Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 09:55 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 14:00 Blankytná pohádka
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 00:40 Apokalypsa: Hitler míří na východ (2)
- 01:35 Skutečný neandertálec
- 02:25 Na moll
- 03:10 Před půlnocí
- 03:35 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:10 Žít s písní na rtech
- 04:35 Designtrend
- 04:50 Evropa dnes (Oheň a led - národní park Vatnajökull)
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Skandální příběh rodiny Boleynových (3)
- 06:50 Velká Británie z výšky (Jižní Anglie)
- 07:45 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
- 08:05 Cyklotoulky
- 08:15 Ohrožená Amazonie (2)
- 09:10 Zázraky techniky V (Supertanker Europe)
- 10:00 Letecké katastrofy (Smrt Kobeho Bryanta)
- 10:45 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:20 Babylon
- 11:50 Gepardi v kleci
- 20:00 Anthropoid
- 22:00 Muž na hraně
- 23:40 Čtyři životy (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 Fokus Václava Moravce
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Obrazy z dějin česko-polských)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:19 Closer: Nové případy (Mimo hru)
- 06:00 M.A.S.H (33)
- 06:24 M.A.S.H (34)
- 06:49 M.A.S.H (35)
- 07:20 M.A.S.H (36)
- 07:52 Fotr na tripu
- 08:36 Autosalon.tv
- 09:50 Máme rádi Česko
- 11:42 Česko na grilu
- 13:07 Temný Kraj (Jezinky 2/2)
- 14:32 Copak je to za vojáka...
- 16:30 Falešná kočička
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Tajemství jógy)
- 21:35 České chaty snů
- 10:28 Top Gear: Nejhorší auto všech dob (2)
- 11:19 Re-play
- 11:55 Futurama IX (V boji proti stroji)
- 14:16 Simpsonovi XXV (Můj muž je Komiksák)
- 14:35 Ten nejlepší
- 22:29 Cesta bojovníka
- 01:54 Rituál
- 08:10 Nádech pro lásku
- 10:31 Vodní svět
- 13:14 Servírka
- 15:29 Přístav naděje
- 17:55 Zakleté pírko
- 20:07 Povolení zabíjet
- 22:56 Poslední minuty na Zemi
- 04:50 Lásce navzdory (Satirův pád)
- 06:00 Na zámku
- 06:19 Zoo (Amputace)
- 07:20 Sestřičky (Máma z basy)
- 08:42 Slunečná (Rychlá akce)
- 10:10 Receptář prima nápadů
- 10:57 Libovky Pepy Libického
- 11:30 Zahradník po ruce
- 20:04 Anděl smrti
- 21:51 Sestřičky (V rámci možností)
- 23:02 Inkognito
- 23:59 Rodina doktora Kleista V (Sílící obavy)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Houby s jemným kořením)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 Mira, královský detektiv II (28)
- 06:40 Pošťák Pat a zelený králíček
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Super třída v divadle
- 10:35 Muchomůrek a Muchlíci: Strážce lesa
- 11:00 Lvíčata
- 11:30 Špačkovi v síti času (10)
- 12:00 Bludiště
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:40 Gorila a já
- 13:55 Světlo
- 14:25 Šikulové - Velká výzva
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:15 Dračí záchranáři
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:25 Tlapková patrola VI
- 16:50 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak ho zachránili)
- 18:55 7T (2)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (8)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na Divokém západě)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:10 Odvrácená strana Hollywoodu (1)
- 01:05 Opera II (8)
- 01:55 Hledání J. A. Pitínského
- 02:55 O ikonách českého designu podruhé
- 03:15 Terra musica
- 03:45 Město
- 04:00 Notes
- 04:40 Uchem jehly
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Vlasy
- 22:15 Henry & June
- 01:00 360⁰
- 01:32 Prima Česko
- 02:05 Prima Svět
- 02:37 Prima Česko
- 03:10 Prima Svět
- 03:42 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Pozvánka: Spáleniště
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:52 OFF Record (Václav Klaus)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:12 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 12:19 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:28 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:55 OFF Record (Václav Klaus)
- 23:57 Partie Terezie Tománkové
- 05:30 Události v regionech
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 09:55 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Potrhlá Andula
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:15 Buchty po ránu
- 06:45 Polopatě
- 07:35 O Honzovi a princezně Félince
- 08:10 O Bumbrlíčkovi
- 08:45 Úsměvy Jana Libíčka
- 09:25 Gejzír
- 09:55 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 10:45 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:05 Potrhlá Andula
- 14:00 Blankytná pohádka
- 15:10 13. revír
- 18:25 Kluci v akci (Americké menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:15 Zelňačka
- 23:55 Hitparáda televizní zábavy
- 02:20 Sousedství IV (8)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (55)
- 08:00 Zahradní proměny VI (34)
- 09:00 Továrna na sny
- 11:35 Po stopách krve
- 13:45 Druhý dech (13)
- 22:00 Vrchní, prchni!
- 23:35 Equilibrium
- 01:50 Kriminálka Miami VI (Hon na predátora)
- 02:55 Ulice (4710)
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Potřebuji čas)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (14)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (26)
- 07:30 Alvin a Chipmunkové (1)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 09:15 Na vodě (Na suchu)
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:20 Tipy ptáka Loskutáka
- 11:35 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
- 13:25 Taková normální holka
- 15:20 Let’s Dance
- 17:35 Croodsovi: Nový věk
- 20:20 Superlov
- 21:45 Sherlock Holmes: Hra stínů
- 08:30 Malá mořská víla
- 09:45 Malé ženy
- 12:30 Kniha džunglí
- 14:00 Já, padouch
- 15:55 Mezi námi zvířaty
- 17:35 Loganovi parťáci
- 22:45 Mariňák