Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Pupenářka
- 05:05 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 05:24 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 05:30 Slon africký, Tanzánie
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (4)
- 09:25 Egypt, věčné kouzlo
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (1)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (2)
- 21:50 Kafka (1)
- 22:35 Proč ztroskotala Costa Concordia? (2)
- 23:25 Klec bláznů
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Lídři EU v celoevropské televizní debatě
- 16:45 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:45 Panorama
- 09:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Sokolský zpravodaj
- 13:35 Český orienťák
- 04:01 Closer: Nové případy (Extáze a agonie)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (28)
- 07:40 M.A.S.H (29)
- 08:13 M.A.S.H (30)
- 08:46 M.A.S.H (31)
- 09:20 Polda V (Tygři)
- 14:35 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Plán B)
- 21:40 Inkognito
- 22:54 Inkognito
- 04:45 Ženy ve wrestlingu VIII (31)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:32 Partička L
- 07:50 Re-play
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:59 Prima Pauza: Partička
- 00:00 Dlouhý polibek na dobrou noc
- 02:43 Žába k zulíbání
- 08:42 Správná volba
- 11:05 Sahara
- 13:40 Jít za svým snem
- 15:30 Naše rodinná svatba
- 20:09 Copak je to za vojáka...
- 21:59 Vybíjená
- 23:45 Modlitba lovce
- 04:47 Lásce navzdory (Na moři)
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Libovky Pepy Libického
- 06:22 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Mafián vs. famílie)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:58 Inga Lindström (Děti mé sestry)
- 23:11 Polda V (Tygři)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Mléčná polévka s kapáním)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Bleskokůra)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (3)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:20 Strýček Tonton (Nech toho!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dobrodruzi)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Velbloud)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:15 Superkutilové
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Čtyři uši na mezi (Jak se sobě ztratili)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 12:50 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Mléčná polévka s kapáním)
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Společné bydlení)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 AZ kvíz junior
- 14:55 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (3)
- 15:20 Cestohrátky
- 15:35 Občanka
- 15:50 Jasmine a Jambo
- 16:00 Planeta YÓ
- 16:10 Superhrdinové
- 16:24 Čvacht
- 16:35 Šikulové - Velká výzva
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Fenek)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se zase našli)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (29)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (6)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 01:00 Hudební cestopis slavných skladatelů (3)
- 01:55 Rivalové v umění (3)
- 02:50 Uchem jehly
- 03:15 Crescendo
- 04:15 Terra musica
- 04:40 Neplavcům vstup zakázán?
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Tina Turner
- 05:06 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Život ve strašidelném domě)
- 07:40 Columbo (Vražedné stopy)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:00 Co na to ministr
- 00:34 360⁰
- 01:39 360⁰
- 02:11 Co na to vaše peněženka
- 02:58 Hlavní zprávy
- 03:56 Co na to ministr
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:37 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 22:27 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (29. 5.)
- 23:56 360⁰
- 04:46 Kapří monstra VI (Jezero v Dijonu)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Koloseum (Pohan)
- 06:57 Pravdy, lži a dějiny (Konspirační teorie)
- 08:05 Tajemství Arktidy (Tajemství delty)
- 09:07 Prima Česko
- 09:40 Prima Svět
- 10:14 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 11:13 Klenoty Kajmanské koruny
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Kluci v akci (Recepty Pavla Mareše a Ondřeje Slaniny)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:50 Nápadník
- 15:10 Dívka světových parametrů
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:30 Marie Antoinetta (7)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:10 Zavolejte porodní sestřičky XI (5)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rédl (1)
- 21:20 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigretova trpělivost
- 00:45 Vražedná čísla IV (15)
- 01:45 Sousedství IV (4)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (207)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (49)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (51)
- 04:25 Proměny víkendových domů (8)
- 05:10 Zahradní proměny VI (31)
- 06:00 Výleťák (189)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (4)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha VII (14)
- 07:40 Proměny víkendových domů (9)
- 08:40 Zahradní proměny VI (32)
- 20:10 Vrchní, prchni!
- 21:45 Lajna III (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4708)
- 09:40 Kriminálka Anděl II (Legionář)
- 14:30 Kriminálka Miami VI (Vysoká hra)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Policie Modrava II (Případ starosta)
- 21:35 Zlatá labuť (54)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami VI (Přepadení)
- 00:55 Annabelle se vrací 3
- 02:55 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky
- 04:45 Kalifornský sen
- 06:25 Jeden den v New Yorku
- 10:05 Když se setmí
- 12:00 Vzpomínky na Afriku
- 15:15 Neodolatelný
- 18:30 Kniha džunglí
- 20:00 Malé ženy
- 22:45 Tohle je ráj