Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Marie Antoinetta (3)
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Přes nový práh
- 01:55 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Zlodějka
- 10:10 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Mít tak holku na hlídání
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 16:30 Zdravotní škola IV (Lži)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:30 Fantom ze Spandau
- 01:20 24 hodin pražského metra
- 01:50 Na moll
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Popcorn
- 03:25 Otužilá Maruna
- 04:20 Dědictví Anny Kománkové
- 04:45 V kondici
- 05:05 Nedej se (Neholte lesy dohola)
- 05:25 Občanské noviny (I na starých stromech záleží)
- 05:30 Včelojed chocholatý
- 05:59 Dobré ráno
- 18:10 Auto moto svět
- 18:35 Auto moto test
- 18:50 Včelojed chocholatý
- 19:15 24 hodin pražského metra
- 19:40 Postřehy odjinud (Tanzánie očima Vladimíra Kroce)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (8)
- 21:25 Skryté skvosty II. (8)
- 21:55 S kuchařem kolem světa (Madagaskar)
- 22:50 Černobyl: Nová svědectví (1)
- 23:35 Rwanda, cena za úspěch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:04 Zprávy
- 15:07 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 Paralympijský magazín
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 08:35 TCL V Repre
- 10:05 Svět motorů
- 11:10 Paralympijský magazín
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:25 Buly - debata expertů
- 22:40 Buly - debata expertů
- 23:30 Golf Time
- 23:45 ŠKODA CUP - Česká Kamenice
- 04:40 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (213)
- 07:58 M.A.S.H (215)
- 08:28 M.A.S.H (216)
- 08:58 M.A.S.H (217)
- 09:28 Polda V (Ryba)
- 14:31 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Napadení žirafou)
- 21:45 Inkognito
- 22:53 Inkognito
- 23:59 Ano, šéfe!
- 05:20 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:35 Partička L
- 07:53 Re-play
- 08:20 Top Gear 2011 (7)
- 09:26 Top Gear 2011 (7)
- 10:33 Hvězdná brána VI (Svornost)
- 11:30 Hvězdná brána VI (Lék)
- 20:15 Partička L
- 21:43 Prima Pauza: Partička
- 21:51 Prima Pauza: Partička
- 21:53 Prima Pauza: Partička
- 22:01 Prima Pauza: Partička
- 22:04 Flash Gordon
- 00:39 Potomek
- 02:25 Kurýr: Restart
- 08:11 Dračí princ
- 12:01 John Tucker musí zemřít
- 13:47 Země zaslíbená
- 15:51 Utajená pomsta
- 17:42 Hombre
- 20:07 Konec básníků v Čechách
- 22:21 Zbouchnutá
- 04:41 Lásce navzdory (Děsivý les)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:24 Prostřeno!
- 07:21 Sestřičky (Tajemství mokřadu)
- 10:14 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 12:04 Rosamunde Pilcher
- 20:03 Rosamunde Pilcher
- 21:55 Sestřičky (Danyho andílci)
- 23:09 Polda V (Ryba)
- 06:00 Matylda (Cizí peří)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Spoluhoubydlící)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (1)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Smraďouš puchový)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:20 Bobo II
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:35 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezařídil sníh)
- 12:45 Bačovy rozprávky (Ženský rozum)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Archouni (Divadlo)
- 14:10 Koumando
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:25 Filharmonici na ulici
- 15:40 Občanka
- 15:55 Dodohando
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:13 Superhrdinové
- 16:28 Čvacht
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak se Rákosníček nepostaral o rosu)
- 18:50 Mira, královský detektiv II (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (4)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Ženský rozum)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:10 Bohové a hrdinové antických mýtů (Hélios, Faethón a ostrov boha slunce)
- 01:25 Basquiat
- 02:20 Kanadská soda IX (1)
- 02:45 Uchem jehly
- 03:10 Nová Paka
- 03:30 Crescendo
- 04:20 Terra musica
- 04:45 České sklo
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kroky a skoky české animace (5)
- 20:40 Všechna jitra světa
- 00:14 Případ pro dva (Zásah do srdce)
- 01:33 Ošklivka Katka (Den D)
- 02:40 Ve hře je láska (Plížení)
- 03:40 Ve hře je láska (Prsten)
- 04:47 Karolína, domácí kuchařka
- 05:20 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Na zámku
- 06:24 Nikdo není dokonalý
- 07:14 Křižovatky života (Nezletilá utekla z domova)
- 08:19 Columbo (Posvítit si na vraždu)
- 09:50 Rosamunde Pilcher
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:07 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 00:34 360⁰
- 01:37 360⁰
- 02:17 Generace deprese (Dita Charanzová, Michal Goetz, Petr Winkler)
- 03:00 Hlavní zprávy
- 03:57 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:24 Prima MĚSTO (Jindřichův Hradec)
- 14:36 Byznys
- 14:44 Interview PLUS (Milan Jaukl)
- 15:00 Zprávy
- 15:18 Svět financí s Trinity Bank (Vratislav Nejedlý, Lukáš Kovanda)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 08:18 Zvířecí úklidová četa
- 09:24 Prima Česko
- 09:57 Prima Svět
- 22:13 Nezkrotné Portugalsko (Algarve)
- 23:13 Planeta ovcí (1)
- 04:45 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Zlodějka
- 10:10 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 16:30 Zdravotní škola IV (Lži)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:10 Marie Antoinetta (3)
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Přes nový práh
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Zlodějka
- 10:10 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 16:30 Zdravotní škola IV (Lži)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:15 Vražedná čísla III (19)
- 01:10 Dva z Queensu V (20)
- 02:45 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (168)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (169)
- 04:25 Farma jako nová III (8)
- 05:10 Zahradní proměny VI (3)
- 06:00 Sousedství (5)
- 06:25 Moje místa (Veronika Kubařová)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha V (12)
- 08:25 Domov pro tebe II (1)
- 09:25 Zahradní proměny VI (4)
- 15:10 Vražedná čísla III (20)
- 20:10 Postřižiny
- 21:55 Lajna II (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4688)
- 09:40 Kriminálka Anděl (Korunní princ)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Slovenská strela)
- 21:40 Zlatá labuť (50)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami V (Sázka na smrt)
- 01:00 Život
- 02:55 Láska z televizní obrazovky
- 04:35 Klub odložených žen
- 06:05 Čapí dobrodružství
- 07:40 Kriminálka Miami V (Rio)
- 11:30 V podstatě jsme normální
- 15:15 Poslední turné
- 18:15 V oku tornáda
- 20:00 Chlapec v pruhovaném pyžamu
- 21:55 Jako štvaná zvěř
- 23:45 Král Staten Islandu
- 09:00 Pomozte autům IV (10)
- 10:00 Kobra 11 XV (11)
- 11:55 Walker, Texas Ranger IV (9)
- 12:55 Válka skladů III (12)
- 14:45 Mistři zastavárny XX (9)
- 15:40 Strážci hranic: Amerika (16)
- 16:40 Kobra 11 XV (13)
- 18:40 Válka skladů III (14)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (10)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (15)
- 21:25 Pomozte autům V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (24)
- 01:10 Teorie velkého třesku X (2)
- 02:00 Malý Sheldon VI (9)
- 04:05 Tele Tele - Střihák
- 05:15 Oggy a škodíci: Nová generace (78)
- 05:50 Zig a Sharko IV (1)
- 06:05 Bakugan: Ozbrojená aliance (97)
- 07:15 2 $ocky (23)
- 09:00 Malý Sheldon VI (13)
- 10:35 Susedia V (14)
- 11:20 Susedia VI (1)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (19)
- 12:50 Přátelé (4)
- 14:35 Teorie velkého třesku X (2)
- 15:30 2 $ocky (24)
- 15:55 2 $ocky II (3)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá (8)
- 18:10 Dva a půl chlapa IX (21)
- 19:05 Malý Sheldon VI (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (6)
- 21:40 Přátelé (6)
- 22:35 Bobovy burgery V (16)
- 00:40 Můj přítel Monk VII (Pan Monk na vozíčku)
- 03:25 Na lovu
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 12:55 MasterChef Česko IV (27)
- 04:15 Nemocnice Chicago Med III (16)
- 05:15 Ulice (4242)
- 06:50 Život na jachtě VI (7)
- 08:35 Gilmorova děvčata VI (7)
- 10:20 Oteckovia (118)
- 12:15 Nekonečná láska (92)
- 16:35 Na každém kroku (72)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (8)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (9)
- 20:15 Nekonečná láska (95)
- 21:10 Nekonečná láska (96)
- 00:45 Oktopus (Srdcová sedma)
- 01:50 Správy RTVS "N"
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 02:55 Don Matteo (Najkrajší deň)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Hadí jed)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - ostrov Miydupara)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Výpadok pamäti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (6)
- 23:10 Columbo (Kríza identiy)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Záhrada plná plienok
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 14:10 Fantómy ropy
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Zlaté mesto kráľa Karola)
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 01:05 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 09:45 Zlodějka
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:00 Buchty po ránu
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 00:10 Marie Antoinetta (3)
- 01:05 AZ-kvíz
- 09:45 Zlodějka
- 10:10 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:00 Buchty po ránu
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 16:30 Zdravotní škola IV (Lži)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Pravidla zabíjení
- 09:30 Pojedeme k moři
- 11:15 Surfařka
- 13:10 Průvodce pro nezadané
- 14:50 Svatá Judy
- 18:15 Gólman
- 20:15 Divoké srdce
- 22:10 Poslední šance
- 23:55 Poslední lovec čarodějnic
- 00:00 V sedmém nebi
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Žaluďův komplic)
- 03:30 Soudní síň (Ustrašené děti)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 11:00 První oddělení II
- 12:00 Soudní síň - cz (Láska a nenávist)
- 12:55 Soudní síň (Zrada)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Naivka)
- 16:50 Soudní síň (Chci jít k taťkovi!)
- 17:55 Soudní síň (Pupkáč)
- 00:05 Sestričky IV
- 00:55 Aj múdry schybí
- 01:40 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože III
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:55 Susedia
- 02:50 Tichý les
- 04:30 Sépie a velryba
- 06:00 Počátek
- 10:45 MravenecZ
- 12:10 Romantická komedie
- 15:30 Nevědomí
- 17:35 Počátek
- 20:00 Němá tajemství
- 03:50 Shazam! Hněv bohů
- 16:55 Blue Beetle
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (4)
- 21:40 Veliká (9)
- 22:35 Barry III (6)
- 23:05 Sympatizant (2)