Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:25 Pomozte autům V (7)
- 09:25 Kobra 11 XVI (15)
- 16:25 Kobra 11 XVII (2)
- 18:30 Válka skladů IV (12)
- 19:30 Mistři zastavárny XX (19)
- 20:30 Jasné nebezpečí
- 00:30 Teorie velkého třesku XI (14)
- 02:10 Malý Sheldon (5)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Susedia VII (3)
- 05:20 Zig a Sharko IV (37)
- 06:05 Bakugan (2)
- 06:15 Přátelé (22)
- 07:10 2 $ocky III (11)
- 10:30 Susedia VII (5)
- 11:55 Dva a půl chlapa X (13)
- 12:50 Přátelé (22)
- 13:45 Teorie velkého třesku XI (14)
- 15:30 2 $ocky III (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (25)
- 17:50 Zlatá sedmdesátá II (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (15)
- 19:10 Malý Sheldon (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (18)
- 21:45 Přátelé (24)
- 22:40 Griffinovi II (6)
- 23:35 Dva a půl chlapa X (15)
- 04:10 Co na to Češi
- 04:45 Riskuj!
- 05:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:05 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko IV (35)
- 12:45 MasterChef Česko IV (36)
- 00:45 Nemocnice Chicago Med IV (5)
- 01:40 Vyměněné osudy (6)
- 04:05 Ulice (4251)
- 05:45 Život na jachtě VII (8)
- 09:30 Vítejte doma III
- 11:20 Nekonečná láska (106)
- 18:55 Jedna rodina (Sauna)
- 01:05 Správy RTVS
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 05:25 Príbeh rieky Poprad (1)
- 06:25 Malý rytier Trenk
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Bob Ross)
- 07:20 Údolie Muminovcov
- 08:15 Superveda
- 08:20 Duel Junior
- 09:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:55 Nikto nie je dokonalý
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (5)
- 13:25 Záhady tela
- 14:30 Milujem Slovensko
- 15:55 Columbo (Smrť v aréne)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Burundi)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:00 Encyklopédia slovenských obcí (Turňa nad Bodvou)
- 09:40 Retro noviny
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 14:25 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Liečivé buriny)
- 15:40 Halali
- 22:20 Cesta do nemožna
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 05:10 Kuks, krajina jako park
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:10 Šíleně smutná princezna
- 09:35 Úsměvy Karla Kachyni
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 14:40 Zlaté dno
- 19:00 Události
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:25 Peter Nagy 65
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 05:10 Kuks, krajina jako park
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 08:10 Šíleně smutná princezna
- 09:35 Úsměvy Karla Kachyni
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 14:40 Zlaté dno
- 17:55 Vinorodé břehy Mosely
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:25 Peter Nagy 65
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:05 SK DEJINY: Milan Rastislav Štefánik
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:25 Reportéri
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Experiment
- 23:00 Správy :24
- 07:15 Vstaň a padni
- 09:05 Tunel
- 11:05 Slečna závodník
- 12:55 Dvě hodiny
- 14:30 Božská Florence
- 18:15 Severní moře v plamenech
- 20:15 Různé chutě světa
- 21:50 Adam
- 23:40 Pekelná jízda
- 00:25 Ochránci (Bratr je hajzl)
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:50 Ochránci (Bratr je hajzl)
- 03:35 Soudní síň (Chce žít s jinou)
- 04:20 Soudní síň (Cesta do Ameriky)
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:25 Noviny
- 07:00 Semena zmaru
- 09:00 Profesionálové (Máma a Žeňa)
- 09:50 Profesionálové (Bordel)
- 10:50 Vztah pro psa
- 12:35 Ten kůň musí pryč
- 16:30 Dobrá čtvrť (Poslední zvonění)
- 17:45 Nové bydlení
- 00:25 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:25 Adela show
- 04:55 Susedské prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 10:55 Ruža pre nevestu II
- 14:15 Susedia
- 14:50 Susedia
- 15:25 Horná Dolná (Kto za pravdu horí)
- 16:20 Horná Dolná (Bezdomovec)
- 17:20 Horná Dolná (Obojok)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Doktori (Strelci)
- 21:40 Doktori (... alebo trop)
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:40 Rodinné prípady
- 06:00 Dům snů (11)
- 06:45 Dům snů - souboj (3)
- 07:55 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (7)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie (1)
- 13:15 Dílna Jimiho Kutila II (7)
- 13:40 Netradiční bydlení? II (12)
- 14:30 Lovci plážových domů (9)
- 15:25 Dům snů (11)
- 20:00 Láska na vinicích
- 21:30 Agatha Christie: Plavý kůň (1)
- 22:25 Agatha Christie: Plavý kůň (2)
- 23:15 7 pod nulou
- 00:50 Útok na Bílý dům
- 03:05 Štěstí chodí po šálcích
- 10:25 Šéfkuchař Jack
- 13:30 Velký George Foreman
- 15:35 Aquaman
- 20:00 Humr
- 21:55 Tři mušketýři: D’Artagnan
- 03:30 Sisu
- 07:25 Zázračné perníčky
- 08:50 Croodsovi: Nový věk
- 10:25 Válka o dědictví
- 16:35 MravenecZ
- 18:00 Hollarovi
- 19:30 Zamilovaný Shakespeare
- 21:30 V krizi
- 23:25 Sympatizant (3)
- 00:05 Hra o trůny VIII (4)
- 01:20 Hra o trůny VIII (5)
- 02:35 Hra o trůny VIII (6)
- 05:25 Před kamerou XXI (13)
- 06:00 Najdu tě?
- 09:35 Downeyho auta snů (4)
- 12:40 21 Jump Street
- 14:30 22 Jump Street
- 18:15 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 19:05 Láska a smrt (Zatčení)
- 20:00 Děti zla (1)
- 20:50 Děti zla (2)
- 21:40 Děti zla (3)
- 22:30 Děti zla (4)
- 23:15 Děti zla (5)