Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:00 1945: Cesta k vítězství
- 00:50 Nic bych neměnila
- 01:50 Žiješ jenom 2x (5)
- 02:20 Na moll
- 03:00 Žijeme s vírou
- 03:30 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta
- 03:35 Odpad společnosti?
- 08:30 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 09:20 Egypt (1)
- 12:25 Velké stroje zblízka II (Obří letoun)
- 13:10 Jezevec lesní
- 13:20 1945: Cesta k vítězství
- 14:10 Vše, co zůstává k vidění
- 15:05 Klíč
- 15:30 Skryté skvosty II. (10)
- 20:00 Ohrožená Amazonie (2)
- 21:00 V karavanu po Polsku (6)
- 21:30 Gepardi v kleci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Zprávy
- 13:36 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:35 Zprávy
- 15:38 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:45 Hokej v 10 minutách
- 11:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:25 Sokolský zpravodaj
- 11:40 Cyklotoulky
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 TCL V Repre
- 23:35 TCL V Repre
- 00:04 Ano, šéfe!
- 01:14 Policie v akci
- 02:14 Policie Hamburk IX (Odpočívej v pokoji)
- 03:16 Policie Hamburk IX (Strach)
- 04:26 Closer: Nové případy (Zdravotní důvody)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (27)
- 07:39 M.A.S.H (28)
- 14:35 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Tygři)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:49 Ano, šéfe!
- 05:08 Těžká dřina
- 05:35 Bolek a Lolek (Korida)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Těžká dřina
- 06:32 Partička
- 07:03 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 07:43 Top Gear: Indický speciál
- 20:21 Autosalon.tv
- 21:30 Fotr na tripu VII
- 22:16 Nezvěstná (6)
- 23:13 Vandráci (6)
- 23:45 Simpsonovi XXVI (Šáša na odpis)
- 00:25 Labyrint lží
- 03:13 Skutečné vraždy: Temné dědictví
- 04:58 Námořní vyšetřovací služba IX (Dobrý syn)
- 06:10 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:06 M.A.S.H
- 07:37 Námořní vyšetřovací služba IX (Dobrý syn)
- 11:49 Fantom Morrisvillu
- 13:25 Bez dechu
- 15:42 Nádech pro lásku
- 18:10 Jít za svým snem
- 22:26 Modlitba lovce
- 04:25 Lásce navzdory (Noc pod hvězdami)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Libovky Pepy Libického
- 06:24 Prostřeno!
- 07:21 Sestřičky (Ženská řešení)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Druhá šance)
- 23:12 Zoo (Amputace)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Kapr na černo)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Lanýžův náhrdelník)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Strýček Tonton (Au, to bolí!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Utíkej, Muchlinko, utíkej)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Piští myška v pastičce)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:35 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak si vyčítali)
- 12:50 Pohádky Boženy Němcové
- 13:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Kapr na černo)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Mýtické bytosti v popkultuře)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2)
- 15:25 Koumando
- 15:45 Archouni (Společné bydlení)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:05 Hýbánky s písmenky (Velbloud)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se sobě ztratili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (28)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (5)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Příběhy rockových písní (Alice Cooper)
- 01:05 Hvězdy stříbrného plátna (Harrison Ford)
- 01:55 Galerie... kde byste je nečekali (6)
- 02:20 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:35 Dům
- 02:55 Neratov
- 03:10 Uchem jehly
- 03:40 Crescendo
- 04:25 A bylo světlo
- 04:50 Město
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:10 Pas de quatre
- 23:00 Odvrácená strana Hollywoodu (1)
- 23:50 Bruce Willis: vyvolený
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:02 360° Speciál: EU a ekonomické výzvy
- 02:41 360⁰
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:16 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:33 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:34 360⁰
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Zpívá Karel Gott
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:50 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Kuby Ryby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:40 Dynastie Nováků (13)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 15:00 Zločin na poště
- 15:45 Zavolejte porodní sestřičky XI (4)
- 16:45 Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (20)
- 21:40 13. komnata Jany Doleželové
- 22:10 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Bolero
- 00:25 Půl domu bez ženicha
- 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (20)
- 03:40 Ze dvora II (3)
- 03:50 U stánku II (3)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (203)
- 04:25 Proměny víkendových domů (7)
- 05:10 Zahradní proměny VI (30)
- 06:00 Sousedství II (1)
- 06:20 Moje místa (Tomáš Satoranský)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VII (13)
- 08:20 Proměny víkendových domů (8)
- 09:20 Zahradní proměny VI (31)
- 15:15 Vražedná čísla IV (15)
- 20:10 Druhý dech (13)
- 21:35 Po stopách krve
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4707)
- 09:45 Specialisté (Ježíš žije!)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:35 Uvězněná
- 02:10 Lítám v tom
- 03:50 Kriminálka Las Vegas V (Formality)
- 04:30 Jesse Stone: Smrt v jezeře
- 05:55 Návrat na vrchol
- 10:15 Jeden den v New Yorku
- 12:05 Dívka na koštěti
- 13:40 Jumanji
- 15:45 Tomb Raider
- 18:10 Když se setmí
- 20:00 Sherlock Holmes
- 22:35 Zrození legendy