Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:25 Banánové rybičky
- 01:05 Zahrada je hra
- 01:30 Chalupa je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Muž, který chtěl létat
- 11:10 Večeře
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 14:30 Půjčka
- 15:25 Úsměvy Jiřího Hrzána
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (12)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 04:05 Před půlnocí
- 04:35 Příběhy železné opony (Postřelen na hranici)
- 04:45 Člověk, kůň a les
- 05:15 O člověku a naději s Markem Váchou
- 05:59 Dobré ráno
- 14:20 Vatikán, klenot v srdci Říma
- 15:15 Výborná SHOW
- 20:00 Ďábelsky váš
- 21:35 Zjizvená tvář
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 00:20 Buly - debata expertů
- 01:25 Olympiáda dětí a mládeže 2024
- 01:55 Cyklotoulky
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 05:15 Paralympijský magazín
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec
- 08:40 Panorama
- 09:35 SFC Opava - AC Sparta Praha
- 11:30 Magazín EURO 2024
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Buly - debata expertů
- 13:25 Finsko - Česko
- 14:55 Ceny Fair play
- 15:15 ČEZ SkiTour
- 15:50 1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB
- 18:15 Česko běží modře
- 18:25 Touchdown
- 18:40 HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice
- 22:50 Česko - Dánsko
- 00:58 Policie v akci
- 01:52 Policie Hamburk VII (Hrdina dne)
- 03:39 Closer VI (Válečná zóna)
- 04:28 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (157)
- 07:26 M.A.S.H (158)
- 07:54 M.A.S.H (159)
- 08:24 M.A.S.H (160)
- 08:54 M.A.S.H (161)
- 09:24 Zoo (Rychlé svatby)
- 14:32 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:00 Máme rádi Česko
- 23:45 Ano, šéfe!
- 00:04 Simpsonovi XVII (Návrat nezdárného syna)
- 00:31 Simpsonovi XVII (Homer kandiduje)
- 00:57 Simpsonovi XVII (Pomsta červených rajčátek)
- 01:23 Simpsonovi XVII (Taliján Bob)
- 01:50 Futurama II (Zuřící Bender)
- 02:17 Futurama II (O původu kyklopů)
- 02:45 Brickleberry II (10)
- 03:11 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Zpívající planeta)
- 03:41 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Na hlavu postavená planeta)
- 04:05 Spravedlnost v krvi XIII (Tichá voda)
- 04:59 Spravedlnost v krvi XIII (V době války)
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Bolek a Lolek na Divokém západě (Lovci)
- 06:19 Těžká dřina
- 06:45 Autosalon.tv
- 07:43 Těžká dřina
- 08:16 Top Gear 2009 (2)
- 09:23 Top Gear 2009 (5)
- 22:50 Gigakong vs. Zlozilla
- 01:37 Voják 2
- 03:21 Růžový panter 2
- 12:28 Ptačí klec
- 14:59 Muž se zlatou zbraní
- 17:44 Rande naslepo
- 20:07 Stůj, nebo maminka vystřelí!
- 21:51 Americký ninja
- 23:51 Nemilosrdní
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Teď vaří šéf!
- 07:32 Prostřeno!
- 08:14 Modrý kód (Spolupráce)
- 09:33 Slunečná (Haničko, sluníčko)
- 11:00 Prostřeno!
- 11:44 Ano, šéfe!
- 12:50 Rosamunde Pilcher
- 20:05 Rosamunde Pilcher
- 21:58 Modrý kód (Comeback)
- 23:08 Zoo (Rychlé svatby)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek zahradničili)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (10)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Cesta na jih)
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:20 Bobo
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak měl Rákosníček starosti s modní přehlídkou)
- 12:55 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek zahradničili)
- 13:05 Tyjo! To je paráda!
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:50 Kriminálka 5.C (13)
- 14:20 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Mrňouskové II
- 14:35 Už tam budem?
- 15:30 Wifina
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Operace Jauu! X
- 16:40 DVA3
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 00:10 ArtZóna
- 01:05 Rande s hvězdou II (Seal)
- 04:20 Oscarový animátor v Praze
- 04:40 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky (10)
- 20:40 Nerez & Lucia a Neřež trio
- 04:00 The Voice USA XXIII (19)
- 04:55 Prostřeno v Británii XVI (9)
- 05:17 Karolína, domácí kuchařka
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:35 Jak se staví sen - extra
- 00:01 Případ pro dva VII (Falešný had)
- 01:10 Zoo (Eduard žije)
- 02:23 Ve hře je láska (Naděje)
- 03:17 Ve hře je láska (Pozitivní test)
- 16:00 Zoo (Tajemství jedné noci)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:07 Telebazar
- 23:11 Jak se staví sen - extra
- 00:47 360⁰
- 01:23 Hlasy zločinu
- 02:13 Prima Česko
- 02:39 Prima Svět
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:23 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:25 Banánové rybičky
- 01:30 Chalupa je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (12)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 01:05 Zahrada je hra
- 01:30 Chalupa je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Na cestě po Solnohradsku
- 10:15 Muž, který chtěl létat
- 11:10 Večeře
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Na stopě
- 15:25 Úsměvy Jiřího Hrzána
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... za starými dveřmi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (12)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 Komici
- 03:10 Moje místa (Aneta Langerová)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (139)
- 04:25 Farma jako nová (8)
- 05:10 Zahradní proměny V (18)
- 06:00 Dobré místo IV (6)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (19)
- 08:00 Farma jako nová (9)
- 09:00 Zahradní proměny V (19)
- 12:30 Moje místa (Lucie Vondráčková)
- 13:10 Jukebox (29)
- 20:10 Drž hubu!
- 21:55 Ctihodný občan
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:20 Ulice (4674)
- 10:25 Jedna rodina (Děláme zázraky)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:40 Kriminálka Miami III (Tři výstřely)
- 15:35 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Šifra mistra Leonarda
- 23:20 Americký zabiják
- 00:05 John Wick 3
- 02:25 Hra na hraně
- 04:00 Tatínkova dokonalá holčička
- 05:20 Myšák Stuart Little 2
- 06:30 Rumburak
- 10:20 Liga spravedlnosti
- 12:35 Loupež na úrovni
- 16:10 Dračí srdce
- 22:00 Mistři hazardu