Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Dynastie Nováků (8)
- 11:05 Křeček
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Petr Novák a Olympic
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 14:40 Jak přijít o život
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 16:45 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 23:55 Marie Antoinetta (2)
- 00:30 Antropocén - věk člověka (2)
- 01:20 Spolu na hranici (16)
- 01:50 Ztracené adresy (Herčivald)
- 02:10 Stopy, fakta, tajemství (Šťastný Harry Jelínek)
- 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:05 Sabotáž
- 03:30 Svobodný prales
- 14:40 Tátové v rolích matek
- 15:35 Antropocén - věk člověka (3)
- 16:30 Televizní klub neslyšících
- 17:00 Ahoj, váš Karel Kryl
- 17:55 Skryté skvosty II. (6)
- 20:00 Krásné země z výšky (Baleáry)
- 21:00 V karavanu po Polsku (1)
- 21:30 Proč jsme tak naštvané
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 20 let od vstupu do EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Česko - Finsko
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 SP Brazílie
- 14:40 Cyklotoulky
- 15:35 Svět motorů
- 22:30 Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy
- 22:35 Magazín UEFA
- 23:30 Liga mistrů UEFA
- 00:07 Ano, šéfe!
- 01:16 Policie v akci
- 03:17 Policie Hamburk VII (Výstřel)
- 04:27 04:27 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (192)
- 07:38 M.A.S.H (193)
- 08:08 M.A.S.H (194)
- 08:38 M.A.S.H (195)
- 09:10 Zoo (Dům na prodej)
- 14:30 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Dostihy smrti)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:49 Ano, šéfe!
- 08:08 Top Gear 2010 (4)
- 09:15 Top Gear 2011 (6)
- 10:23 Hvězdná brána V (Hrozba)
- 11:20 Hvězdná brána V (Strážce)
- 20:18 Autosalon.tv
- 21:25 Fotr na tripu VII
- 22:19 Brickleberry III (4)
- 22:39 Vandráci (1)
- 23:20 Simpsonovi XIX (Skrytá identita)
- 01:30 Jump Street 21
- 03:43 Kurýr 2
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:07 Námořní vyšetřovací služba VIII (Cizí nepřítel 1/2)
- 11:17 Maličkost k narozeninám
- 13:11 John Tucker musí zemřít
- 14:59 Muži nestárnou
- 17:09 Hon na ponorku
- 20:08 Klan Gucci
- 23:20 Hadí oči
- 04:22 Lásce navzdory (Konec tajností)
- 05:21 Teď vaří šéf!
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Vítej na palubě)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 12:07 Rosamunde Pilcher
- 20:07 Rosamunde Pilcher
- 21:58 Sestřičky (Výpověď)
- 23:15 Zoo (Dům na prodej)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík jezdil na plachetnici)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Překvápko, je jaro!)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (8)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Složité překvapení)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové II
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:15 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezaonačil mlhu)
- 12:50 Bačovy rozprávky (Klinko a král Kompit)
- 13:10 Ach, ten pokrok!
- 13:25 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 14:00 Terčin zvířecí svět
- 14:15 DVA3 (Nejlepší české hry)
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků III (8)
- 15:30 Koumando
- 15:45 Archouni (Park)
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Dodohando
- 16:19 Superhrdinové
- 16:32 Zip Zip
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezaopatřil oblevu)
- 18:50 Mira, královský detektiv (18)
- 19:15 101 Dalmatinská (22)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Klinko a král Kompit)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:15 Bratříčku, zavřel jsi vrátka...
- 00:40 Ikony Kamila Střihavky
- 01:10 Rande s hvězdou II (Cheap Trick)
- 02:40 Bohové a hrdinové antických mýtů (Aeneovo bloudění)
- 03:00 Chaplin v kabaretu
- 03:15 Před půlnocí
- 03:45 Colours of Ostrava 2008
- 04:15 Babylon
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Michelangelo Buonarroti
- 21:15 Na plovárně s Vojtou Kotkem
- 21:40 Galerie... kde byste je nečekali (2)
- 22:10 Romeo a Julie 63
- 23:00 Malíři moře (2)
- 23:55 Meryl Streepová - tajemná a proměnlivá
- 04:14 The Voice USA XXIII (30)
- 05:04 The Voice USA XXIII (31)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Neuvěřitelné dorty III (3)
- 06:49 Neuvěřitelné dorty III (4)
- 12:06 Neuvěřitelné dorty III (15)
- 12:36 Neuvěřitelné dorty III (16)
- 12:58 Slunce, seno, slanina
- 14:42 Modrý kód (Skok do prázdna)
- 15:53 Zoo (Drahá škola)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:17 7 pádů Honzy Dědka
- 23:24 Jak se staví sen - extra
- 00:54 360⁰
- 01:59 360⁰
- 03:13 7 pádů Honzy Dědka
- 08:06 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:19 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:40 360⁰
- 22:27 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:55 Co na to ministr
- 04:35 Deníky z divočiny: Austrálie (O tučňácích a GPS)
- 05:37 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Život z vesmíru (Exoplanety)
- 06:52 Prima Česko
- 07:17 Prima Svět
- 07:50 Tajný život majáků (Bell Rock)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:20 Zajímavosti z regionů
- 04:45 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Dynastie Nováků (8)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Petr Novák a Olympic
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 16:45 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 23:55 Marie Antoinetta (2)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Petr Novák a Olympic
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 14:40 Jak přijít o život
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 16:45 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (17)
- 01:55 Dva z Queensu V (7)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (156)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (157)
- 04:10 Farma jako nová II (10)
- 05:10 Zahradní proměny V (30)
- 06:00 Sousedství (1)
- 06:20 Moje místa (Jan Přeučil a Eva Hrušková)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha V (4)
- 08:15 Farma jako nová III (1)
- 09:15 Zahradní proměny V (31)
- 20:10 Druhý dech (8)
- 21:35 Muž na drátě
- 00:40 Kriminálka Miami IV (Do vytracena)
- 01:35 Specialisté (Vedlejší účinky)
- 02:25 Víkend
- 03:05 Ulice (4682)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4682)
- 09:35 Jedna rodina (Potřebuju zachránit)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Utajený šéf V
- 21:55 Survivor Česko & Slovensko III
- 00:20 Poslední výstřel
- 02:20 Očista
- 03:35 Kriminálka Las Vegas V (Ztraceno v odpadu)
- 08:30 Vysloužilí lvi
- 10:35 Moderní Popelka
- 12:25 Seznamte se, Joe Black
- 15:55 Hadí doupě
- 18:15 Pátek není svátek
- 20:00 Rampage: Ničitelé
- 22:10 Pod zemí