Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:35 Máme rádi zvířata
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Jak se vede, sousede?
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:30 Tuňák je prostě tuňák
- 04:00 Bizoni a zubři
- 04:25 Magie v ulicích
- 04:40 V kondici
- 05:00 Bydlet jako... na houbách
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 09:45 Perla, příběh koně
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (15)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... na houbách
- 14:30 Zip
- 14:55 Čarodějův učeň
- 16:00 Zdravotní škola IV (Knockout)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (4)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (4)
- 23:25 Vigil (3)
- 00:25 Feral
- 01:40 Věk válečných lodí (Štvanice)
- 02:30 Žiješ jenom 2x (1)
- 02:55 Popcorn
- 03:25 Nezapomenutelné autorky
- 03:50 Plachý kras
- 04:20 Zeno Kaprál – básník
- 04:35 Před půlnocí
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Krásné země z výšky (Wyoming)
- 09:25 Sloni zblízka (1)
- 10:15 Krásy evropského pobřeží (Léto v Algarve)
- 10:25 Věčný Egypt (Nil)
- 11:20 Babylon
- 11:50 Planeta pokladů (Blízký východ)
- 12:40 Klíč
- 13:10 Cesty víry (Církev na poli a v lese)
- 13:35 Okavango - řeka snů (1)
- 20:05 Hrabě Monte Christo (4)
- 21:35 Ucho
- 23:15 Píseň jmen
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Tajemství pražských dvorků
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:02 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:03 Zprávy
- 17:06 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:30 Po trailech přes hory
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklotoulky
- 13:05 Sokolský zpravodaj
- 13:20 Archiv D: Blahopřání
- 16:45 Volejbalový magazín
- 21:00 Studio Time Out
- 01:53 Zbouchnutá
- 04:37 Jak se staví sen
- 05:28 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:01 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (223)
- 07:26 M.A.S.H (224)
- 07:55 M.A.S.H (225)
- 08:25 M.A.S.H (226)
- 08:55 M.A.S.H (227)
- 09:25 Vytoč mého agenta (6)
- 14:30 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:57 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Narozeniny)
- 21:30 Česko na grilu
- 22:56 Tátové na tahu (9)
- 08:29 Top Gear 2011 (4)
- 09:33 Top Gear XVII (4)
- 20:18 Prima Partička
- 21:21 Partička
- 22:15 Brickleberry III (8)
- 22:44 Re-play
- 23:15 Simpsonovi XXI (Panu dozorci s láskou)
- 06:00 Policie v akci
- 06:41 Closer: Nové případy (Nový začátek)
- 07:29 Komisař Rex II (Smrt dítěte)
- 18:11 Columbo (Velké podvody)
- 00:03 Chobotnice
- 02:12 Nečekaná rodina
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 07:19 Námořní vyšetřovací služba VIII (Odraz mrtvého)
- 08:16 Země zaslíbená
- 10:20 Základ rodiny
- 12:28 Záměna
- 14:34 Agent WC 40
- 16:11 Pravá blondýnka 2
- 17:59 #jsemtady
- 20:08 Podfukářky
- 22:00 13
- 23:49 Kingsman: První mise
- 04:33 Lásce navzdory (Žárlivost)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:22 Sestřičky (Autor neznámý)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:06 Ano, šéfe!
- 12:12 Vražedné zaslepení
- 20:06 Rosamunde Pilcher
- 21:59 Sestřičky (Rande s nepřítelem)
- 23:13 Vytoč mého agenta (6)
- 06:00 Matylda (Ženich a jeho čenich)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Sviť, Lilit, sviť)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (3)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Je tanec pro každého?)
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Vystoupení úžasného Tryska)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Frnk z hnízda
- 12:35 Nils a divoké husy (Lišák)
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Filharmonici na ulici
- 14:10 Občanka
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Tajný život kluků IV (3)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Třpytka)
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Naducánci)
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Dodohando
- 16:17 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Labyrint umění (Je tištěná kniha zbytečná?)
- 17:05 Obyvatelé českých vod
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Krysy)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (5)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (8)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:15 Galerie... kde byste je nečekali (3)
- 00:40 Basquiat
- 01:35 Kanadská soda IX (2)
- 03:20 Uchem jehly
- 03:45 Nová Paka
- 04:20 Terra musica
- 04:45 České sklo
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 A. Dvořák: Rusalka z Toulouse
- 23:15 Bouře
- 09:44 Rosamunde Pilcher
- 16:00 Ošklivka Katka (Velký flám)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:17 Jak se staví sen - extra
- 00:02 Partie Terezie Tománkové
- 01:15 Partie PLUS
- 02:17 Showtime magazín
- 03:03 Hlavní zprávy
- 03:59 Showtime
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Speciál: 10 let bez Ivety
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál: 10 let bez Ivety
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:10 Hobby naší doby
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:30 Tuňák je prostě tuňák
- 04:00 Bizoni a zubři
- 04:40 V kondici
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:30 Zip
- 16:00 Zdravotní škola IV (Knockout)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (4)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (4)
- 23:25 Vigil (3)
- 00:35 Máme rádi zvířata
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 04:00 Bizoni a zubři
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:30 Zip
- 14:55 Čarodějův učeň
- 16:00 Zdravotní škola IV (Knockout)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (4)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:00 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (4)
- 23:25 Vigil (3)
- 01:00 Případy detektiva Murdocha VI (2)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha VI (3)
- 02:50 TaJeMno IV (11)
- 03:35 Výleťák (132)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (176)
- 04:10 Domov pro tebe II (4)
- 05:10 Zahradní proměny VI (7)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (1)
- 06:05 Sousedství (7)
- 06:30 Moje místa (Janek Ledecký)
- 08:15 Domov pro tebe II (5)
- 09:15 Zahradní proměny VI (8)
- 23:55 Těsně vedle
- 01:45 Superlov II
- 03:10 Na vaší straně
- 03:45 Rady ptáka Loskutáka
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4690)
- 09:30 Iveta II (Já se vrátím)
- 14:30 Kriminálka Miami V (Temná komora)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Královna)
- 21:25 Specialisté (Poslední sbohem)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Stará vražda)
- 00:20 V zajetí démonů
- 02:25 Čelisti 2
- 04:15 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (Vyděšeni k smrti)
- 04:55 Česko k neuvěření
- 05:25 Poslední turné
- 07:10 Kód Enigmy
- 11:15 Muž na laně
- 13:35 Pan božský
- 15:40 Ghost Rider
- 20:00 Expresní zásilka
- 21:55 Prci, prci, prcičky: Na táboře
- 23:40 Matrix Resurrections