Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdoch a sonický třesk)
- 01:00 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 01:15 Máme rádi zvířata
- 01:45 Manéž Bolka Polívky
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Pod pokličkou
- 04:35 Zahrada je hra
- 05:00 Bydlet jako... na plátně
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (14)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... na plátně
- 14:40 Příbuzenstvo
- 16:00 Zdravotní škola IV (Sestra Elisabeth)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (3)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (3)
- 23:20 Vigil (2)
- 04:20 Příběhy železné opony (Akce "Zpěvák")
- 04:35 Farmáři z azyláku
- 05:00 Refreš/h/ (2)
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Indonésie)
- 11:05 Kubánské umění žít
- 11:25 Babylon
- 11:55 Planeta pokladů (Indie)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (3)
- 21:35 Lásky jedné plavovlásky
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Vytrženo z metropole (Vyšehradský domek)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:02 Zprávy
- 14:05 Studio ČT24
- 14:31 Zprávy
- 14:34 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:32 Zprávy
- 15:35 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Branky, body, vteřiny
- 00:50 VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
- 02:50 Branky, body, vteřiny
- 05:05 Golf Time
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 07:55 Panorama
- 08:30 SP Brazílie
- 10:00 Evropská a Konferenční liga UEFA
- 10:50 Dohráno
- 15:55 Sokolský zpravodaj
- 21:20 Studio Time Out
- 22:25 Slovenian Poker Tour
- 02:15 Kingsman: Tajná služba
- 04:49 Jak se staví sen
- 05:39 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (204)
- 07:26 M.A.S.H (205)
- 07:55 M.A.S.H (206)
- 08:25 M.A.S.H (207)
- 08:54 M.A.S.H (208)
- 09:24 Vytoč mého agenta (5)
- 14:32 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Strejda)
- 21:30 Česko na grilu
- 22:55 Tátové na tahu (8)
- 04:21 Futurama IV (Kam se dosud žádný fanoušek nevydal)
- 04:42 Spravedlnost v krvi XIII (Odpusť nám naše viny)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Autosalon.tv
- 07:08 Prima Partička
- 08:10 Top Gear 2011 (4)
- 09:17 Top Gear 2011 (4)
- 20:18 Prima Partička
- 21:21 Partička
- 22:15 Brickleberry III (5)
- 22:44 Re-play
- 23:38 Simpsonovi XX (Ve jménu dědy)
- 11:22 Columbo (Zkus mě chytit)
- 02:24 Americký ninja 4
- 04:21 Námořní vyšetřovací služba VIII (Svoboda)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:03 M.A.S.H
- 07:33 Námořní vyšetřovací služba VIII (Svoboda)
- 11:29 Dračí princ
- 13:41 Základ rodiny
- 15:49 Pravá blondýnka
- 17:48 Nečekaná rodina
- 20:09 Záměna
- 22:07 Jump Street 22
- 04:25 Lásce navzdory (Útěk na konferenci)
- 05:25 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:24 Prostřeno!
- 07:21 Sestřičky (Aréna smrti)
- 08:46 Slunečná (Vlci útočí)
- 10:09 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 12:09 Povědomí strachu
- 13:55 Záchranáři z hor V (Cizí dívka 2/2)
- 20:06 Rosamunde Pilcher
- 21:59 Sestřičky (Škola volá)
- 23:13 Vytoč mého agenta (5)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Vilík a kouzelný klobouk)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Hadí tanec)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (11)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Dělaj šaty člověka?)
- 09:20 Obyvatelé českých vod
- 09:30 Angličtina s Hurvínkem
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Sviť, Lilit, sviť)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:15 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:30 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nepřivolal bouřku)
- 12:45 Bačovy rozprávky (Čarodějná královna)
- 12:55 Vilík ucho sem, ucho tam (Vilík a kouzelný klobouk)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Filharmonici na ulici
- 16:00 Dodohando
- 16:19 Superhrdinové
- 16:45 Labyrint umění (Je tanec pro každého?)
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:05 Obyvatelé českých vod
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nesehnal vítr)
- 18:50 Mira, královský detektiv (23)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (1)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Čarodějná královna)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 Galerie... kde byste je nečekali (2)
- 01:00 Modiglianiho tajemství
- 02:00 Kanadská soda IX (1)
- 02:20 Emoce v umění (16)
- 03:25 Ladí neladí
- 04:20 Před půlnocí
- 04:45 Cesta těla
- 05:05 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Hrdý Budžes
- 22:15 Super Diva - Tristan a Isolda (13)
- 23:10 Pokoj
- 04:11 The Voice UK IX (5)
- 04:53 VIP Prostřeno!
- 06:00 Neuvěřitelné dorty III (13)
- 06:22 Neuvěřitelné dorty III (14)
- 06:44 Amerika hledá topmodelku XI (Správná volba)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty III (25)
- 13:21 Neuvěřitelné dorty III (26)
- 13:43 Slunce, seno, slanina
- 09:25 Rosamunde Pilcher
- 16:00 Ošklivka Katka (Ticho před bouří)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:13 Show Jana Krause
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:09 Partie PLUS
- 02:03 Showtime magazín
- 02:50 Prima Česko
- 03:21 Hlavní zprávy
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:54 360⁰
- 01:45 Manéž Bolka Polívky
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (14)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola IV (Sestra Elisabeth)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (3)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (3)
- 23:20 Vigil (2)
- 00:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdoch a sonický třesk)
- 01:15 Máme rádi zvířata
- 01:45 Manéž Bolka Polívky
- 02:55 Banánové rybičky
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Pod pokličkou
- 04:35 Zahrada je hra
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... na plátně
- 14:40 Příbuzenstvo
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (3)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (3)
- 23:20 Vigil (2)
- 01:25 Případy detektiva Murdocha V (8)
- 03:20 TaJeMno IV (7)
- 04:05 Výleťák (131)
- 04:10 Farma jako nová III (5)
- 05:05 Zahradní proměny V (35)
- 06:00 Sousedství (2)
- 06:20 Moje místa (Daniel Krejčík)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha V (9)
- 08:10 Farma jako nová (6)
- 09:10 Zahradní proměny VI (1)
- 10:10 Vražedná čísla III (16)
- 23:45 Let
- 01:25 Superlov II
- 02:55 Na vaší straně
- 03:30 Rady ptáka Loskutáka
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4685)
- 09:45 Iveta II (Smím dál)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Temná triáda)
- 21:25 Specialisté (Temné touhy)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Odběratelé)
- 00:30 Výbušnej koktejl
- 02:35 Nepříčetná
- 05:00 Profesor v ringu
- 07:00 Láska na hlídání
- 09:05 Nesvatbovi
- 11:25 Rozchod
- 13:30 Klub odložených žen
- 15:30 Rezistence
- 17:50 Slečna drsňák
- 20:00 Hartova válka
- 22:35 Divoká dámská jízda