Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Sprint za smrtí)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Banánové rybičky
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Kleofášek
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 00:50 Čtyři životy (1)
- 01:50 Proč ztroskotala Costa Concordia? (1)
- 02:35 Vigil (5)
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Dějiny neposlušnosti (5)
- 04:25 V zajetí železné opony (Nebýt blázen)
- 04:35 Sousedé
- 05:05 Zvířecí demokracie (2)
- 06:00 Skutečný neandertálec
- 06:50 Velké stroje zblízka II (Obří letoun)
- 07:35 Zapomenuté příběhy 2. světové války (6)
- 19:10 Ladislav Novák
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Návrat Sabaty
- 21:50 Na konci všech válek
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:32 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Terezínská tryzna 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:05 Interview Speciál
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Po trailech přes hory
- 06:15 Cyklotoulky
- 06:30 Rally ČR 2024 (51. Rally Český Krumlov)
- 07:10 Panorama
- 07:45 World Athletics Continental Tour Gold 2024 (Seiko Golden Grand Prix)
- 22:50 Hokej v 10 minutách
- 23:00 #ProHokejJakyJe
- 23:05 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 23:10 Dohráno
- 00:28 22 výstřelů
- 03:01 Univerzální voják
- 05:09 Jak se staví sen
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H (18)
- 06:43 M.A.S.H (19)
- 07:15 M.A.S.H (20)
- 07:47 České chaty snů
- 08:45 Prima Česko
- 09:19 Prima Svět
- 09:52 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:57 Receptář prima nápadů
- 12:53 Libovky Pepy Libického
- 13:28 Zahradník po ruce
- 14:02 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:41 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:42 Polda V (Logistika vraždy)
- 16:59 Řekni to psem
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zakleté pírko
- 22:30 Zabiják poldů
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s myslí)
- 05:24 M.A.S.H
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Ostrov v ráji)
- 06:10 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:14 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s myslí)
- 10:44 Holky z kalendáře
- 13:05 Gulliverovy cesty
- 17:16 Dech života
- 20:08 Sahara
- 22:46 Dnes zemřeš
- 04:36 Lásce navzdory (Usmíření)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Zoo (Tajné zbraně)
- 07:51 Sestřičky (Naďa klade past)
- 10:39 Receptář prima nápadů
- 11:25 České chaty snů
- 20:07 Vražedný klam
- 21:52 Sestřičky (Smíšené pocity)
- 06:00 Ze života rodiny Horáčkovy (Den pátý ...)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 Mira, královský detektiv II (22)
- 06:40 Pošťák Pat a dobře odvedená práce
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Gorila a já
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 10:45 Světlo
- 11:15 Operace Jauu!
- 11:45 Zeleňák Norman
- 12:05 AZ kvíz junior
- 12:30 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:55 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 13:45 Už tam budem?
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 Mira, královský detektiv II (23)
- 16:50 Tlapková patrola V
- 17:15 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Krtek ve městě
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si stavěli domeček)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (25)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (2)
- 19:45 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:30 Helmutova stříkačka
- 02:30 Bruce Willis: vyvolený
- 03:25 Ikony Kamila Střihavky
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Terra musica
- 04:55 Iva
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Grandsupertingltangl (13)
- 20:45 Jiří Suchý: Árie měsíce
- 21:55 S úsměvem idiota
- 22:50 Annette
- 04:46 The Voice UK X (4)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 12:26 VIP Prostřeno!
- 13:51 Farmář hledá ženu SK
- 04:52 Karolína, domácí kuchařka
- 05:27 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:28 Křižovatky života (Matka považuje své dítě za nezvladatelné)
- 07:26 Columbo (Ve hře je všechno)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:15 Svět financí s Trinity Bank
- 01:55 Hlasy zločinu
- 02:54 Prima Svět
- 03:26 Hlavní zprávy
- 04:23 Prima Česko
- 04:55 Autosalon.tv
- 07:02 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:24 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:24 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:50 Partie Terezie Tománkové
- 14:00 Partie Terezie Tománkové
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Co Čech, to trenér!
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 20:53 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:41 Prima HISTORIE
- 22:00 Zprávy
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Banánové rybičky
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Sprint za smrtí)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 04:15 Zahrada je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ovce šumavská)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Kleofášek
- 06:55 Poslední mohykán
- 08:30 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (13)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka
- 14:05 Berenika
- 15:00 Dívka světových parametrů
- 16:05 Operace mé dcery
- 17:30 Náves (7)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Svatá
- 21:35 168 hodin
- 02:00 Lajna III (4)
- 03:00 Ušák Jaromíra Bosáka (209)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (210)
- 11:30 Za trnkovým keřem
- 13:05 Půl domu bez ženicha
- 14:50 Malý unavený Joe
- 22:10 Miluji tě k sežrání
- 00:15 Uvězněná
- 02:05 Zlatá labuť (53)
- 03:55 O rybáři a jeho ženě
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (12)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (25)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 14:15 Taková normální rodinka
- 16:25 Dívka na koštěti
- 00:05 Ďáblova slza
- 01:55 300: Vzestup říše
- 03:25 Můj otec musí zemřít
- 04:50 Beethoven 4
- 06:15 Zathura: Vesmírné dobrodružství
- 08:15 O princezně Amélii
- 09:35 Návrat na vrchol
- 12:15 Aladin
- 14:05 Mimi šéf
- 15:55 Jeden den v New Yorku
- 17:45 Kalifornský sen