Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Zajímavosti z regionů
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Iva Šmoldase
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Zázračný lékař
- 14:20 Vinorodé břehy Rýna
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Zdravotní škola III (Dopis)
- 16:45 Plné hnízdo ve Středočeském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (14)
- 21:55 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 22:25 Gejzír
- 22:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:55 Falešné obvinění
- 00:10 Zapomenuté příběhy 2. světové války (1)
- 01:05 Antropocén - věk člověka (1)
- 02:00 Spolu na hranici (15)
- 02:25 Na moll
- 03:35 Popcorn
- 14:10 Velké stroje zblízka (Těžká nákladní loď)
- 15:00 Antropocén - věk člověka (2)
- 15:55 Klíč
- 16:20 Povolení k pobytu
- 17:55 Skryté skvosty II. (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:34 Zprávy
- 13:37 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:02 Zprávy
- 15:04 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Branky, body, vteřiny
- 02:15 Magazín EURO 2024
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Česko - Švýcarsko
- 05:30 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 08:35 Česko - Švýcarsko
- 10:35 Magazín EURO 2024
- 11:40 Archiv D: Kamarád ze skal
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Sokolský zpravodaj
- 13:20 Cyklotoulky
- 13:30 Studio Time Out
- 14:35 Česko - Švýcarsko
- 19:20 Liga mistrů UEFA
- 19:55 Svět motorů
- 21:00 Masters
- 23:05 Liga mistrů UEFA
- 00:03 Ano, šéfe!
- 01:06 Policie v akci
- 04:33 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:09 M.A.S.H (172)
- 07:39 M.A.S.H (173)
- 08:10 M.A.S.H (174)
- 08:41 M.A.S.H (175)
- 09:12 Zoo (Konec starých časů)
- 14:31 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda VI (Konec)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:46 Ano, šéfe!
- 00:13 Simpsonovi XVIII (Osudy dobrého vojáka Homera)
- 00:39 Simpsonovi XVIII (Vočko veršotepcem)
- 01:05 Futurama III (Zachraňte vojína Bendera)
- 01:32 Futurama III (Jak ztratit holku za 1000 let)
- 01:53 Top Gear 2010 (3)
- 03:03 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Tuleň s doutníkem)
- 03:35 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Ostrov tisíce duchů)
- 04:00 Spravedlnost v krvi XIII (Pouliční spravedlnost)
- 04:51 Spravedlnost v krvi XIII (Nic není svaté)
- 05:32 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:36 Partička L
- 07:49 Plnej kotel
- 08:22 Top Gear 2009 (3)
- 09:27 Top Gear 2010 (4)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:26 Bábovky a plechovky II
- 22:08 Brickleberry III (1)
- 22:29 Mezi COOLky II
- 23:12 Simpsonovi XVIII (Umění na špejli)
- 04:55 Sběratelé kostí IV (Sůl v ráně)
- 06:00 Policie v akci
- 06:43 Policie v akci
- 07:25 Kriminálka Montpellier (Krevní pouto)
- 00:27 Sexbomba od vedle
- 02:30 Americký ninja
- 04:14 Námořní vyšetřovací služba VIII (Pavouk a moucha)
- 05:06 Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (Láska zabíjí)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 M.A.S.H
- 06:50 M.A.S.H
- 07:11 M.A.S.H
- 11:42 Pytlákova schovanka
- 14:17 Ztracená dívka
- 15:59 Slunce je také hvězda
- 18:01 Tajemný let
- 22:36 Hashtag podvodnice
- 04:48 Lásce navzdory (Nová šéfová)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:45 Teď vaří šéf!
- 07:36 Prostřeno!
- 09:40 Slunečná (Konec pohádky)
- 11:05 Prostřeno!
- 11:50 Ano, šéfe!
- 12:58 Rosamunde Pilcher
- 20:09 Rosamunde Pilcher
- 22:01 Modrý kód (Ten správnej čas)
- 23:11 Zoo (Konec starých časů)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek hráli kopanou)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Berla moudrosti)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (3)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Překvápko, je jaro!)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové II
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:15 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček předělával mrtvou vodu na živou)
- 12:45 Pohádky bratří Čapků (Policejní pohádka)
- 13:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek hráli kopanou)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků III (3)
- 15:25 Koumando
- 15:40 Archouni (Kostel)
- 15:55 Dodohando
- 16:00 Dodohando
- 16:17 Superhrdinové
- 16:31 Zip Zip
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 04:05 Uchem jehly
- 04:45 Sportoviště
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Občan Karel Kryl
- 21:10 Na plovárně s Janem Bartoníčkem
- 21:40 Galerie... kde byste je nečekali (1)
- 04:26 The Voice USA XXIII (24)
- 05:10 Prostřeno v Británii XVI (12)
- 06:06 Jak se staví sen
- 06:43 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 07:05 Neuvěřitelné dorty II (22)
- 12:21 Neuvěřitelné dorty III (1)
- 12:51 Neuvěřitelné dorty III (2)
- 13:14 Slunce, seno, slanina
- 00:10 Případ pro dva (Přepadení)
- 01:18 Zoo (Romantika ve dvou)
- 02:32 Ve hře je láska (Jaro)
- 03:30 Ve hře je láska (Defne na útěku)
- 08:33 Columbo (Dvojexpozice)
- 14:51 Modrý kód (Spolupráce)
- 15:59 Zoo (Bitva o lízátka)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:08 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 00:48 360⁰
- 01:24 Svět financí s Trinity Bank
- 02:04 Prima Svět
- 02:34 Prima Česko
- 03:03 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:26 Pozvánka: Superdebata Brusel (dnes)
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:17 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (dnes)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:32 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 05:43 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Život z vesmíru (Planetky a meteority)
- 06:52 Prima Česko
- 07:17 Prima Svět
- 07:50 Tajný život majáků (Eddystone Rock)
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Zajímavosti z regionů
- 01:40 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Iva Šmoldase
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Zázračný lékař
- 14:20 Vinorodé břehy Rýna
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Zdravotní škola III (Dopis)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (14)
- 21:55 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 22:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:55 Falešné obvinění
- 00:45 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Iva Šmoldase
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Zázračný lékař
- 14:20 Vinorodé břehy Rýna
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:45 Plné hnízdo ve Středočeském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (14)
- 21:55 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 22:25 Gejzír
- 22:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:55 Falešné obvinění
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (12)
- 02:00 Dva z Queensu IV (21)
- 02:45 Ze dvora (9)
- 02:55 U stánku (12)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (145)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (146)
- 04:10 Farma jako nová II (3)
- 05:10 Zahradní proměny V (23)
- 06:00 Dobré místo IV (9)
- 06:25 Moje místa (Libor Bouček)
- 08:15 Farma jako nová II (4)
- 09:15 Zahradní proměny V (24)
- 20:10 Druhý dech (7)
- 21:30 Zlaté rybky
- 00:40 Kriminálka Miami IV (Krev ve vodě)
- 01:40 Specialisté (Pro Lídu)
- 02:25 Víkend
- 03:00 Ulice (4676)
- 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (Budeme rodina)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4677)
- 09:35 Jedna rodina (Háček)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (48 hodin života)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 01:00 Americký zabiják
- 03:05 Noční útok
- 10:25 Sociální síť
- 12:50 Robin Hood
- 15:30 Šest medvědů s Cibulkou
- 17:25 Sedm let v Tibetu
- 20:00 Bitevní loď
- 22:35 V krizi