Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Na Větrné hůrce
- 01:50 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Silvestrovský koktejl
- 11:05 Na cestě po Rattanakiri
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Buchty po ránu
- 14:35 Babička (2)
- 16:00 Zdravotní škola II (Temné vzpomínky)
- 16:45 Na cestě po východních Pyrenejích
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (3)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a Rozkoše noci
- 00:20 USS Indianapolis: Napospas žralokům (2)
- 01:10 Svědkové času II. - Starověké Řecko (Starořecké metropole)
- 01:35 Každý krok se počítá: Řím
- 02:30 Krásy evropského pobřeží (Mys Wrath)
- 02:35 Ztracené adresy (Hůrka)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Zabijte Edvarda Beneše!)
- 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:55 Babylon
- 04:20 Molo, fara, radnice
- 05:05 Československý filmový týdeník 1974 (1507)
- 05:20 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Delfíni
- 05:59 Dobré ráno
- 12:25 Kuratorium
- 14:00 Industrie - Roboti nastupují (12)
- 14:30 Tvořivá díla zvířecí říše (2)
- 15:25 Serengeti II (3)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Stezka Českem (5)
- 21:20 Skryté skvosty II. (5)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Japonsko)
- 22:45 PSH Nekonečný příběh
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Debata RTVS před druhým kolem prezidentských voleb na Slovensku
- 01:30 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 SFC Opava - AC Sparta Praha
- 07:45 Panorama
- 08:35 Svět motorů
- 09:40 Finsko - Česko
- 11:35 Sokolský zpravodaj
- 11:50 Volejbalový magazín
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:00 Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník
- 13:10 FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň
- 20:10 Ceny Fair play
- 20:30 Archiv D: Nosí si vyznamenání na prsou
- 21:00 Buly - debata expertů
- 21:35 Svět motorů
- 22:35 TCL V Repre
- 23:40 Grand Prix Silesia
- 00:49 Policie v akci
- 01:42 Policie Hamburk VII (Boj o zeleň)
- 02:37 Policie Hamburk VII (Přímo do srdce)
- 03:29 Closer VI (Spolupráce)
- 04:18 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:29 M.A.S.H (155)
- 07:57 M.A.S.H (156)
- 08:25 M.A.S.H (157)
- 08:56 M.A.S.H (158)
- 09:25 Polda VI (Podvodníci)
- 14:33 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Rychlé svatby)
- 21:45 Inkognito
- 22:53 Inkognito
- 23:56 Ano, šéfe!
- 04:27 Spravedlnost v krvi XIII (Tichá voda)
- 05:07 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Těžká dřina
- 06:35 Partička L
- 07:54 Re-play
- 08:22 Top Gear 2009 (1)
- 09:28 Top Gear 2009 (4)
- 20:17 Partička L
- 21:47 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Americký ninja
- 00:16 Prokletí Lizzie Bordenové
- 02:18 Rachot
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka
- 06:28 M.A.S.H
- 06:51 M.A.S.H
- 07:18 M.A.S.H
- 08:36 Námořní vyšetřovací služba VII (Bokovka)
- 09:30 Pistolnice
- 11:36 Přednosta stanice
- 13:27 Mysli jako pes
- 15:13 Ptačí klec
- 17:43 Princezna D.
- 22:00 Nemilosrdní
- 23:55 Bez soucitu
- 04:01 Spoutaná láska IV (Návštěva v cele)
- 05:06 Jak se staví sen
- 05:42 Na zámku
- 06:17 Karolína, domácí kuchařka
- 06:43 Teď vaří šéf!
- 07:34 Prostřeno!
- 11:00 Prostřeno!
- 11:44 Ano, šéfe!
- 12:51 Rosamunde Pilcher
- 20:04 Rosamunde Pilcher
- 21:54 Modrý kód (Spolupráce)
- 23:01 Polda VI (Podvodníci)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek otloukali píšťaličky)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (9)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:20 Angličtina s Hurvínkem
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:20 Bobo
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček zařídil, aby nebyla doba ledová)
- 12:45 Pohádky bratří Čapků (Ptačí pohádka)
- 12:55 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek otloukali píšťaličky)
- 13:05 Výtvarka!
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 14:05 Koumando
- 14:20 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 AZ kvíz junior
- 15:00 Tajný život kluků II (9)
- 15:25 Filharmonici na ulici
- 15:40 Občanka
- 15:55 Dodohando
- 16:12 Superhrdinové
- 16:26 Zip Zip
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak měl Rákosníček starosti s modní přehlídkou)
- 18:55 Mira, královský detektiv (5)
- 19:15 101 Dalmatinská (9)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Pohádky bratří Čapků (Ptačí pohádka)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:00 Jennifer Anistonová - víc než jen Rachel z Přátel
- 01:00 Bohové a hrdinové antických mýtů (Odysseova Odyssea)
- 01:20 Kroky a skoky české animace (2)
- 01:45 Botticelli
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Česká labuť
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Osudové kořeny
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kroky a skoky české animace (3)
- 20:40 Callasová a Onassis (2)
- 04:25 Prostřeno v Británii XVI (8)
- 04:47 Jak se staví sen - extra
- 06:18 Karolína, domácí kuchařka
- 06:44 Jak se staví sen - extra
- 14:46 Prostřeno v Británii XVI (9)
- 15:15 Neuvěřitelné dorty II (23)
- 15:42 Neuvěřitelné dorty II (24)
- 14:45 Modrý kód (Budu tomu věřit)
- 15:55 Zoo (Eduard žije)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 20:10 Dalziel a Pascoe VIII (Cena slávy)
- 21:55 7 pádů Honzy Dědka
- 23:02 Jak se staví sen - extra
- 00:21 360⁰
- 01:20 360⁰
- 01:57 Co na to vaše peněženka
- 02:43 Hlavní zprávy
- 03:31 Showtime
- 03:49 Co na to premiér
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Pozvánka: Superdebata Brusel (od 4. 4.)
- 14:20 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 05:00 Záchrana zřícenin (Nebeské útočiště)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Koloseum (Gladiátoři)
- 08:03 Norsko: Mezi fjordy a fjelly
- 09:10 Prima Česko
- 09:43 Prima Svět
- 16:56 Atlas měnící se Země
- 00:10 Na Větrné hůrce
- 01:50 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Silvestrovský koktejl
- 11:05 Na cestě po Rattanakiri
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Buchty po ránu
- 14:35 Babička (2)
- 16:00 Zdravotní škola II (Temné vzpomínky)
- 16:45 Na cestě po východních Pyrenejích
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (3)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a Rozkoše noci
- 00:10 Na Větrné hůrce
- 01:50 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Silvestrovský koktejl
- 11:05 Na cestě po Rattanakiri
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Buchty po ránu
- 14:35 Babička (2)
- 16:45 Na cestě po východních Pyrenejích
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (3)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a Rozkoše noci
- 01:10 Dva z Queensu IV (14)
- 02:40 Moje místa (Jan Potměšil)
- 03:25 Výleťák (128)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (137)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (138)
- 04:25 Farma jako nová (7)
- 05:10 Zahradní proměny V (17)
- 06:00 Moje místa (Aneta Langerová)
- 07:55 Farma jako nová (8)
- 08:55 Zahradní proměny V (18)
- 09:55 Vražedná čísla III (4)
- 10:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (8)
- 11:55 Skvělý plán
- 20:10 Ecce homo Homolka
- 21:55 Lajna (8)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4672)
- 10:40 Kriminálka Anděl (Loupež)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Miami III (Sex a daně)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Děláme zázraky)
- 21:45 Zlatá labuť (47)
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami III (Konec hry)
- 00:25 Dokonalá loupež
- 03:00 Constantine
- 04:45 Ledové ostří 2
- 06:20 Lovecká sezóna: Strašpytel
- 07:50 Kriminálka Miami III (Není co ztratit)
- 10:05 Hlas lásky
- 12:40 Dítě Bridget Jonesové
- 15:10 Rumburak
- 18:15 Loupež na úrovni
- 20:00 Dračí srdce
- 22:05 Poldův švagr