Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:00 Pod pokličkou
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Písničky z obrazovky
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Vinorodé břehy Mosely
- 14:45 Clouseau na stopě
- 16:25 Zdravotní škola IV (Operace)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Branky, body, vteřiny
- 04:00 Voda, která bolí
- 05:00 Tenkrát na východě
- 05:30 Pravidla korporátu
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Borneo
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:45 Prahou podzemní drahou (1)
- 15:25 Příběhy divočiny (Ještěři)
- 20:00 Hrdinové legend (Noe a potopa)
- 21:00 Moje nová tvář
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Zajímavosti z regionů
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Interview ČT24
- 04:47 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Události v regionech
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Tajemství pražských dvorků
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:17 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:48 Počasí v evropských metropolích
- 19:50 Branky, body, vteřiny
- 20:00 20 let ČR v EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:55 Branky, body, vteřiny
- 03:10 Branky, body, vteřiny
- 04:25 Magazín UEFA
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:55 Panorama
- 08:40 Slovensko - Česko
- 10:35 Po trailech přes hory
- 10:50 Cyklotoulky
- 11:00 Studio Time Out
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Speedway GP 2024 (FIM Speedway Grand Prix Chorvatsko)
- 16:35 Magazín UEFA
- 22:15 Magazín UEFA
- 23:05 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 23:40 Dohráno
- 00:03 Receptář prima nápadů
- 00:50 Policie v akci
- 01:50 Policie Hamburk VIII (Podvedení)
- 02:49 Policie Hamburk VIII (Hudba domu)
- 04:52 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (226)
- 07:26 M.A.S.H (227)
- 07:56 M.A.S.H (228)
- 08:26 M.A.S.H (229)
- 08:56 M.A.S.H (230)
- 09:25 Lež na pláži (Narozeniny)
- 12:31 Closer VII (Nutné zlo)
- 13:27 Komisař Rex II (Únos)
- 14:30 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pod ochranou superhrdinů)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:58 7 pádů Honzy Dědka
- 05:30 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Autosalon.tv
- 06:58 Partička
- 07:37 Fotr na tripu VII
- 08:20 Top Gear 2011 (5)
- 09:25 Top Gear XVII (5)
- 20:12 Partička L
- 21:34 Vandráci (3)
- 22:17 Brickleberry III (9)
- 22:37 Partička
- 23:25 Simpsonovi XXII (Muzikál ze základní)
- 23:49 Simpsonovi XXII (Dědíme po dědovi)
- 04:57 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:43 Closer: Nové případy (Předtím a potom)
- 07:22 Komisař Rex II (Ve znamení Satana)
- 11:13 Columbo (Velké podvody)
- 02:33 Spojenci
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 M.A.S.H
- 07:41 Námořní vyšetřovací služba VIII (Baltimore)
- 10:25 Zelená jako smaragd
- 12:40 Utajená pomsta
- 14:25 #jsemtady
- 16:16 Temné záměry
- 18:08 Podfukářky
- 22:33 Věznice vyvolených
- 04:46 Lásce navzdory (Večeře)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Karolína, domácí kuchařka
- 06:33 Prostřeno!
- 07:30 Sestřičky (Rande s nepřítelem)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 12:10 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Matylda (Posila ze zámoří)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Předpovídač Muchomůrek)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (4)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Šlechta)
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlibáje)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:45 Ježeček Štístko
- 09:55 Ve vodě to žije!
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 10:50 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:10 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Nils a divoké husy (Krysy)
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Ty Brďo! (Rodina)
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Labutě)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (6)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (9)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:50 Emoce v umění (18)
- 01:40 Georges Méliès, filmový čaroděj
- 02:40 Blues Alive Šumperk 2023
- 03:45 Ladí neladí
- 04:35 Fojtství Velké Karlovice
- 04:55 Flašinetář Henri
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:05 The Voice UK IX (13)
- 04:54 Prostřeno v Británii XVI (26)
- 05:16 Ráj podle Bryana III (Nový start)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:24 Neuvěřitelné dorty III (29)
- 06:46 Neuvěřitelné dorty III (30)
- 07:09 Amerika hledá topmodelku XI (Vítejte v Amsterdamu)
- 07:47 Tyhle šaty beru! IX (Dcera slavného otce)
- 12:53 Neuvěřitelné dorty IV (9)
- 13:24 Neuvěřitelné dorty IV (10)
- 13:46 Slunce, seno, slanina
- 09:42 Rosamunde Pilcher
- 16:02 Ošklivka Katka (Dlužní úpis)
- 17:14 Prostřeno!
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Show Jana Krause
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:58 360⁰
- 01:30 Prima Česko
- 02:02 Prima Svět
- 02:34 Prima Česko
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:15 Zprávy
- 10:39 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:40 K věci
- 13:04 Zprávy
- 13:30 Speciál: Evropská unie na rozcestí
- 15:00 Zprávy
- 15:14 Počasí
- 15:22 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 04:43 V říši mravenců
- 06:00 Ptačí říše
- 06:08 Norské domy snů VII (Os)
- 06:52 Michael Palin v Iráku (3)
- 07:54 Prima Česko
- 08:27 Prima Svět
- 12:33 Medvědí země
- 13:40 Tajemství supertováren II (5)
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:00 Pod pokličkou
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Vinorodé břehy Mosely
- 14:45 Clouseau na stopě
- 16:25 Zdravotní škola IV (Operace)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Branky, body, vteřiny
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:00 Pod pokličkou
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:15 Vinorodé břehy Mosely
- 14:45 Clouseau na stopě
- 16:25 Zdravotní škola IV (Operace)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Branky, body, vteřiny
- 02:40 Vražedná čísla III (22)
- 03:20 Moje místa (Janek Ledecký)
- 04:10 Ze dvora II (1)
- 04:20 Výleťák (132)
- 04:25 Domov pro tebe II (5)
- 05:10 Zahradní proměny VI (8)
- 06:00 Sousedství (8)
- 06:25 Moje místa (Kristýna Badinková Nováková)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VI (4)
- 08:20 Domov pro tebe II (6)
- 09:20 Zahradní proměny VI (9)
- 20:10 Dostih
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4691)
- 09:35 Zlatá labuť (50)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Sauna)
- 21:40 Survivor Česko & Slovensko III
- 02:15 November Man
- 03:55 V zajetí démonů
- 05:45 Beethoven
- 07:05 K-9: Můj přítel se studeným čumákem
- 10:30 Dvojčata
- 15:00 Velký táta
- 18:00 Rodinka
- 20:00 2012
- 23:05 Tři králové