Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:15 Svět motorů (41)
- 01:55 Pomozte autům IV (6)
- 02:40 Strážci hranic: Amerika (2)
- 06:15 Strážci hranic: Amerika (4)
- 06:55 Mistři zastavárny XX (2)
- 07:50 Svět motorů (41)
- 08:50 Pomozte autům IV (6)
- 09:50 Kobra 11 XIV (13)
- 12:45 Válka skladů II (37)
- 14:45 Mistři zastavárny XX (3)
- 15:40 Strážci hranic: Amerika (8)
- 16:40 Kobra 11 XIV (14)
- 17:40 Kobra 11 XV (1)
- 18:40 Válka skladů III (2)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (4)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (12)
- 21:25 Pomozte autům IV (8)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (4)
- 23:20 Kobra 11 XIV (14)
- 00:20 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 01:10 Teorie velkého třesku IX (2)
- 02:00 Malý Sheldon V (19)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Susedia IV (25)
- 05:10 Oggy a škodíci: Nová generace (55)
- 06:00 Bakugan: Ozbrojená aliance (91)
- 06:10 Přátelé X (10)
- 07:10 Průměrňákovi IX (23)
- 08:55 Malý Sheldon V (22)
- 10:10 Malý Sheldon VI (1)
- 10:35 Susedia V (3)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (7)
- 12:50 Přátelé X (10)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 15:30 Průměrňákovi IX (24)
- 15:55 2 $ocky (3)
- 18:10 Dva a půl chlapa IX (9)
- 19:05 Malý Sheldon VI (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (6)
- 21:35 Přátelé X (12)
- 22:45 Bobovy burgery V (4)
- 03:25 Na lovu
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko IV (20)
- 13:00 MasterChef Česko IV (21)
- 14:10 Tescoma s chutí
- 14:15 Don Matteo VII (1)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med III (10)
- 01:20 Na každém kroku (58)
- 02:45 Gilmorova děvčata V (17)
- 05:20 Ulice (4236)
- 06:55 Život na jachtě V (10)
- 08:40 Gilmorova děvčata V (21)
- 10:30 Oteckovia (110)
- 12:20 Nekonečná láska (84)
- 16:35 Na každém kroku (64)
- 18:25 Gilmorova děvčata V (22)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (1)
- 20:15 Nekonečná láska (87)
- 21:10 Nekonečná láska (88)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:15 Góly - body - sekundy
- 01:35 Vraždy v Kermadecu
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 09:00 Detektívi zo severu V (Liečivé ruky)
- 10:00 Na krok od neba (Nevinná korisť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Údeniny)
- 15:00 Don Matteo (Generácia Y)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maldivy - ostrov Huduranfuši)
- 16:50 Destinácie (Mjanmarsko - duchovia, kde ste?)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Posledný bozk)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Istanbul)
- 22:25 Thelma & Louise
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 14:05 Skutočný Charlie Chaplin
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Duran Duran: Album "Rio"
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:15 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Synková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:20 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na plátně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Synková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na plátně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 10:05 Malý princ
- 12:05 Náhodná láska
- 13:40 Pes ro(c)ku
- 15:20 Tohle je konec
- 16:55 Sejmi prezidenta
- 20:15 Aféra Olivera Twista
- 21:55 Ve jménu ďábla
- 23:40 Slunovrat
- 00:00 V sedmém nebi
- 01:30 Policisté v akci
- 03:00 Soudní síň (Rána jistoty)
- 03:45 Soudní síň (Popelářka)
- 04:35 Krimi
- 05:00 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:30 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Popelářka)
- 09:05 Soudní síň (Bratr se postará)
- 10:05 Ochránci (Zlomená čelist)
- 11:05 První oddělení II
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Dcera za majetek)
- 20:20 Muž na radnici (Setkání)
- 21:45 Poprask na silnici E4
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Narodeniny)
- 09:05 Susedia (Výročie svadby)
- 09:40 Svokra
- 10:30 Rodinné prípady
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 01:25 Italská města, italské chutě VI (1)
- 01:50 Projekt "Domov" II (2)
- 02:40 Rajské zahrady Itálie (4)
- 03:40 Rok na Jimmyho farmě (4)
- 04:25 Až je koupím, budou mý! II (16)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! V (15)
- 06:50 Dům snů IV (12)
- 07:40 Projekt "Domov" II (2)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (5)
- 09:55 Rok na Jimmyho farmě (5)
- 15:25 Projekt "Domov" II (3)
- 18:55 Dům snů V (9)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (17)
- 23:40 Alex a Emma
- 00:55 Insidious: Červené dveře
- 02:40 Apokalypsa v Hollywoodu
- 06:00 Je moje všechno
- 07:20 Vlastní pravidla
- 12:00 Tintinova dobrodružství
- 13:45 Karlík a továrna na čokoládu
- 16:10 Madeleine Collins
- 17:55 Aquaman a ztracené království
- 20:00 Lov
- 21:35 Slečna bestie
- 23:15 Desperado
- 00:30 Papežův vymítač
- 04:05 22 Jump Street
- 09:40 Kong: Ostrov lebek
- 12:20 Jak stvořit dívku
- 14:05 Chuť na lásku
- 15:35 Cable Guy
- 17:10 Wonder Woman
- 19:30 Angry Birds ve filmu
- 21:05 V krizi
- 23:00 Revoluce na plátně
- 03:55 Věznice 77
- 21:00 Hra o trůny VI (6)
- 21:50 Hra o trůny VI (7)
- 22:40 Hra o trůny VI (8)
- 23:35 Hra o trůny VI (9)