Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:05 Ve víně je vražda (3)
- 00:50 Ve víně je vražda (4)
- 01:50 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:30 Před půlnocí
- 02:55 Řemeslo žije!
- 03:15 Pálava
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:05 Jubilanti
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:10 Dopis z tábora Stockmanů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Rodopská magie (3)
- 12:45 Geniální rostliny (1)
- 13:35 Nelehký život medvědů
- 14:30 Kvarteto
- 15:00 Skrytá příroda Miami
- 15:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:35 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:57 M.A.S.H (55)
- 07:22 M.A.S.H (56)
- 07:51 M.A.S.H (57)
- 08:21 M.A.S.H (58)
- 08:50 M.A.S.H (59)
- 09:20 Dvojka na zabití 2 (Slast v lahvi)
- 14:31 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:42 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Ideální dvojice)
- 21:40 Inkognito
- 22:50 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:41 Ano, šéfe!
- 04:17 Spravedlnost v krvi XIII (Na první pohled)
- 05:14 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:14 Těžká dřina
- 06:39 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:22 Top Gear VIII (1)
- 09:24 Top Gear IX (2)
- 20:19 Partička L
- 21:52 Prima Pauza: Partička
- 21:57 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Gamer
- 23:46 Simpsonovi IX (Speciální čarodějnický díl)
- 03:11 Pád Země
- 08:00 Big Man (Smějící se dívka)
- 09:49 Muž se zlatou zbraní
- 12:33 Zlato v Black Hills
- 14:59 Lakomec
- 17:50 Žít po svém
- 20:06 Muzzikanti
- 22:29 Mafiánovi
- 04:32 Láska klepe na dveře (Svoboda)
- 05:41 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Teď vaří šéf!
- 07:02 Prostřeno!
- 07:53 Ošklivka Katka (Zázrak v módě)
- 08:55 Zázraky života (Nic nekončí)
- 09:57 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 16:58 Zvrat osudu (Vyznání)
- 20:06 Osudové léto v Řecku
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Tome, přijeď, berou !)
- 06:05 Hopsasa (Sokolník)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (8)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:35 Rangers - Plavci
- 01:30 Dvořákovy klavírní kvartety (2)
- 02:10 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Bratři Karamazovi
- 22:00 Moonage Daydream
- 22:30 Divotvůrkyně
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (9)
- 12:53 Neuvěřitelné dorty IV (9)
- 13:24 Neuvěřitelné dorty IV (10)
- 13:46 Hledá se táta a máma
- 04:38 Rodinná pouta II (Hříchy minulosti)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:55 Columbo (Vražda na videu)
- 09:21 Osudové léto na Islandu
- 14:35 Rodinná pouta II (Mlčeti zlato)
- 15:46 Přístav (Vzkaz)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:19 Jak se staví sen
- 01:03 360⁰
- 01:29 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 01:37 Prima ČESKO
- 02:18 Generace deprese
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 11:00 Zprávy
- 11:38 Zprávy Plus
- 11:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:00 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 14:27 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:14 Počasí
- 15:16 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 15:22 K věci (Tereza Příhodová)
- 15:45 Co na to vaše peněženka
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (datum)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál (Karel Gott 85)
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:57 360⁰
- 22:26 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:50 Pozvánka: Alžběta II.: 2 roky bez královny (datum)
- 23:57 360⁰
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:15 Hudson a Rex (4)
- 01:25 Brooklyn 99 VI (15)
- 02:35 Sousedství II (4)
- 03:20 Ze dvora (10)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (81)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (82)
- 04:20 Zahradní proměny IV (1)
- 05:10 Zahradní proměny IV (2)
- 06:00 Výleťák (238)
- 06:05 Moje místa (Dana Batulková)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (4)
- 08:05 Zahradní proměny IV (3)
- 09:05 Zahradní proměny IV (4)
- 12:05 Kouzelníci
- 16:10 Hudson a Rex (5)
- 17:10 Zahradní proměny IV (5)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:20 Ulice (4738)
- 09:20 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Hrdina)
- 21:40 Comeback (Taneční)
- 00:55 Pomsta mrtvého muže
- 03:00 D-Tox
- 11:35 Můj falešný snoubenec
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Discopříběh 2
- 15:40 Navždy mladý
- 20:00 Proroctví
- 22:25 Dívka ve vlaku
- 01:10 Mistři renovací V (4)
- 01:50 Kachní dynastie VI (9)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 08:25 Kachní dynastie VI (9)
- 09:25 Kobra 11 V (12)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 12:45 Válka skladů XIV (15)
- 16:40 Kobra 11 V (14)
- 18:40 Válka skladů XIV (16)
- 19:05 Válka skladů Texas (1)
- 19:35 Mistři zastavárny III (14)
- 20:30 Mistři renovací V (8)
- 21:20 Kachní dynastie VII (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 23:15 Kobra 11 V (14)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (20)
- 02:00 Malý Sheldon VI (7)
- 02:35 Svět podle Jima III (8)
- 03:20 Americký táta VIII (18)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma V (18)
- 04:50 Ženatý se závazky (143)
- 05:40 Oggy a škodíci: Nová generace (49)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (41)
- 06:45 Přátelé (20)
- 07:40 Máma V (22)
- 08:05 Máma VI (3)
- 09:25 Malý Sheldon VI (11)
- 11:05 Ženatý se závazky (145)
- 12:05 Dva a půl chlapa IX (9)
- 12:55 Přátelé (20)
- 13:55 Teorie velkého třesku VII (20)
- 15:35 Máma VI (7)
- 17:20 Svět podle Jima III (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (11)
- 19:10 Malý Sheldon VI (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (24)
- 21:45 Přátelé (22)
- 22:40 Americký táta IX (2)
- 23:35 Dva a půl chlapa IX (11)
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko II (23)
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 MasterChef Česko II (24)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Vraždy v Kitzbühelu XVI (6)
- 00:35 Návrat do života (7)
- 01:40 Vyměněné osudy II (89)
- 03:20 Čarodějky V (13)
- 08:40 Čarodějky V (16)
- 09:30 Čarodějky V (17)
- 10:20 Oteckovia II (119)
- 12:15 Mateřská láska II (28)
- 16:40 Vyměněné osudy II (95)
- 18:30 Čarodějky V (18)
- 19:20 Čarodějky V (19)
- 20:15 Mateřská láska II (31)
- 21:10 Mateřská láska II (32)
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Ligue 1 Highlights (2)
- 11:35 Queen & King of the Court #1
- 12:05 Laax Highline World Championships
- 12:30 Challenge Roth
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: RC Lens - Stade Brestois
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 19:15 Legendy na greenu 2024
- 19:30 Queen & King of the Court #1
- 20:00 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 20:30 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (2)
- 20:45 České taekwondo ITF (3)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 KSW 97: Bajor vs. Scheffel
- 17:30 Ligue 1 Highlights (2)
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Komisár Montalbano (Pyramída blata)
- 02:10 Správy „N“
- 03:00 Počasie
- 03:10 Prípady 1. oddelenia (9)
- 04:10 Správy „N“
- 05:00 Neposlušní
- 05:30 Návrat do Provensalska (4)
- 07:00 Kováčova múdrosť
- 07:30 Leto na Rovniach
- 08:50 Sivá húska
- 09:50 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP
- 14:00 Nezabudni na mňa
- 14:40 Vlčie diery
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Slávnostný galavečer k 80. výročiu SNP
- 22:05 Tlmočník
- 00:15 Hymna SR
- 00:16 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Mimi a Líza
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Bob a Bobek na cestách
- 06:55 Medvedík Pompon II
- 07:00 Poštár Pat II
- 07:15 Štyria kamaráti a pes
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Po červenej domov
- 08:55 Východoslovenská armáda
- 09:20 Hruda pamäti
- 09:50 Rozhodnutie
- 10:45 V páse zlomená
- 12:00 Explózia
- 13:15 Ako som sa stala partizánkou
- 14:10 Stopy - boje v Banskej Štiavnici
- 15:10 Návraty do hniezda
- 15:35 Generál Viest
- 16:50 Pätnásť životov
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Cena života
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 Polnočná omša
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24: Tomáš Klubert
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24_Rozhovor s Martinom Pollackom (949/666)
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Archív :24
- 09:30 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP - štúdio
- 09:50 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP "N"
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 Správy :24
- 13:30 Téma :24_dokument ku SNP (950/666)
- 16:00 Správy :24
- 16:20 Interview :24
- 16:50 Slávnostná vojenská prehliadka
- 19:00 Správy "N"
- 19:50 Góly-body-sekundy
- 20:05 Počasie
- 20:20 Téma :24_dokument ku SNP (950/666)
- 20:40 Téma :24_strihák SNP (948/666)
- 21:00 Nezabudni na mňa
- 21:40 Téma :24_Rozhovor s Martinom Pollackom (949/666)
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Z prvej ruky
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Téma :24_dokument ku SNP (950/666)
- 23:50 Hymna SR
- 00:00 Hlas lásky
- 02:00 Den zrady
- 03:35 Tajemství úspěchu
- 06:10 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 07:50 Zamilovaná smolařka
- 09:30 Mimořádný sen
- 11:15 Jako delfín
- 12:55 Dej si pohov, mladej!
- 14:45 I pro lásku se zabíjí
- 18:30 Duchové z Nantucketu
- 20:15 Srážka
- 22:10 Všechny staré nože
- 23:55 Zkrať to, zlato
- 00:30 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Nejsi otcem)
- 03:35 Soudní síň (Stará chtěla mladou být)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (44)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Případ mrtvých spolužáků
- 00:50 Survivor
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Modré z neba
- 08:35 Susedia (Sekretárka)
- 09:10 Susedia (Gergely)
- 09:45 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:05 Rodinné prípady
- 12:50 Búrlivé víno (87)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Rodinné prípady
- 15:40 Rodinné prípady
- 16:25 Rodinné prípady
- 17:10 Rodinné prípady
- 18:00 Búrlivé víno (88)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (7)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám III (8)
- 22:45 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (13)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (14)
- 20:20 Dům snů (20)
- 21:10 Dům snů IV (16)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (4)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (14)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (4)
- 01:10 Mikádo
- 02:45 Kdo zabil Maggie Moore?
- 04:25 Příběh mého muže
- 06:00 Duna
- 08:30 Duna: Část druhá
- 11:15 Aquaman
- 13:35 A do kuchyně!
- 15:10 Pes na Vánoce
- 16:35 Tintinova dobrodružství
- 18:20 Výročí v Římě
- 22:40 Divoký vesmír
- 00:10 Sestra II
- 02:00 Veřejní nepřátelé
- 04:15 Minulé životy
- 06:00 Agent z Panamy
- 07:50 Dánská dívka
- 09:50 Hellboy II: Zlatá armáda
- 11:50 Přátelé IV (5)
- 12:10 Přátelé IV (6)
- 12:35 Meg 2: Příkop
- 14:25 Vlastní pravidla
- 16:15 Tokyo Vice (1)
- 17:15 Zillion
- 19:30 Noční zvířata
- 21:25 Zimní král (4)
- 22:25 Rod Draka II (1)
- 23:25 Likvidátor: Znovuzrození
- 00:35 Noční let (4)
- 01:25 Matčina pomsta
- 02:45 Malý Sheldon VII (14)
- 03:05 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 03:40 Jerry Maguire
- 06:00 Petr Pan
- 07:55 Král Charles III.
- 10:10 Úžasný Mauric
- 11:45 Asterix a Obelix: Říše středu
- 13:35 Potomci lidí
- 15:25 Lion
- 17:20 Sektor III (3)
- 18:25 Nesvá III (5)
- 19:00 Nesvá III (6)
- 19:30 Sex ve městě V (Bez obalu)
- 00:05 Rodinný podnik
- 02:05 Wolfkin
- 03:35 Náhradnice
- 03:50 Joyland
- 06:00 Doznání
- 07:40 Tanec na rozloučenou
- 09:05 Zakletá
- 10:55 Lejla a její bratři
- 13:30 Břemeno
- 15:00 Ramses a jeho synové
- 16:40 Tanec na rozloučenou
- 18:10 Slepá vrba, spící žena
- 20:00 Mlčenlivá dívka
- 21:35 Psům a Italům vstup zakázán
- 22:45 Jednorožci vs. Medvídci
- 01:30 Harka
- 03:00 Dcera vzteku
- 04:30 Téměř úplně malá katastrofa
- 06:00 Ona je ta pravá
- 07:45 Noc 12
- 11:15 Áma Gloria
- 14:10 Láska
- 16:20 Ohňostroje
- 18:35 Noc 12
- 20:30 Hvězdná brána
- 22:30 Freaks Out
- 00:10 Odvlečen
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 03:25 Tyto lesy jsou prokleté (Bál jsem se té věci)
- 10:15 Štěstí ve hře
- 12:40 Smallville (Adrenalin)
- 13:35 Smallville (Ztracený syn)
- 20:00 Vnitřní vesmír
- 22:25 Hrdost a sláva
- 01:20 Ve jménu spravedlnosti
- 02:45 Břicho bestie
- 04:15 Šťastná
- 05:35 Dvojníci
- 07:40 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
- 09:55 Blázni a poloblázni
- 11:55 Vítejte v Holly Springs
- 14:15 Modelář
- 16:40 Páni Edisoni
- 18:05 Bobule
- 20:00 Temný úsvit
- 22:40 Smrtelná aliance
- 00:05 Nejdřív vezmem Brooklyn
- 01:35 Špatný krok
- 03:10 Výtažek
- 11:25 Starostka Dortíková
- 12:50 Deník lásky
- 14:20 Zamračené dny
- 16:15 Bernie
- 17:55 Bradův život
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vpich
- 22:40 Vřískot 4
- 01:55 Země slepých
- 03:35 Rande na dvě noci
- 05:05 Záložní jednotka
- 06:40 Timber - Lovec pokladů
- 08:10 Můj nejlepší přítel
- 09:45 Jak milovat s D
- 11:20 Gentleman s pistolí
- 12:50 Muž ve stínu
- 14:55 Lope - Nezkrotný básník
- 16:45 Skrytá místnost
- 18:25 Dárce
- 20:00 Možná řeknu ano
- 21:35 Akta Pentagon: Skrytá válka
- 23:35 A Little White Lie
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:10 Pytel mouky
- 06:40 Kouzelné maliny
- 08:00 Princ a já 2
- 09:35 Sniff a létající fantom
- 11:10 Africké safari
- 12:35 Čekání na Anyu
- 14:20 Tygři železnice
- 16:20 Skoro přátelé
- 18:00 Návrat domů
- 19:30 Vrásky
- 23:00 Sólista
- 01:35 Nepřítomnost
- 03:05 Nezlomná
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Stažení
- 11:55 Fotbalová chůva
- 20:00 Tady hlídám já
- 22:10 Pokušení
- 00:20 Doctor Blood's Coffin
- 01:50 Lassie - The Painted Hills
- 03:00 The Phantom Of 42nd Street
- 04:00 Revenge Of The Zombies
- 05:00 Hotel Bleu
- 05:25 End of Program
- 06:00 Beneath The 12-Mile Reef
- 07:40 Hawaii
- 08:05 The Intruder
- 09:25 Tangible
- 09:35 The Fabulous Dorseys
- 11:00 Life With Father
- 12:55 The Terror
- 14:15 Parlor, Bedroom and Bath
- 15:25 Champagne Safari
- 16:20 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 17:55 31 Hours
- 18:20 The Smallest Show On Earth
- 19:40 Go West
- 21:00 The World
- 22:20 The Terror Of Tiny Town
- 23:20 The Driver's Seat
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 08:40 OH DIOR!
- 09:25 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 12:25 BRITTANY
- 13:15 THE POLAR SCHOOL OF NOMAD CHILDREN
- 18:15 PATHS OF READING
- 19:05 CROC LABYRINTH
- 19:55 A DOG'S LIFE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (3)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 ACB KB 16 Clash of Titans, Targoviste, Romania, 13.07.2018
- 09:10 NEW Extreme 2017
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 04:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 RACING THE WORLD (2)
- 16:30 RACING THE WORLD (3)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 18:00 SPORTS MAX (47)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (12)
- 19:30 GEARING UP 2021 (1)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (4)
- 22:00 GP RACING 2022 (47)
- 22:30 GP RACING 2022 (48)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 04:45 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 05:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 06:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 06:45 ASIA'S SCARIEST FOOD & WHERE TO FIND IT.
- 07:20 THE GLOBAL BARBER: MASTRONARDI'S BARBERSHOP (LEAMINGTON, ONTARIO, CANADA)
- 07:45 THE GLOBAL BARBER: OLD (SCHOOL BARBERS - LUXEMBOURG)
- 18:20 MAX FOODIE (9)
- 19:15 ROAD LESS TRAVELED (HONG KONG)
- 22:10 THE RED LIST (RHINOS)
- 22:55 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 23:40 ZABARDAST
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:45 Vnútri hradu Windsor (2)
- 01:35 Téma (172)
- 02:15 Jedinečné letisko v Dubaji (6)
- 03:05 Záhada karpatskej sfingy (1)
- 08:05 Doslova
- 08:45 Telenákup (1)
- 08:55 Prečo vlastne pracujeme? (1)
- 09:50 Téma (172)
- 10:30 Oceány Afriky (3)
- 11:30 Vyrobené na Slovensku (2)
- 11:40 Cestujeme bez batožiny (56)
- 12:15 Udržateľná budúcnosť (2)
- 13:15 Telenákup (3)
- 13:25 Absolventi Baťovej školy práce (3)
- 14:00 Ľudia sú aj politici (45)
- 14:40 Hovorme o nás (25)
- 15:20 Život vo vesmíre (4)
- 16:20 Telenákup (1)
- 16:30 Svetová lodná doprava (1)
- 17:30 Vojenskí velikáni (3)
- 18:30 Vojna vo Vietname (1)
- 19:10 Telenákup (4)
- 19:20 Dlhá cesta k vojne (1)
- 20:25 Letecký únos (1)
- 21:20 Téma (173)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (21)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (7)
- 21:30 El Chapo II (4)
- 22:25 Poklad z půdy
- 23:25 Cyranův poloostrov
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:30 Jak to dopadlo!?
- 01:15 Nebezpečné vztahy live
- 02:15 Ostříháno
- 03:30 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:50 Kurňa, co to je?
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:00 Pozor vlak
- 04:45 Honza Tuna v Akci!: Co se děje v Ústí v modrém domu pro postižené děti!
- 05:20 A11 rozhovor: Petr Janda, zpěvák a muzikant
- 05:50 Magazín z Prostějova
- 06:20 Magazín z Orlickoústecka
- 06:40 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (11)
- 01:15 Macgyver V (12)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (1)
- 02:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (2)
- 03:45 Tým SEAL V (10)
- 04:35 Tým SEAL V (11)
- 05:20 Totalcar II (9)
- 06:00 Profil zločinu VIII (9)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (6)
- 08:00 Xena II (6)
- 08:55 Profil zločinu VIII (8)
- 09:55 Profil zločinu VIII (9)
- 11:05 Hvězdná brána: Atlantida II (18)
- 11:55 A-Team III (12)
- 12:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (6)
- 13:50 Xena II (6)
- 14:45 Profil zločinu VIII (10)
- 16:00 Profil zločinu IX (1)
- 17:10 A-Team III (13)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (14)
- 23:40 Bosch (3)
- 00:50 Ztracený svět III (17)
- 01:45 Lovci pokladů III (17)
- 02:30 Lovci pokladů III (18)
- 03:15 Totalcar VI (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (15)
- 10:00 Ztracený svět III (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (16)
- 13:55 A-Team III (18)
- 15:00 Lovci pokladů III (19)
- 16:00 Lovci pokladů III (20)
- 17:00 Ztracený svět III (17)
- 17:55 Ztracený svět III (18)
- 18:55 Xena III (16)
- 19:55 A-Team III (19)
- 20:55 Ztracený svět III (18)
- 21:55 Lovci pokladů III (19)
- 22:50 Lovci pokladů III (20)
- 23:50 Xena III (16)
- 00:00 Dcery duchem (46)
- 01:25 Brousko III (107)
- 02:25 Brousko III (108)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (46)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (19)
- 13:40 Ranč Heartland IV (2)
- 14:35 Ranč Heartland IV (3)
- 15:35 Brousko III (109)
- 16:40 Dcery duchem (47)
- 18:05 Domek na prérii VI (20)
- 19:05 Ranč Heartland IV (4)
- 20:00 Ranč Heartland IV (5)
- 21:00 Domek na prérii VI (20)
- 22:00 Ranč Heartland IV (4)
- 23:00 Ranč Heartland IV (5)
- 23:55 Dcery duchem (47)
- 01:35 Rozbitý svět
- 03:15 Sněžit už nikdy nebude
- 12:10 Tarzan a zlatý lev
- 13:15 Kandahár
- 14:45 Darkland
- 16:45 Short Skin
- 18:15 Všechna moje láska
- 20:20 Mortem
- 22:00 Slib
- 23:40 Marguerite a Julien
- 00:50 Posedlost
- 02:40 Pacifiction
- 05:25 Posedlost
- 08:50 Kousek nebe
- 11:10 Věž. Jasný den.
- 13:05 Hejtři
- 14:45 Hedi
- 16:25 Ono
- 18:00 Hrdina nikoho
- 19:50 Začátek
- 22:00 Chlapec z nebe
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Štěstí)
- 06:50 O modrém autíčku (Medicína)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj čáp)
- 07:15 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 07:20 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:30 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (13)
- 10:05 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 10:15 Já Baryk (5)
- 10:25 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 10:30 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 11:00 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 11:15 Broučci (S Broučkem je zle)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 12:00 Spadla z měsíce
- 13:30 Hrnečku, vař!
- 14:00 Ulice zpívá
- 15:35 Kinosál
- 16:00 V každom počasí
- 17:25 Prezidentova račí chůze
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Případ dr. Kováře
- 19:20 Vlasta Burian, jak ho neznáte
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 20:00 Stíny horkého léta
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Nejistá sezóna
- 23:35 Teleshopping
- 04:25 Pablo Escobar (1)
- 06:00 Singapur ve filmu (1)
- 07:00 Předehra 2. světové války
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Poslední kupci benátští
- 00:50 Boudica
- 02:20 Černý déšť
- 04:20 Žraločí impérium
- 05:40 Zoom In - News of the World
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:05 Zoom In - Sing 2
- 06:15 Zoom In - West Side Story
- 06:25 Close Up III (17)
- 06:55 Lásce v patách
- 08:35 Knight Rider 2000
- 10:20 Laggies
- 12:00 Dáma ve zlatém
- 13:50 Chůva v akci
- 15:25 Beowulf
- 17:00 Bez dechu
- 18:45 Nikdy to nevzdávej
- 20:35 Z nuly hrdinou
- 22:00 Ong-Bak 2
- 23:35 Rudý škorpion
- 00:15 Teror ve vlaku
- 01:35 Žraločí tornádo 4
- 03:00 Ozvěny mrtvých
- 08:15 Tisíc a jedna noc (2)
- 13:25 Merlin
- 15:05 Korsický případ
- 16:40 Velký flám
- 18:50 Svatby podle Mary
- 20:35 Sniper: Special Ops
- 22:00 Žraločí tornádo 5
- 23:30 Přepadení v Pacifiku
- 00:20 Červený trpaslík IX (2)
- 00:55 Červený trpaslík - Země zaslíbená
- 02:55 Comedy Club III (13)
- 03:25 Comedy Club IV (1)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (1)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (2)
- 14:00 FBI: International II (20)
- 15:00 Comedy Club IV (1)
- 20:00 Falešná hra
- 22:30 Comedy Club III (14)
- 23:00 Comedy Club III (15)
- 23:30 Červený trpaslík IX (2)
- 00:00 Kissed By The Sea (Penghu Island, Taiwan)
- 00:30 10 Days Sri Lanka (Galle)
- 01:00 Timeless Tamil Nadu (Kodaikanal, India)
- 01:30 Burn Appetit (Rattenberg, Austria)
- 02:00 Kissed By The Sea (Mauritius 2)
- 02:30 Burn Appetit (Ziller Valley, Austria)
- 03:00 Viajar Mexico S2 (Santiago, Mexico)
- 03:30 Timeless Tamil Nadu (Karaikudi, India)
- 04:00 World Spas (Chiva Som, Thailand)
- 04:30 10 Days Sri Lanka (Polonnaruwa)
- 05:00 Bliss (Prague, Czech Republic)
- 05:45 Best From The Rest (Scenic Lakes)
- 06:00 Burn Appetit (Innsbruck, Austria)
- 06:30 Viajar Mexico S2 (Cuatro Ciénegas, Mexico)
- 07:00 Timeless Tamil Nadu (Rameshwaram, India)
- 07:30 World Heritage (Legacy of the Mughal Empire in Agra, India)
- 04:28 Hadi ve městě X (Hadí král)
- 05:14 Záchrana aljašských zvířat II (Medvědí zábava)
- 06:00 Zvířata v pohybu (Osudová přitažlivost)
- 06:21 Zvířata v pohybu (8)
- 06:43 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 07:05 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 07:28 Hadi ve městě IX (Bungar zabiják)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Psi v srdci)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů III (31)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Žádný spánek až do závěrečných zkoušek)
- 02:15 Z tuláků boháči (Den pro osla)
- 03:00 Pitbulové a propuštění trestanci IX (Psi v srdci)
- 03:45 Záchrana statku III (Na kraji sopky)
- 04:25 Dějiny vědy (4)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (3)
- 06:00 Afrika z výšky (7)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (3)
- 08:05 Jak je vidí ptáci (6)
- 08:40 Stavitelé z písku - závod s proudem (7)
- 09:05 Špinavé prádlo (1)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (10)
- 11:00 Afrika z výšky (7)
- 14:05 Vzdušní bojovníci (2)
- 15:10 Život v sevření mrazu VI (10)
- 16:10 Zvláštní a záhadné VI (10)
- 17:05 Špinavé prádlo (2)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (12)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (4)
- 21:55 Válka v Iráku (4)