Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 Případy detektiva Murdocha XVI (S vraždou o závod)
- 01:10 Banánové rybičky
- 01:40 Na forbíně TM
- 02:20 Sama doma
- 03:50 Jak se vede, sousede?
- 04:35 Dámský dietní dýchánek
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Domácí sulc)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Bílá paní
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (8)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Strach má velké oči
- 14:20 O třech synech
- 14:50 Jak přijít o život
- 16:05 Začalo to karafiátem
- 17:30 Náves (2)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (7)
- 21:10 168 hodin
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Roznese tě na kopytech
- 23:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 23:50 Gejzír
- 00:05 Harry Palmer: Případ Ipcress (2)
- 00:50 Ku-klux-klan: Společenství teroru
- 01:45 Grantchester VII (6)
- 02:35 V kondici
- 02:50 Ratíškovice
- 03:15 Ztratila jsem fěrtúšek
- 03:40 Vzkaz Jaromíra Hniličky
- 03:55 Hinduismus
- 14:50 Krajinou vína po Slovensku (6)
- 15:20 Česko - Argentina
- 20:00 Will Penny
- 21:55 Oklamaný
- 23:25 Tátové v rolích matek
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Historie.cs (Ústavní soud - kotva, nebo hromosvod?)
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:00 Golf Time
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Česko - Německo
- 07:55 Panorama
- 08:40 Cyklotoulky
- 09:00 Boston College Eagles - Denver Pioneers
- 11:00 SP Itálie
- 19:55 Česko - Finsko
- 21:40 Masters
- 01:15 Sexbomba od vedle
- 03:27 Dračí války
- 05:10 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 M.A.S.H (183)
- 06:23 M.A.S.H (184)
- 06:44 M.A.S.H (185)
- 07:15 M.A.S.H (186)
- 07:47 České chaty snů
- 08:45 Prima Česko
- 09:19 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 12:58 Libovky Pepy Libického
- 13:32 Libovky Pepy Libického
- 13:48 Zahradník po ruce
- 14:30 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:31 Polda VI (Konec)
- 16:56 Králova dcera
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Vytoč mého agenta (4)
- 21:35 Temný Kraj (Loupežníci 2/2)
- 05:04 Spravedlnost v krvi XIII (Minulost)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:28 Top Gear 2010 (5)
- 07:16 Top Gear 2010 (7)
- 10:34 Top Gear 2011 (3)
- 11:41 Autosalon.tv
- 20:19 Kingsman: Tajná služba
- 01:07 Všechno, všude, najednou
- 05:35 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 06:31 M.A.S.H
- 06:53 M.A.S.H
- 07:23 Námořní vyšetřovací služba VIII (Mrtvý éter)
- 11:20 Vzhůru nohama
- 13:02 Do hlubiny
- 17:21 Moonraker
- 04:11 Lásce navzdory (Narozeniny)
- 05:10 Lásce navzdory (Narozeninová večeře)
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 ZOO (Další důvod k oslavě)
- 07:44 Modrý kód (Nedělám si srandu)
- 10:32 Receptář prima nápadů
- 11:19 Poklad z půdy
- 20:09 Svatební přízraky
- 21:52 Modrý kód (Lovci a sběrači)
- 23:03 Inkognito
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík ve světě posnídal)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:20 Mira, královský detektiv (12)
- 06:40 Odfouknutý drak
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Nepořádek na farmě
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Napříč Afrikou)
- 10:50 Ta nejvelkolepější věc
- 11:10 Operace Jauu!
- 11:40 Zeleňák Norman
- 12:05 AZ kvíz junior
- 12:25 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:50 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 13:45 Už tam budem?
- 16:05 Kde je Valda?
- 16:25 Mira, královský detektiv (13)
- 16:50 Tlapková patrola IV
- 17:15 Friends: Nová kapitola (Nezastavitelná štěňata)
- 17:35 Ovečka Shaun V
- 17:45 Krtek filmová hvězda
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nevyrobil duhu)
- 18:55 Mira, královský detektiv (15)
- 19:20 101 Dalmatinská (19)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Napříč Afrikou)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:00 Vlasta Redl
- 01:55 Meryl Streepová - tajemná a proměnlivá
- 02:50 Ikony Kamila Střihavky
- 03:15 Muž a žena
- 03:35 Uchem jehly
- 04:00 Crescendo
- 04:45 Sportoviště
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:20 Grandsupertingltangl (10)
- 20:50 Pocta V+W
- 22:15 Takoví normální zabijáci
- 00:29 Případ pro dva (Modelka)
- 01:41 Zoo (Tři mušketýrky)
- 02:57 Ve hře je láska (Dáme je dohromady)
- 03:58 Ve hře je láska (Trapas)
- 14:29 Modrý kód (Spanilá jízda)
- 15:43 Zoo (Všechno se dá vyřešit)
- 17:01 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 01:50 Hlasy zločinu
- 02:34 Prima MĚSTO
- 02:51 Prima Svět
- 03:21 Hlavní zprávy
- 04:16 Showtime
- 04:33 Prima Česko
- 05:03 Autosalon.tv
- 06:00 Showtime
- 06:19 Showtime magazín
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:54 Malý velký svět (Vesuv versus Pompeje)
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Partie Terezie Tománkové
- 12:58 Partie PLUS
- 13:34 České zájmy v Evropě: Superdebata lídrů
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:17 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:20 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Krimi zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:45 Partie Terezie Tománkové
- 23:49 Partie Terezie Tománkové
- 01:10 Banánové rybičky
- 02:20 Sama doma
- 04:35 Dámský dietní dýchánek
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Domácí sulc)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (8)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Strach má velké oči
- 14:20 O třech synech
- 14:50 Jak přijít o život
- 16:05 Začalo to karafiátem
- 17:30 Náves (2)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (7)
- 21:10 168 hodin
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Roznese tě na kopytech
- 02:20 Sama doma
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Domácí sulc)
- 05:30 Z metropole
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Bílá paní
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (8)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Strach má velké oči
- 14:20 O třech synech
- 14:50 Jak přijít o život
- 16:05 Začalo to karafiátem
- 17:30 Náves (2)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (7)
- 21:10 168 hodin
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Roznese tě na kopytech
- 23:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Čisté ruce)
- 23:50 Gejzír
- 02:00 Lajna II (2)
- 02:55 Výleťák (129)
- 03:00 Ze dvora (9)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (153)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (154)
- 04:10 Farma jako nová II (7)
- 05:05 Zahradní proměny V (27)
- 06:00 Moje místa (Michal Viewegh)
- 07:50 Farma jako nová II (8)
- 08:50 Zahradní proměny V (28)
- 11:50 Hogo fogo homolka
- 13:35 Šéfe, vrať se!
- 15:20 Taxi 2
- 17:10 Farma jako nová II (9)
- 22:05 Případ pro zvláštní skupinu (2)
- 23:25 Komplic
- 02:05 Zlatá labuť (48)
- 03:20 Na vaší straně
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Denver: Poslední dinosaurus (18)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové IV (5)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:30 Tipy ptáka Loskutáka
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 13:10 Specialisté (Pro Lídu)
- 14:20 Pátek není svátek
- 22:55 Střepiny
- 23:25 Smrtící ticho
- 09:15 Šípková Růženka
- 10:30 Bravo Girls: Opět v akci
- 12:20 Statečná Georgia
- 14:15 Gravitace
- 16:05 Vysloužilí lvi
- 20:00 Divergence
- 22:50 Očista