Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Jak se vede, sousede?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Kalif čápem
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Namibie, naděje a budoucnost
- 00:50 Žiješ jenom 2x (3)
- 01:20 Na moll
- 02:40 Popcorn
- 03:15 Oči Velkého Bratra
- 03:40 Designtrend
- 03:55 Evropa jedna báseň: Michal Tabaczynski
- 20:00 ABBA: úspěch navzdory
- 21:40 V karavanu po Polsku (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6
- 10:00 Den vítězství: 79 let od konce války
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Historie.cs („Na džípech bílý hvězdy měli.“)
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:25 Volejbalový magazín
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Hokejista sezony Tipsport Extraligy v ledním hokeji 2023/2024
- 07:10 Sokolský zpravodaj
- 07:35 Panorama
- 18:15 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 18:50 Magazín EURO 2024
- 19:20 Studio Time Out
- 20:05 Návrat zatraceného střelce
- 21:10 Svět motorů
- 22:15 TCL V Repre
- 23:20 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 23:50 Branky, body, vteřiny
- 00:06 Ano, šéfe!
- 01:15 Policie v akci
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky (Horníci)
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H (246)
- 06:41 Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)
- 12:19 Trable prcka Binka
- 14:31 Obušku, z pytle ven!
- 16:13 Byl jednou jeden král
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Muž přes palubu)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:46 Show Jana Krause
- 23:52 Ano, šéfe!
- 08:30 Top Gear XVII (6)
- 09:33 Top Gear XIX (2)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:27 Fotr na tripu VII
- 22:20 Brickleberry III (13)
- 22:40 Vandráci (4)
- 23:20 Simpsonovi XXIII (Asociální síť)
- 23:44 Simpsonovi XXIII (Vočko na hadry)
- 00:25 Londýnský gangster
- 02:42 Bobovy burgery ve filmu
- 09:23 Světáci
- 11:33 Na prahu války
- 15:14 Agent Cody Banks
- 17:26 Déja vu
- 22:47 Skrýš
- 04:33 Lásce navzdory (Konec nočního prince)
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:22 Sestřičky (Bobova speciální nabídka)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:57 Ano, šéfe!
- 06:00 Matylda (Král zvířat)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Mizející muchla)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (10)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dějiny udatného českého národa (Osvobození)
- 09:05 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:20 Jasmine a Jambo
- 09:30 Strýček Tonton (Já chci kečup)
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Skok zpátky)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:55 Ježeček Štístko
- 10:15 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Ochechule)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Matylda (Král zvířat)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Hry podle filmů)
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků IV (10)
- 15:30 Koumando
- 15:40 Archouni (Rozhledna)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:33 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Mistr bernardýn)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Žížala)
- 18:50 Mira, královský detektiv II (14)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (17)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 00:55 Ikony Kamila Střihavky
- 01:20 Janet Jackson (3)
- 02:05 Galerie... kde byste je nečekali (4)
- 02:35 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:50 Štědrost
- 03:05 Olomouc
- 03:25 Uchem jehly
- 03:50 Crescendo
- 04:45 Stará dobrá módní garda
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:05 Kalamity Jane
- 22:40 Obchod s uměním za 2. světové války
- 23:35 Aalto
- 04:56 Karolína, domácí kuchařka
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:09 S Italem v kuchyni
- 06:44 Křižovatky života (Dcera ruinuje matku)
- 07:42 Columbo (Planý poplach)
- 16:00 Ošklivka Katka (Potřebuji vás, Katko)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:56 360⁰
- 01:27 Svět financí s Trinity Bank
- 02:39 Prima Česko
- 03:11 7 pádů Honzy Dědka
- 04:22 360⁰
- 05:31 360⁰
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Nový den
- 07:59 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 09:58 Zprávy
- 10:43 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:40 Prima MĚSTO
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:55 Zprávy
- 18:35 Prima HISTORIE
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:17 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 21:00 Zprávy
- 21:31 Krimi zprávy
- 21:41 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 23:00 Zprávy
- 23:57 Hlasy zločinu
- 04:55 Veterinář z Yorkshiru XI (2)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:23 Hausbót Petra Horkého (John Mattone - kouč Steva Jobse 2/2)
- 06:44 Prima Česko
- 07:09 Prima Svět
- 07:41 Tajný život majáků II (Smalls)
- 10:42 Umění přežít V (Vládce ohně)
- 11:42 Život v divočině (3)
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (10)
- 01:10 Vražedná čísla IV (4)
- 02:00 Dva z Queensu VI (8)
- 02:45 Ze dvora II (2)
- 02:55 U stánku
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (185)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (188)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (189)
- 04:25 Domov pro tebe III (3)
- 05:10 Zahradní proměny VI (16)
- 06:00 Sousedství (14)
- 06:25 Moje místa (Boušková, Vydra)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VI (12)
- 08:20 Domov pro tebe III (4)
- 09:20 Zahradní proměny VI (17)
- 20:10 Druhý dech (11)
- 21:30 Strach
- 04:45 Novashopping
- 05:50 Divoké vlny 2
- 07:25 ...a zase ta Lucie!
- 09:15 Hotel Modrá hvězda
- 11:10 Lví král
- 13:00 Ať žijí duchové!
- 14:50 O zatoulané princezně
- 16:50 Pyšná princezna
- 23:35 Specialisté (Grafoman)
- 00:50 Muž z Toronta
- 02:55 Sněženka a Růženka
- 04:10 Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv
- 05:30 Yesterday
- 07:40 Kriminálka Miami V (Smrt na lovu)
- 11:30 Yes Man
- 13:30 Dokonalý šéf
- 15:30 Bohemian Rhapsody
- 18:10 Psí život
- 20:00 Krotitelé duchů
- 22:45 Hanebný pancharti