Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Na cestě po východních Pyrenejích
- 00:30 Hobby naší doby
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:50 Jak se vede, sousede?
- 03:30 Bydlení je hra
- 03:50 Pod pokličkou
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Chalupa je hra
- 05:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Zahrada ráje)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (12)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 14:35 Pozor, vizita!
- 16:00 Zdravotní škola II (Nečekaná setkání)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (1)
- 21:25 Reportéři ČT
- 00:10 Láska a sex v Rusku
- 01:05 Tajemné bunkry (2)
- 01:55 Spolu na hranici (14)
- 02:25 Ztracené adresy (Stará Voda)
- 02:45 Stopy, fakta, tajemství (Mystérium pražského orloje)
- 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:40 Před půlnocí
- 04:10 Babylon
- 04:35 Zajímavosti z regionů
- 05:05 České himálajské dobrodružství II. (Poutníci)
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Malajsie)
- 11:10 Chutné k nepřežití? Mořské okurky v ohrožení
- 11:35 Babylon
- 20:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 21:35 Muž, který se mi líbí
- 23:25 Všemocný
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:47 Vytrženo z metropole (Fenomén Celetná)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:35 Branky, body, vteřiny
- 01:50 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha
- 03:50 Branky, body, vteřiny
- 04:05 Svět motorů
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
- 07:55 Panorama
- 08:30 BBV po 25 letech
- 08:40 Kanada - Česko
- 10:35 1/2 maraton Praha
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 17:00 Dohráno
- 21:00 Volejbalový magazín
- 21:20 Magazín EURO 2024
- 21:50 Studio Time Out
- 22:55 Magazín UEFA
- 01:26 Bez soucitu
- 03:08 Nezahrávej si s ohněm
- 05:28 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:24 M.A.S.H (166)
- 07:55 M.A.S.H (167)
- 08:26 M.A.S.H (168)
- 08:56 M.A.S.H (169)
- 09:26 Vytoč mého agenta (3)
- 12:34 Closer VI (Zásadní rozhodnutí)
- 13:30 Komisař Rex (Amok)
- 14:32 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:43 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Barbus)
- 21:30 Tátové na tahu (6)
- 22:37 Tlouštíci
- 23:41 Receptář prima nápadů
- 04:18 Futurama II (Den Matky)
- 04:39 Spravedlnost v krvi XIII (Hrdinové)
- 05:30 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Těžká dřina
- 06:35 Autosalon.tv
- 07:17 Prima Partička
- 08:19 Top Gear 2009 (1)
- 09:27 Top Gear 2010 (2)
- 20:16 Prima Partička
- 21:18 Plnej kotel
- 05:16 Policie v akci
- 06:16 Policie v akci
- 06:58 Kriminálka Montpellier (Komplicové)
- 18:23 Columbo (Za úsvitu)
- 01:24 Prokletí Lizzie Bordenové
- 03:26 Zlověstné tajemství
- 05:02 Námořní vyšetřovací služba VII (Pravý patriot)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:12 M.A.S.H
- 06:35 M.A.S.H
- 06:58 Námořní vyšetřovací služba VII (Pravý patriot)
- 07:43 Námořní vyšetřovací služba VII (Pravidlo 51)
- 08:33 Z Paříže do Paříže
- 10:42 Salon krásy
- 12:50 Intimní detaily
- 15:24 Maminčin seznam
- 22:26 Sexbomba od vedle
- 04:41 Jak se staví sen - extra
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:25 Karolína, domácí kuchařka
- 06:50 Teď vaří šéf!
- 07:41 Prostřeno!
- 08:23 Modrý kód (Mesiáš)
- 09:43 Slunečná (Nové nápady)
- 11:09 Prostřeno!
- 12:02 Ano, šéfe!
- 13:08 Mateřská pouta
- 20:07 Rosamunde Pilcher
- 21:59 Modrý kód (Spanilá jízda)
- 23:09 Vytoč mého agenta (3)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek hledali houby)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (1)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Je svět divadlo?)
- 09:15 Michal ví, co na sebe (Bez knoflíků)
- 09:20 Ptačí rodinky
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:30 Frnk z hnízda
- 12:35 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček zachraňoval potopený Měsíc)
- 13:00 Věda je zábava
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:50 Filharmonici na ulici
- 16:00 Dodohando
- 16:17 Superhrdinové
- 16:33 Zip Zip
- 16:45 Labyrint umění (Patří obrazy jen do galerie?)
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:05 Obyvatelé českých vod
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček obstarával pro kapra penízky)
- 18:50 Mira, královský detektiv (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (13)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:50 Příběhy rukopisů (4)
- 01:20 Lang Lang - nejmilejší melodie
- 02:15 Kanadská soda VIII (13)
- 03:25 Česká labuť
- 04:20 Před půlnocí
- 04:50 Brychta family
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Paĺikerav - Děkuji
- 21:45 Khamoro 2023
- 22:25 Rudolf Hrušínský očima Milana Šteindlera
- 22:40 Super Diva - Síla osudu (11)
- 23:35 První zrádce
- 04:31 The Voice USA XXIII (22)
- 05:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:39 Neuvěřitelné dorty II (17)
- 07:02 Neuvěřitelné dorty II (18)
- 07:52 Tyhle šaty beru! IV (Sesterská výzva)
- 12:09 Neuvěřitelné dorty II (29)
- 12:39 Neuvěřitelné dorty II (30)
- 13:02 Slunce, seno, slanina
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:08 Show Jana Krause
- 23:13 Jak se staví sen - extra
- 01:57 Showtime magazín
- 02:34 Prima Česko
- 03:04 Hlavní zprávy
- 03:53 Krimi zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Superdebata Brusel (od 4. 4.)
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:28 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (od 4. 4.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (od 4. 4.)
- 21:29 360⁰
- 20:01 Prima Česko
- 20:34 Prima Svět
- 21:07 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Východní Pyreneje)
- 22:13 Podmanivá koróna
- 22:47 Časoprostor (Let na Mars)
- 23:53 Čína: Přípravy na bouři (1)
- 00:00 Na cestě po východních Pyrenejích
- 00:30 Hobby naší doby
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:10 Banánové rybičky
- 03:30 Bydlení je hra
- 03:50 Pod pokličkou
- 04:35 Chalupa je hra
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:35 Pozor, vizita!
- 16:00 Zdravotní škola II (Nečekaná setkání)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (1)
- 21:25 Reportéři ČT
- 00:00 Na cestě po východních Pyrenejích
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 03:50 Pod pokličkou
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Chalupa je hra
- 05:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:35 Pozor, vizita!
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (1)
- 21:25 Reportéři ČT
- 04:10 Farma jako nová II (1)
- 05:05 Zahradní proměny V (21)
- 06:00 Dobré místo IV (7)
- 06:25 Moje místa (Lucie Vondráčková)
- 08:10 Farma jako nová II (2)
- 09:10 Zahradní proměny V (22)
- 23:45 Ctihodný občan
- 01:25 Kriminálka Miami III (Tři výstřely)
- 02:05 Superlov II (3)
- 03:30 Rady ptáka Loskutáka
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4675)
- 09:40 Iveta (Knoflíky lásky)
- 14:35 Kriminálka Miami III (24)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 22:25 Víkend
- 23:05 Kriminálka Las Vegas V (Viva Las Vegas)
- 00:45 Lov
- 02:35 Osudová známost
- 04:25 Doktor Hollywood
- 06:00 O panně Mahuleně
- 07:00 Dračí srdce
- 14:30 Letuška 1. třídy
- 16:10 Parta hic
- 18:10 50x a stále poprvé
- 20:00 Přání k narozeninám