Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 04:45 FA Cup Highlights (7)
- 05:30 Walker, Texas Ranger IV (7)
- 06:10 Strážci hranic: Amerika (10)
- 06:55 Mistři zastavárny XX (7)
- 08:50 Pomozte autům IV (9)
- 09:50 Kobra 11 XV (9)
- 12:50 Válka skladů III (10)
- 14:45 Mistři zastavárny XX (8)
- 15:40 Strážci hranic: Amerika (14)
- 16:40 Kobra 11 XV (11)
- 18:40 Válka skladů III (12)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (9)
- 20:30 Svět motorů (42)
- 21:25 Pomozte autům V (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (9)
- 23:15 Kobra 11 XV (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (22)
- 01:55 Malý Sheldon VI (7)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá (4)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky (12)
- 04:45 Susedia V (10)
- 05:25 Oggy a škodíci: Nová generace (75)
- 06:10 Bakugan: Ozbrojená aliance (96)
- 06:20 Přátelé (2)
- 07:15 2 $ocky (19)
- 09:05 Malý Sheldon VI (11)
- 10:45 Susedia V (13)
- 12:10 Dva a půl chlapa IX (17)
- 12:55 Přátelé (2)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (22)
- 15:30 2 $ocky (23)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (19)
- 19:10 Malý Sheldon VI (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (24)
- 20:50 Teorie velkého třesku X (2)
- 21:40 Přátelé (4)
- 22:35 Bobovy burgery V (14)
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 13:00 MasterChef Česko IV (26)
- 05:15 Ulice (4241)
- 06:50 Život na jachtě VI (5)
- 08:35 Gilmorova děvčata VI (5)
- 10:20 Oteckovia (116)
- 12:15 Nekonečná láska (90)
- 16:35 Na každém kroku (70)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (6)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (7)
- 20:15 Nekonečná láska (93)
- 21:10 Nekonečná láska (94)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:10 NHL News
- 20:45 Velikonoční regata 2024
- 23:05 NHL News
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Najkrajší deň)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Sri Lanka - rieky, jazerá)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Lovci a zberači)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Biele ticho
- 23:40 Oktopus (Nikita)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:15 Jurošík "N"
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Večera s Havranom
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
- 20:10 Divoké Portugalsko
- 21:00 Fantómy ropy
- 21:55 Do kríža
- 00:35 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Tomáše Poláka
- 05:15 Černé ovce
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 09:40 Po stopách hvězd
- 16:00 Zdravotní škola IV (Pod tlakem)
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ekonomika :24
- 00:00 Všechno, všude, najednou
- 02:10 Dívka na přání
- 03:20 Velká láska
- 14:20 Králové hor
- 16:05 Proxima
- 18:05 Nádech pro lásku
- 20:15 Marco
- 22:25 Slunovrat
- 00:25 V sedmém nebi
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Soudní síň (Piji, protože se nudím)
- 03:25 Soudní síň (Květinka)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Květinka)
- 09:00 Soudní síň (Líná matka)
- 11:00 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Ustrašené děti)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Syn je nekňuba)
- 20:20 Žena za pultem (Anna nastupuje)
- 21:20 Útěk z polygamie
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Marta)
- 09:10 Susedia (Mikuláš)
- 09:40 Svokra
- 10:35 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Chlapi neplačú IV
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože III
- 00:15 Z lásky nebo pro peníze
- 01:50 Projekt "Domov" II (5)
- 02:40 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (3)
- 03:40 Rok na Jimmyho farmě (7)
- 05:10 Dům snů V (11)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! V (18)
- 07:55 Projekt "Domov" II (5)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (8)
- 09:55 Rok na Jimmyho farmě (8)
- 18:55 Dům snů V (12)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (20)
- 20:50 Agatha Christie: Zkouška neviny (3)
- 21:40 Americano
- 01:25 Zátah 2
- 06:00 Zkus mě rozesmát
- 07:55 Mikádo
- 09:30 Před půlnocí
- 11:20 Hollarovi
- 12:50 Šéfkuchař Jack
- 14:15 Případ Goldman
- 16:15 International
- 18:15 Mafia Mamma
- 20:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 20:55 Láska a smrt (Střety)
- 21:50 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 22:50 Sympatizant (2)
- 23:55 Král zabijáků
- 01:20 Muž bez stínu
- 03:35 Počátek
- 10:15 Addamsova rodina
- 12:25 Znovu se zamilovat
- 14:10 Ve víru tajemství
- 15:55 Kašlu na lásku
- 18:30 Spiknutí proti Americe (2)
- 19:30 Demolice
- 21:10 Bláznův ráj
- 22:50 Smrtící ticho
- 03:50 Nit z přízraků
- 09:00 Panna, nebo orel
- 14:45 To nic, drahá
- 16:50 Shazam! Hněv bohů
- 21:40 Smrtící hra (Sisoy)
- 22:35 Sázka na nejistotu