Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 00:20 Televizní klub neslyšících
- 00:45 Crescendo
- 01:40 Žijeme s vírou
- 02:10 Kolektivní soukromí ve Zlíně
- 02:25 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 03:05 Kapitoly pro dětské duše
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Aurelius
- 04:50 Svět zvířat (Velké kočkovité šelmy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Benátky a ostrovy v laguně
- 09:25 Bedekr IV. (Normandie)
- 09:50 Příroda Nizozemska
- 12:05 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 12:15 Tajemství londýnských paláců
- 13:10 Vzkaz Františka Dvořáka
- 13:25 Historie.cs
- 16:25 Nový Zéland, země Maorů
- 17:15 To já ne, to on
- 20:00 Sedmý terč
- 21:50 Maigret a záhada mrtvé dívky
- 23:20 Koumáci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:05 Zprávy
- 13:08 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Triatlon ČR 2024 (ČP Račice)
- 04:15 Cyklistika ČR 2024 (West Bohemia Tour)
- 04:35 ČP ve vodním slalomu 2024 (Český pohár Skupiny ČEZ Lipno)
- 04:50 ČP ve vodním slalomu 2024 (Český pohár Skupiny ČEZ Lipno)
- 05:10 Požární sport 2024 (MČR družstev profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu)
- 05:20 Cyklotoulky
- 05:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 13:30 Hokej na zemi
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (59)
- 07:37 M.A.S.H (60)
- 08:08 M.A.S.H (61)
- 08:38 M.A.S.H (62)
- 09:09 Zoo (Ideální dvojice)
- 14:30 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:42 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:10 Máme rádi Česko
- 23:57 Ano, šéfe!
- 04:30 Autosalon.tv
- 05:20 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Hrobka faraónů)
- 06:16 Partička
- 06:49 Autosalon.tv
- 07:45 Těžká dřina
- 08:19 Top Gear VIII (2)
- 09:21 Top Gear IX (3)
- 20:15 Chůva v akci
- 22:08 Mega bouře
- 23:55 Simpsonovi IX (Líza skeptik)
- 04:03 Castle na zabití IV (Pandora)
- 04:59 Sběratelé kostí IX (Smrt gymnastky)
- 06:00 Noční Praha
- 06:26 Policie v akci
- 07:09 Zločiny ze sousedství (Sex, hrátky a video)
- 11:47 Columbo (Smrt v aréně)
- 04:35 Námořní vyšetřovací služba XIII (Mrtvý spis)
- 05:29 M.A.S.H
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:07 M.A.S.H
- 07:36 Námořní vyšetřovací služba XIII (Mrtvý spis)
- 11:20 Píseň pro nevěstu
- 13:25 Lakomec
- 16:07 Big Man (395 dolarů za unci)
- 17:55 Loch Ness
- 20:05 Muži v naději
- 22:31 Americký ninja 4
- 04:10 Láska klepe na dveře (Přiznání)
- 05:17 Karolína, domácí kuchařka (Babí léto)
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:06 Prostřeno!
- 07:58 Ošklivka Katka (Intriky)
- 09:02 Zázraky života (Odplata)
- 10:04 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 12:06 Osudové léto v Andalusii
- 16:03 Zvrat osudu (Krutý plán)
- 17:03 Zvrat osudu (Zloděj)
- 20:08 Osudové léto v Mazurách
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Chyťte rybu na neděli)
- 06:05 Hopsasa (Mušketýři)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (2)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:40 DVA3
- 11:55 101 Dalmatinská (9)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (8)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Kamarádi z koše
- 17:35 Kamarádi z koše
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:15 Evita
- 02:30 Terra musica
- 02:55 Divadlo žije!
- 03:20 Logománie
- 03:45 Zábava pro každého
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Stodola Michala Tučného
- 21:15 Robert Křesťan
- 21:55 Pivní džíp
- 22:30 Van Damme: rána za ranou
- 23:25 Kanadská soda X (6)
- 23:50 Taking Off
- 04:35 Prostřeno v Británii XVIII (45)
- 04:58 Neuvěřitelné dorty IV (11)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Neuvěřitelné dorty IV (12)
- 06:22 Amerika hledá topmodelku XX (Finále 2/2)
- 07:03 Tyhle šaty beru! IV (Rozmarný ženich)
- 07:30 Tyhle šaty beru! IV (Holčička chce třpytky)
- 07:57 Tyhle šaty beru! V (Někdy to není jen o šatech)
- 12:15 Máte doma uklizeno? II (11)
- 12:47 Neuvěřitelné dorty IV (11)
- 13:19 Neuvěřitelné dorty IV (12)
- 13:41 Hledá se táta a máma
- 04:39 Rodinná pouta II (Mlčeti zlato)
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:51 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:53 Columbo (Vrah zavolá v deset)
- 09:19 Osudové léto v Řecku
- 14:33 Rodinná pouta II (Sladká nevěra)
- 15:42 Přístav (Sumec)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 Pípšoubazar
- 23:14 Jak se staví sen
- 01:04 360⁰
- 01:30 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 01:37 Hlasy zločinu
- 02:36 Showtime
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:04 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (den)
- 13:01 K věci
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:14 Počasí
- 15:17 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 15:23 K věci
- 15:44 Interview PLUS (Vojtěch Forejtek)
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (den)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:26 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:21 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (den)
- 21:29 360⁰
- 21:58 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:34 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:42 Byznys
- 23:58 360⁰
- 16:50 Meganáklad (2)
- 17:53 Tajemství Hitlerovy moci (Vládce)
- 20:00 700 žraloků
- 21:10 Tajemství oceánů II (Ztracení obři)
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (5)
- 01:45 Hudson a Rex (5)
- 02:35 Sousedství II (6)
- 03:15 Výleťák (195)
- 03:20 Ze dvora (10)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (83)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (85)
- 04:20 Zahradní proměny IV (3)
- 05:10 Zahradní proměny IV (4)
- 06:00 Pravidla zasnoubení III (3)
- 06:20 Moje místa (Václav Kopta)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XIII (5)
- 08:15 Zahradní proměny IV (5)
- 09:15 Zahradní proměny IV (6)
- 12:15 Moje místa (Dana Syslová)
- 13:15 Jukebox (22)
- 16:10 Hudson a Rex (6)
- 17:10 Zahradní proměny IV (7)
- 20:10 Bůh odpouští, já ne!
- 22:30 Týpci a zbraně
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4739)
- 09:35 Jedna rodina (Hrdina)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Po čem muži touží 2
- 00:40 Postradatelní 2
- 02:40 Dárkyně smrti
- 08:40 O Červené karkulce
- 09:50 Navždy mladý
- 11:55 Teleshopping
- 14:35 Billy Madison
- 18:15 1 a 1/2 policajta
- 20:00 Tajný život mazlíčků 2
- 21:35 Únos vlaku 1 2 3
- 23:35 Na odstřel
- 01:10 Mistři renovací V (6)
- 01:50 Kachní dynastie VI (11)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (15)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 08:30 Kachní dynastie VI (11)
- 09:30 Kobra 11 V (14)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 12:45 Válka skladů XIV (16)
- 14:15 Válka skladů Texas (1)
- 14:40 Mistři zastavárny III (14)
- 15:40 Strážci hranic: Austrálie V (20)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie VI (1)
- 16:40 Kobra 11 V (16)
- 18:40 Válka skladů Texas (3)
- 19:35 Mistři zastavárny III (16)
- 20:30 Mistři renovací V (10)
- 21:20 Kachní dynastie VII (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (11)
- 23:15 Kobra 11 V (16)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (24)
- 02:00 Malý Sheldon VI (9)
- 02:40 Svět podle Jima III (10)
- 03:20 Americký táta IX (2)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (22)
- 04:55 Ženatý se závazky (145)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (53)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (42)
- 06:45 Přátelé (22)
- 07:40 Máma VI (7)
- 09:25 Malý Sheldon VI (13)
- 11:00 Ženatý se závazky (147)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (11)
- 12:50 Přátelé (22)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (24)
- 15:30 Máma VI (11)
- 17:20 Svět podle Jima III (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (13)
- 19:05 Malý Sheldon VI (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (4)
- 21:40 Přátelé (24)
- 22:35 Americký táta IX (4)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (13)
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko II (24)
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 MasterChef Česko III (1)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Vraždy v Kitzbühelu XVI (7)
- 00:30 Návrat do života (8)
- 01:35 Vyměněné osudy II (91)
- 03:10 Čarodějky V (15)
- 04:35 Oteckovia II (118)
- 05:15 Ulice (4369)
- 06:55 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VII (9)
- 08:40 Čarodějky V (18)
- 09:30 Čarodějky V (19)
- 10:20 Oteckovia II (121)
- 12:15 Mateřská láska II (30)
- 16:35 Vyměněné osudy II (97)
- 18:30 Čarodějky V (20)
- 19:20 Čarodějky V (21)
- 20:15 Mateřská láska II (33)
- 21:10 Mateřská láska II (34)
- 12:00 Florbal: Florbal - letní speciál
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 9
- 16:00 Legendy na greenu 2024
- 16:15 Challenge Roth
- 16:45 Mystic Skate Cup
- 17:15 Fotbal: Toulouse FC - FC Nantes
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ligue 1 Highlights (2)
- 19:30 Queen & King of the Court #1
- 01:00 KSW 97: Bajor vs. Scheffel
- 03:05 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Julie Lescautová (7)
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Nedodržaný sľub
- 04:45 Správy „N“
- 05:35 Postav dom, zasaď strom
- 06:20 Nezabudni na mňa
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová V (To, čo žena chce 1. časť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Kapitán Dabač
- 14:10 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:50 Don Matteo (Vianoce pre Cosima 2. časť)
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Monte Amiaty do Valneriny 2.časť)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Oheň - 2.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Porýnie)
- 22:30 Super prehnití
- 01:33 Správy „N“
- 02:40 02:40 - 05:50
- 05:50 Zázračný miniateliér
- 06:00 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Mimi a Líza
- 06:20 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Krásna neznáma
- 11:05 Čarovala ryba, aby bola chyba... (Veronika)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Krásy Slovenska (Syseľ Puko a jeho rodina)
- 12:55 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Dom ako ateliér)
- 14:20 Veľká ozdoba Uhorska - Matej Bel
- 14:45 Príbehy z Kališťa
- 15:40 Príbehy odvahy a zrady
- 16:10 Pozoruhodný štýl III
- 16:35 Československý vesmír (Ako ďalej?)
- 17:05 Anjeli strážni (Anjeli strážni Ennia Morriconeho)
- 17:30 Duel Junior
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:58 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
- 20:00 Hudobníci (MIROSLAV BÁZLIK)
- 20:30 Rozhovor s nepriateľom
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Počasie
- 01:15 Archív :24
- 01:30 Z prvej ruky
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Góly-body-sekundy
- 02:40 Počasie
- 02:50 Archív :24
- 03:05 Správy "N"
- 03:55 Góly-body-sekundy
- 04:10 Počasie
- 04:20 Nezabudni na mňa
- 05:00 Archív :24
- 05:20 Správy :24
- 05:45 Góly-body-sekundy
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Z prvej ruky
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24_strihák SNP (948/666)
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Experiment: Budúcnosť ľudovej kultúry
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24: Tomáš Klubert
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Hady na Slovensku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Krásky z Dubaje
- 03:35 Poslední odkaz
- 06:20 Který je ten pravý?
- 08:05 Síla naděje
- 09:50 Duchové z Nantucketu
- 11:35 Pan pravý
- 13:15 12 darů do života
- 15:20 Velký souboj pekařů
- 17:05 Národ velryb
- 18:35 Sladko-slaná láska
- 20:15 Vévoda z Wellingtonu
- 21:55 Bandita
- 00:15 První oddělení II
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Seznamka)
- 03:40 Soudní síň (Děti mi bít nebudeš!)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (45)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:05 Soudní síň (Hypochondr)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Nač máma?)
- 17:55 Soudní síň (Kočárková mafie)
- 00:35 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 03:35 Rodinné prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Dcéra)
- 09:05 Susedia (Vzácna návšteva)
- 09:40 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Svokra)
- 12:50 Búrlivé víno (88)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (89)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (14)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (15)
- 20:20 Dům snů (21)
- 21:10 Dům snů IV (17)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (5)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (15)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (5)
- 00:15 Šílení šimpanzi (2)
- 01:20 Becky je zpět
- 02:45 Ex Machina
- 04:30 Vánoce prince a chuďase
- 06:00 Výročí v Římě
- 07:40 Podivuhodný případ Benjamina Buttona
- 10:25 Štěstí chodí po šálcích
- 11:55 Mamma Mia!
- 15:40 Zatím tě miluju
- 17:35 Před kamerou XXI (35)
- 18:10 Benga v záloze
- 20:00 Zodiac
- 22:35 Hrubý střih
- 01:05 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:40 Politická odysea: Rok první
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Meg 2: Příkop
- 07:55 Zillion
- 12:10 Přátelé IV (8)
- 12:40 Purpurová barva
- 15:00 (J)elita ze střídačky 2
- 16:30 Sépie a velryba
- 17:50 Vše je pravdivé
- 19:30 Zlouni
- 21:10 Anatomie pádu
- 23:35 Divoký vesmír
- 01:35 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 02:10 Ramona
- 03:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (1)
- 04:10 Veliká III (7)
- 05:00 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 06:00 Potomci lidí
- 07:50 Před kamerou XXI (30)
- 08:15 Lion
- 12:40 Cesta do Betléma
- 17:05 Noční let (4)
- 17:55 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 18:55 Nesvá III (7)
- 19:25 Nesvá III (8)
- 00:15 Mastema - Anděl zkázy
- 02:00 Bowling Saturn
- 03:55 Babiččin sexuální život
- 04:10 Zamilovaná Stella
- 06:00 Ramses a jeho synové
- 07:40 Paula
- 09:15 Amok
- 09:30 Slepá vrba, spící žena
- 11:15 Mlčenlivá dívka
- 12:50 Poslední Vermeer
- 14:50 Alice
- 16:40 Paula
- 18:15 Máme papeže!
- 20:00 Modrý samet
- 22:00 Hovoří ženy
- 23:45 Košer trest
- 00:50 Tři tisíce kousků
- 02:30 Zlato, tomu neuvěříš
- 03:55 Kosatka
- 05:40 První koupání
- 06:00 Agnes Joy
- 07:35 Kalev
- 09:15 Ohňostroje
- 11:30 Hvězdná brána
- 13:30 UFO
- 15:00 Kosatka
- 16:50 Kalev
- 18:30 Země v mém nitru
- 20:30 Mutt
- 22:00 Áma Gloria
- 23:25 Ukradené jméno
- 10:20 Vnitřní vesmír
- 12:40 Smallville (Horečka)
- 13:35 Smallville (Strom života)
- 20:00 Vítězství je naše
- 22:00 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 22:50 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 23:45 Hrdost a sláva
- 00:15 Pomsta zelených draků
- 01:45 Willyho kouzelný svět
- 03:10 Mafiánovi
- 05:40 Planeta Krull
- 08:00 Dešťová víla
- 10:05 Škola hada
- 12:05 Kung fu Yoga
- 14:15 Pohlaď kočce uši
- 16:05 Jezerní královna
- 18:00 2Bobule
- 22:40 Apex
- 00:30 Nezlomná
- 02:05 Smolař
- 03:45 Snídaně po sexu
- 08:05 Spy kids: Stroj času
- 09:30 Někdy na tom záleží
- 11:00 Coco Chanel
- 12:50 Sladké letní víno
- 14:20 Nestanu se tvojí ženou
- 15:55 Hořko-sladko
- 17:40 Bůh masakru
- 19:00 Paříž 36
- 21:00 Muži, co zírají na kozy
- 22:30 Avantgarda
- 01:15 Korzet
- 03:05 Vražedný podvod
- 05:00 Trattoria
- 06:20 Asterix a Olympijské hry
- 08:15 Fame – Cesta za slávou
- 10:00 Iluze lásky
- 11:35 Kupec benátský
- 13:45 Šéf
- 15:35 Oddanost
- 17:50 Světlo mezi oceány
- 20:00 Zabijákova žena & bodyguard
- 21:55 Nečekaná rodina
- 23:45 Waldo
- 00:40 Přestávka ve vysílání
- 04:10 Tunel do Číny
- 05:50 Tmavý kůň
- 07:40 Nico - bájný jednorožec
- 09:15 Šťastný drak
- 14:15 Průšvihář na útěku
- 15:50 Děti bez hranic
- 17:25 Armáda jednoho
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Vánek osudu
- 22:40 Klub 27
- 00:10 Past na lásku
- 01:30 Ve skrytu své kůže
- 03:15 Vražedný ostrov
- 09:45 Bláznivá svatba
- 11:35 Až najdu domov
- 20:00 Který je ten pravý?
- 22:00 Matčino svědectví
- 01:00 The Outsider
- 02:45 Anna Christie
- 04:10 The Last Day of August
- 05:20 End of Program
- 06:00 True Smile
- 07:25 Captain Kidd
- 08:50 Day
- 10:10 Africa Screams
- 11:30 The Gold Rush
- 12:55 West Of The Divide
- 13:45 John Wayne Stagecoach Run
- 14:40 A Dog's Life
- 15:15 Father
- 21:00 Tokyo Twilight
- 00:50 GUANO THE ISLAND OF AGONY
- 01:45 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 02:30 THE LAST CAMEL CARAVANS OF THE SAHARA
- 03:25 EUROPEAN IDENTITIES
- 04:20 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 05:20 THE BOY FROM THE WILD
- 06:00 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 07:00 SPAIN'S LAST LYNXES
- 10:45 INDIANS IN CANADA
- 11:40 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 12:30 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 13:25 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 13:55 INCAN SALT
- 14:50 ZENITH (EP. 7)
- 15:20 TRAVEL THRU HISTORY (SAVANNAH)
- 15:45 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:35 THE DIVIDE
- 17:35 DEPLETED URANIUM
- 18:30 LIFE IS ONE
- 19:25 ANIMAL DOCTORS
- 20:20 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 20:40 LIFE IN THE BLUE
- 21:30 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 22:25 WONDER (PHANTOMS)
- 23:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 23:50 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (3)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (4)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (4)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (43)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (44)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:05 Hip Show S5 EP16
- 00:25 Hip Show S5 EP15
- 00:50 Hip Show S5 EP14
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 03:05 Nr.1 Fight Show, Tallinn, Estonia, 18.05.2018
- 18:55 NEW Extreme 2017
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 01:00 GEARING UP 2020 (12)
- 01:30 GEARING UP 2021 (1)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 03:00 SPORTS MAX (47)
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 07:00 GEARING UP 2020 (12)
- 07:30 GEARING UP 2021 (1)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 09:00 SPORTS MAX (47)
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 (47)
- 10:30 GP RACING 2022 (48)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 13:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 17:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:45 Ničivá sila prírody (3)
- 01:45 Mapy vrážd V (3)
- 02:35 Hovorme o nás (25)
- 03:15 Ježiš a islam (4)
- 04:15 Vojna vo Vietname (1)
- 05:05 Veľkolepé veľkomestá (4)
- 06:05 Vyrobené na Slovensku (3)
- 06:15 Téma (171)
- 06:55 Spojené arabské emiráty z vtáčej prespektívy (1)
- 07:55 Megatovárne (2)
- 08:35 Telenákup (4)
- 08:45 Storočnica Sovietskeho zväzu (3)
- 09:35 Ľudia sú aj politici (48)
- 10:15 Majstri Kritického Myslenia (10)
- 10:50 Hovorme o nás (25)
- 11:30 Cestujeme bez batožiny (65)
- 12:05 Večné divy Zeme (2)
- 13:05 Telenákup (1)
- 13:15 Magický Egypt (1)
- 14:15 Téma (173)
- 14:55 Laogai: čínsky gulag (2)
- 16:00 Vyrobené na Slovensku (4)
- 16:10 Telenákup (3)
- 16:20 Michail Gorbačov (1)
- 17:20 Život s vrahom (7)
- 00:00 Naše zprávy
- 00:15 VIP svět
- 00:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (22)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (22)
- 04:00 Ostříháno
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 02:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto v Portugalsku
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:15 Vtipkování: Stanley Bradley
- 04:50 Světlá hodinka s Jaroslavem: Martina Skala (2/2)
- 05:45 Byznys na vrcholu: Štěpán Křeček, hlavní ekonom BH Securities
- 06:20 Ústecký zpravodaj
- 06:35 Valašský zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 16:05 Ústecký zpravodaj
- 16:20 Valašský zpravodaj
- 16:30 Moje medicína: MUDr. Soňa Fraňková, Ph.D.
- 16:55 Vtipkování: Stanley Bradley
- 17:30 A11 rozhovor: Hana Heřmánková
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Inženýrská odysea: Prototyp
- 21:20 Mladý Svět: Janek Ledecký
- 22:15 Michael V. Show
- 23:20 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Ztracený svět (17)
- 01:10 Ztracený svět (18)
- 01:55 Společnost Adventure (13)
- 02:40 Společnost Adventure (14)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (12)
- 08:05 Xena II (7)
- 09:00 Profil zločinu VIII (10)
- 14:10 Xena II (7)
- 15:05 Profil zločinu IX (2)
- 16:05 Profil zločinu IX (3)
- 17:10 A-Team III (14)
- 20:00 Xena II (8)
- 21:00 Pravidla mlčení
- 23:25 Tísňová linka
- 00:45 Ztracený svět III (18)
- 01:45 Lovci pokladů III (19)
- 02:30 Lovci pokladů III (20)
- 03:15 Totalcar VI (7)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (16)
- 10:00 Ztracený svět III (17)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (17)
- 13:55 A-Team III (19)
- 15:00 Lovci pokladů III (21)
- 16:00 Lovci pokladů III (22)
- 17:00 Ztracený svět III (18)
- 17:55 Ztracený svět III (19)
- 18:55 Xena III (17)
- 19:50 A-Team III (20)
- 20:55 Ztracený svět III (19)
- 21:50 Lovci pokladů III (21)
- 22:50 Lovci pokladů III (22)
- 23:50 Xena III (17)
- 01:20 Brousko III (108)
- 02:20 Brousko III (109)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (47)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (20)
- 13:40 Ranč Heartland IV (4)
- 14:40 Ranč Heartland IV (5)
- 15:35 Brousko III (110)
- 16:50 Dcery duchem (48)
- 18:10 Domek na prérii VI (21)
- 19:10 Ranč Heartland IV (6)
- 20:05 Ranč Heartland IV (7)
- 21:05 Domek na prérii VI (21)
- 22:05 Ranč Heartland IV (6)
- 23:05 Ranč Heartland IV (7)
- 01:30 Slib
- 03:15 Marguerite a Julien
- 10:45 Hlavu vzhůru
- 12:50 Kluci
- 14:40 Mongoloid s kytarou
- 16:15 Začít znovu
- 18:00 Zloděj z Bagdádu
- 20:30 Sokurov hlas
- 22:00 Sněžit už nikdy nebude
- 00:05 Onoda
- 03:00 Chlapec z nebe
- 08:20 Záhada Silver Lake
- 10:45 Pacifiction
- 13:30 Jeskyně
- 15:20 Začátek
- 17:30 Všechny mé dopisy spal
- 19:35 Takové to léto
- 22:00 Onoda
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Čechovi)
- 06:55 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 07:05 Já Baryk (5)
- 07:20 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 07:30 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 10:05 O modrém autíčku (Vajíčko)
- 10:15 Já Baryk (6)
- 10:20 Brundibáři (Konzerva)
- 10:35 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 10:45 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 10:55 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 11:10 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 11:25 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 12:00 Poločas štěstí
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Odcházení
- 15:35 Voda čerstvosti
- 16:00 Třetí rota
- 18:00 Hodinář
- 19:20 Kinosál
- 19:30 Brundibáři (Opojeni zvukem, Aby bylo jasno)
- 20:00 U pokladny stál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Slunce, seno, erotika
- 04:20 Pablo Escobar (2)
- 06:00 Singapur ve filmu (2)
- 07:00 Okultismus a organizace SS
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Král Jiří III. - Moc a šílenství
- 16:45 Atomové lži
- 18:00 Záhada doudlebského zámku
- 18:50 První civilizace (1)
- 01:15 Kazatel
- 02:30 Pomsta
- 03:55 Šachový turnaj
- 05:10 Close Up III (9)
- 05:40 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 05:45 Zoom In - News of the World
- 06:00 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 06:10 Zoom In - House of Gucci
- 06:20 Close Up III (17)
- 06:45 Láska hory přenáší
- 08:25 Nenapravitelní
- 10:05 Dilema
- 12:00 Z džungle do džungle
- 13:45 Cable Guy
- 15:25 Uprchlíci
- 17:00 Bulšit
- 18:30 Neprůstřelný plán
- 20:10 Nečistá hra
- 22:00 Země krvavého slunce
- 23:35 Smrt ve tmě
- 01:05 Resident Evil: Afterlife
- 02:35 Křivák
- 04:00 Asijská spojka
- 05:30 Hollywood’s Best Film Directors II (5)
- 06:00 Close Up III (13)
- 06:30 Close Up III (12)
- 07:00 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 07:35 Malý unavený Joe
- 09:40 Banánový Joe
- 11:25 Bezpečný přístav
- 13:20 Mušketýr
- 15:05 Princezna Nevěsta
- 16:50 Gulliverovy cesty (1)
- 18:25 Gulliverovy cesty (2)
- 20:05 Výplata
- 22:00 Resident Evil: Odveta
- 23:30 Pot a krev
- 00:20 Červený trpaslík IX (3)
- 00:55 Osudová přitažlivost
- 03:30 Comedy Club IV (2)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (3)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (4)
- 14:00 FBI: International II (21)
- 15:00 Comedy Club IV (2)
- 20:00 Dvojitý zásah
- 22:35 Světová válka Z
- 00:00 Kissed By The Sea (Mauritius 1)
- 00:30 10 Days Sri Lanka (Mirissa)
- 01:00 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 01:30 Burn Appetit (Zillertal, Austria)
- 02:00 World Heritage (Legacy of the Mughal Empire in Agra, India)
- 02:30 Bliss (Prague, Czech Republic)
- 03:15 Best From The Rest (Scenic Lakes)
- 03:30 Burn Appetit (Innsbruck, Austria)
- 04:00 Viajar Mexico S2 (Cuatro Ciénegas, Mexico)
- 04:30 Timeless Tamil Nadu (Rameshwaram, India)
- 05:00 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 05:30 Bucket List (Hitoyoshi)
- 06:00 City Breaks (Bukhara, Uzbekistan)
- 06:30 Burn Appetit (Riegersburg, Austria)
- 07:00 Viajar Mexico S2 (Tlaquepaque, Mexico)
- 07:30 Timeless Tamil Nadu (Mahabalipuram, India)
- 08:00 Great World Hotels (Amansara 1)
- 08:30 Bucket List (Takachiho)
- 09:00 City Breaks (Dubai)
- 09:30 Burn Appetit (Graz, Austria)
- 08:32 Predátor vs. kořist (Gepard)
- 09:18 Duše oceánu
- 12:18 Obří žraloci
- 13:03 Duše oceánu
- 13:49 Super útesy
- 22:26 Super útesy
- 23:10 Austrálie z ptačí perspektivy
- 23:56 Duše oceánu
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách IV (Rozvraceč)
- 00:45 Varšavské povstání (Ženy v povstání)
- 01:30 Svět narkotik: Mafie II (Mafiánský král pervitinu)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko II (Hlídka v rozbouřených vodách)
- 03:00 Jedinečné letiště v Dubaji (9)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Zóna smrti)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (Vychována pro zachraňování)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (3)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Rozdělení studentských stáží)
- 02:15 Z tuláků boháči (Zlý Chico)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Napadení mačetou)
- 03:45 Záchrana statku II (5)
- 20:00 Legendy divočiny (1)
- 21:00 Legendy divočiny (2)
- 04:25 Dějiny vědy (5)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (4)
- 06:00 Afrika z výšky (8)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (4)
- 08:05 Jak je vidí ptáci (7)
- 08:40 Stavitelé z písku - závod s proudem (8)
- 09:05 Špinavé prádlo (2)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (11)
- 11:00 Afrika z výšky (8)
- 14:05 Vzdušní bojovníci (3)
- 15:10 Život v sevření mrazu VI (11)
- 16:10 Zvláštní a záhadné VI (11)
- 17:05 Špinavé prádlo (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (13)
- 21:00 Zrozeno z ohně, tajemství sklářství
- 21:55 Válka v Iráku (5)