Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 09:50 Kobra 11 XIII (5)
- 12:50 Válka skladů II (17)
- 16:40 Kobra 11 XIII (7)
- 18:40 Válka skladů II (19)
- 19:35 Mistři zastavárny XIX (25)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (6)
- 21:25 Pomozte autům III (10)
- 08:55 Malý Sheldon IV (18)
- 09:20 Malý Sheldon V (3)
- 10:35 Susedia IV (8)
- 11:55 Dva a půl chlapa VIII (3)
- 15:30 Průměrňákovi VIII (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (5)
- 19:10 Malý Sheldon V (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (14)
- 21:45 Přátelé IX (16)
- 22:40 Bobovy burgery IV (6)
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu IV
- 07:50 MasterChef Česko IV (10)
- 12:55 MasterChef Česko IV (11)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med II (23)
- 01:15 Pravda je jen slovo
- 05:25 Ulice (4226)
- 07:00 Život na jachtě IV (4)
- 08:45 Gilmorova děvčata V (5)
- 10:30 Oteckovia (94)
- 16:40 Na každém kroku (48)
- 18:25 Gilmorova děvčata V (6)
- 19:20 Gilmorova děvčata V (7)
- 20:15 Nekonečná láska (71)
- 21:10 Nekonečná láska (72)
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:50 Góly - body - sekundy
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Horská výzva)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu V (Zaslepení láskou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Stratený prípad)
- 21:30 Oktopus (Falzum)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 05:10 Černé ovce
- 10:25 Všechnopárty
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Taška
- 16:00 Zdravotní škola II (Velká rozhodnutí)
- 16:45 Na cestě po Mustangu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 U mě dobrý
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 10:25 Všechnopárty
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Taška
- 14:20 Fantomas kontra Scotland Yard
- 16:00 Zdravotní škola II (Velká rozhodnutí)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:10 U mě dobrý
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 11:35 Včelí královny
- 15:10 Je prostě báječná
- 18:30 Vstaň a padni
- 20:15 12 hodin na odplatu
- 22:10 Assassin
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Konečně rozvod)
- 03:30 Soudní síň (Uštvala mě)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Uštvala mě)
- 08:55 Soudní síň (Odhozený syn)
- 10:00 Aféry 2 (Byznys)
- 10:55 První oddělení
- 11:55 Soudní síň - cz (Umělkyně)
- 12:50 Soudní síň (Ješita)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:50 Aféry 2 (Zlatokopka)
- 16:50 Soudní síň (Narcis)
- 17:55 Soudní síň (Masakr)
- 20:20 Tři chlapi na cestách
- 22:25 1890 (Krev a mléko)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:35 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:55 Svadba na prvý pohľad III
- 23:10 Farma
- 08:55 Mistrovské pečení VI (7)
- 16:25 Italská města, italské chutě V (2)
- 16:55 Mistři dřeva II (10)
- 17:55 Dům snů IV (5)
- 18:55 Dům snů V (1)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (9)
- 22:00 Na cestě
- 02:10 Ave, Caesar!
- 10:10 Před půlnocí
- 15:40 Poslední hra o zlato
- 18:10 Daveova banka
- 20:00 Děti zla (9)
- 20:50 Sedmilhářky II (3)
- 21:35 The Independent
- 23:20 Kdo se směje teď
- 00:45 Východní přísliby
- 02:25 Venuše
- 11:45 Gran Turismo
- 19:30 Zakladatel
- 21:25 Tenet
- 23:50 Smrtelné zlo: Probuzení
- 06:00 Nejhorší člověk na světě
- 14:55 Nechte ho jít
- 20:00 The Wire - Špína Baltimoru II (Odliv)
- 21:00 Děti zla (9)
- 21:45 Sedmilhářky II (3)
- 22:35 Muž jménem Otto
- 08:15 Vyšší moc
- 10:45 Vítězství ducha
- 18:30 Modrý samet
- 20:30 Bez viny (3)
- 21:15 Bez viny (4)
- 23:50 Chladnokrevně