí?
- 21:45 Nevinnost
- 23:50 Nebeští jezdci
- 00:20 Butch Cassidy: Bez osudu
- 02:00 Tělo
- 03:35 Tichý Don (2)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 06:15 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 07:50 Hrdinové
- 09:45 Strážce majáku
- 11:20 Jurský masakr
- 14:10 Vysněný život
- 15:50 Leonie
- 17:30 Poslední závod
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Poslední semestr
- 22:30 Osudový verdikt
- 01:55 Syčák Hesher
- 03:40 Dante 01
- 05:05 Romantické útočiště
- 06:30 Ranvej
- 08:00 Tygři železnice
- 10:00 Láska v Indii
- 11:35 Nestanu se tvojí ženou
- 13:10 Imogene
- 14:50 Madam služebná
- 16:20 Síla slova
- 20:00 Colette: Příběh vášně
- 21:50 Rocketman
- 23:50 Dokažte mi vinu
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Matčin stín
- 07:20 Regina
- 08:50 Sniff a strašidelný hrad
- 10:10 Spy kids: Stroj času
- 11:35 Někdy na tom záleží
- 13:05 Až najdu domov
- 14:55 Sladké letní víno
- 16:25 Coco Chanel
- 21:00 Ztraceni ve Florencii
- 22:35 Život s míčem
- 09:50 Královský víkend
- 11:45 Grace, kněžna monacká
- 19:55 STARS! (- BEN AFFLECK)
- 20:00 Nevlastní dcera
- 21:50 Vražedné právo
- 23:40 Já, Tonya
- 00:10 Carnival of Souls
- 01:25 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 02:55 The Overlanders
- 04:25 Sherlock – Woman In Green
- 05:30 End of Program
- 06:00 The Drowning Goat
- 06:30 Wake Me Up When The War Is Over
- 07:45 The Passionate Plumber
- 09:00 Our Quarantine
- 10:25 A Woman's Life
- 14:10 Flesh And Fury
- 15:30 Abilene Town
- 17:00 Moulin Rouge
- 19:05 The Pilgrim
- 19:45 Mutiny!
- 21:00 Bella Vista
- 04:10 ZENITH (EP. 11)
- 04:35 ZENITH (EP. 12)
- 05:05 WONDER (PERCEPTION)
- 05:35 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 06:30 IN THE DARKNESS
- 07:30 EUROPEAN ISLANDS EP (08: GRAN CANARIA)
- 08:00 THE BOY FROM THE WILD
- 08:40 GALICIA'S DEATH COST
- 09:35 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 14:15 APPLE THE TYRANNY OF COOL
- 15:05 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 15:30 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
- 15:55 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 20:10 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 20:30 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 20:55 ORGANIC PANIC (HOME)
- 21:20 GREAT WHITE CODE RED
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (1)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (2)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (2)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP16
- 04:35 Hip Show S5 EP15
- 04:55 Hip Show S5 EP14
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King Of Kings Grand Prix 28.01.2022
- 23:00 NEW Extreme 2017
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 01:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (21)
- 05:30 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 07:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 10:00 GEARING UP 2020 (11)
- 10:30 GEARING UP 2020 (12)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 12:00 SPORTS MAX (46)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACING THE WORLD (2)
- 13:30 RACING THE WORLD (3)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 16:00 GP RACING 2022 (47)
- 16:30 GP RACING 2022 (48)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 20:00 MAX FOODIE: GREEK CULINARY CAPITAL
- 20:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 21:00 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 21:55 INK THERAPY (13)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:30 Ničivá sila prírody (2)
- 01:30 Téma (172)
- 02:10 Veľkolepé veľkomestá (3)
- 03:10 Zelená kuchyňa (7)
- 03:45 Spomienky na deň D (1)
- 04:45 Do áut, súdruhovia (1)
- 05:45 Deti z ISIS (1)
- 06:45 Leto lásky (1)
- 07:35 Osvienčim v 33 Predmetoch (2)
- 08:35 Telenákup (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Storočnica Sovietskeho zväzu (2)
- 10:15 Len peniaze nestačia (24)
- 10:55 747: Revolúcia Jumba (1)
- 11:35 Večné divy Zeme (1)
- 12:35 Rodinné záležitosti (3)
- 13:10 Telenákup (2)
- 13:20 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 14:10 Téma (172)
- 14:50 Laogai: čínsky gulag (1)
- 15:55 Telenákup (1)
- 16:05 Havaj (2)
- 17:05 Hovorme o nás (25)
- 17:45 Absolventi Baťovej školy práce (1)
- 18:20 Doslova
- 19:00 Telenákup (1)
- 19:10 John Philip Holland (1)
- 20:10 Ľudia sú aj politici (46)
- 20:50 Vyrobené na Slovensku (1)
- 21:00 K-FUN (35)
- 21:50 Varovanie (1)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:00 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (20)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Hra na Boha
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův poloostrov
- 23:55 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:50 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:45 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 22:20 Most (5)
- 23:35 Nebezpečné vztahy
- 00:45 Tým SEAL V (9)
- 01:35 Tým SEAL V (10)
- 02:20 Tým SEAL V (11)
- 03:05 Tým SEAL V (12)
- 03:55 Tým SEAL V (13)
- 04:35 Tým SEAL V (14)
- 05:25 Totalcar II (8)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu VIII (7)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (5)
- 08:15 Xena II (5)
- 09:10 Profil zločinu VIII (6)
- 14:05 Xena II (5)
- 15:05 Profil zločinu VIII (8)
- 16:05 Profil zločinu VIII (9)
- 17:15 A-Team III (12)
- 20:00 Xena II (6)
- 21:00 Ztracený svět (17)
- 21:55 Ztracený svět (18)
- 22:50 Společnost Adventure (13)
- 23:50 Společnost Adventure (14)
- 00:45 Ztracený svět III (16)
- 01:45 Lovci pokladů III (15)
- 02:30 Lovci pokladů III (16)
- 03:15 Totalcar VI (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (14)
- 10:00 Ztracený svět III (15)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (15)
- 13:55 A-Team III (17)
- 15:00 Lovci pokladů III (17)
- 16:00 Lovci pokladů III (18)
- 17:00 Ztracený svět III (16)
- 17:55 Ztracený svět III (17)
- 18:55 Xena III (15)
- 19:55 A-Team III (18)
- 20:55 Ztracený svět III (17)
- 21:55 Lovci pokladů III (17)
- 22:55 Lovci pokladů III (18)
- 23:50 Xena III (15)
- 00:05 Dcery duchem (45)
- 01:30 Brousko III (106)
- 02:30 Brousko III (107)
- 03:20 Seriálový tip (1)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (45)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (18)
- 13:50 Ranč Heartland III (18)
- 14:50 Ranč Heartland IV (1)
- 15:40 Brousko III (108)
- 16:50 Dcery duchem (46)
- 18:15 Domek na prérii VI (19)
- 19:15 Ranč Heartland IV (2)
- 20:10 Ranč Heartland IV (3)
- 21:05 Domek na prérii VI (19)
- 22:05 Ranč Heartland IV (2)
- 23:05 Ranč Heartland IV (3)
- 00:00 Renoir
- 01:55 Sněžit už nikdy nebude
- 04:00 Renoir
- 11:30 Na Mléčné dráze
- 13:40 Nocturama
- 15:55 Pyroman
- 17:35 Obchod pro sebevrahy
- 19:05 Tarzan a zlatý lev
- 20:10 Humorista
- 22:00 Rozbitý svět
- 23:35 Sněžit už nikdy nebude
- 00:55 Kousek nebe
- 03:15 Onoda
- 09:35 Záhada Silver Lake
- 12:00 Onoda
- 14:55 Heavy Trip
- 16:35 Leonora addio
- 18:10 Začátek
- 20:20 Ono
- 22:00 Pacifiction
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:50 Bílý tesák (Věrnost)
- 07:00 O modrém autíčku (Notování)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 07:30 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 10:05 O modrém autíčku (Medicína)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 10:35 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:15 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 11:30 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 12:00 Pojedeme k moři
- 13:35 Za horama, za dolama
- 14:00 Akcia Edelstein
- 15:25 Filmové minuty
- 15:30 Vodní svět Jakuba Krčína (Regentovy kratochvíle)
- 16:00 Náš dědek Josef
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Odcházení
- 19:35 Brundibáři (O mistra basy)
- 20:00 Eva tropí hlouposti
- 21:30 Hadí princ
- 22:00 Severní přístav
- 23:25 Kinosál
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Byzantium: Upíří příběh
- 01:50 Poslední minuty na Zemi
- 03:20 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:15 Největší poklady Pompejí (2)
- 06:00 Čína ve filmu (2)
- 07:00 Příběh Google
- 08:00 Tajné nacistické základny (Maisy)
- 09:00 Válka ve vzduchu
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Hitlerova osudová chyba
- 20:00 Mor zůstal v kostech
- 21:05 Opuštěné projekty (UFO pod Brnem)
- 21:35 Zapomenutí vojáci Británie
- 00:15 Troppo (2)
- 01:10 Bod zlomu
- 03:10 Kazatel
- 04:30 Close Up III (1)
- 04:55 Close Up III (7)
- 05:25 Close Up III (10)
- 05:50 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 06:00 Bláznivý exorcista
- 07:30 Belphegor: Fantom Louvru
- 09:20 Cable Guy
- 11:00 Mythica: Železná koruna
- 12:40 Fantomas se zlobí
- 18:05 Superpolda
- 20:00 Devátá brána
- 22:00 Casino
- 02:00 Pot a krev
- 04:00 Přepadení v Pacifiku
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:30 Close Up III (17)
- 07:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 07:15 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 07:25 Správná volba
- 09:40 Zeptejte se Cindy
- 11:20 Malý unavený Joe
- 13:15 Princezna Nevěsta
- 14:55 Sudá a lichá
- 16:55 Taxi
- 18:30 Síť
- 20:25 Babylon A.D.
- 22:00 Muž v ohni
- 00:20 Červený trpaslík IX (1)
- 00:55 Kancl doma
- 02:50 Comedy Club III (10)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (23)
- 12:00 Policejní stíhači XV (9)
- 13:00 Policejní stíhači XV (10)
- 20:00 Galaxy Quest
- 22:25 Comedy Club III (11)
- 23:00 Comedy Club III (12)
- 23:30 Červený trpaslík IX (1)
- 04:00 10 Days Sri Lanka (Mirissa)
- 04:30 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 05:00 Viajar Mexico S2 (Santiago, Mexico)
- 05:30 10 Days Sri Lanka (Polonnaruwa)
- 06:00 Burn Appetit (Ziller Valley, Austria)
- 06:30 World Spas (Chiva Som, Thailand)
- 07:00 10 Days Sri Lanka (Polonnaruwa)
- 07:30 Timeless Tamil Nadu (Karaikudi, India)
- 04:31 Největší zabijáci Afriky IV (Najdi a znič)
- 05:16 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 05:38 Zvířata v pohybu (10)
- 06:00 Zvířata v pohybu (7)
- 06:21 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 06:49 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
- 07:11 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 07:38 Záchrana aljašských zvířat II (Medvědí zábava)
- 00:00 Nacistické megastavby IV (Hitlerova propaganda)
- 00:45 Podivná druhá světová válka (Himmlerův strašidelný hrad)
- 01:30 Svět narkotik (Poslední Don)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Expresní zásilka extáze)
- 03:00 Jedinečné letiště v Dubaji (7)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Požár v pilotní kabině)
- 04:25 Dějiny vědy (3)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (2)
- 06:00 Afrika z výšky (6)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (2)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (9)
- 11:00 Afrika z výšky (6)
- 14:05 Vzdušní bojovníci (1)
- 15:10 Život v sevření mrazu VI (9)
- 16:10 Zvláštní a záhadné VI (9)
- 17:05 Špinavé prádlo (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (11)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (3)
- 21:55 Válka v Iráku (3)
- 00:20 Královna čokolády IV (4)
- 00:45 Luca vaří italsky III (Mozzarella)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Vaříme spolu)
- 01:35 Markéta na trhu (10)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Finále)
- 07:15 Čokoládový ráj (12)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (8)
- 12:10 Markéta na trhu (10)
- 12:35 Koláče a nákypy (1)
- 13:25 Mistrovské pečení VII (Finále)