Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Máme rádi zvířata
- 07:45 O třech ztracených princeznách
- 08:05 Královna Černá růže
- 09:05 Úsměvy Slávky Budínové
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Králi, já mám nápad
- 14:00 Princezna za tři koruny
- 15:00 Jak zničit vlastní mužstvo
- 18:25 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 04:20 Televizáci ze Sněženky
- 04:50 Evropa dnes (Průkopníci výzkumu UFO)
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Hrdinové legend (Záhada krále Artuše)
- 06:50 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 07:40 Podivuhodná Asie (Indonésie)
- 08:30 Cyklotoulky
- 08:40 Stezka Českem (7)
- 09:05 Zázraky techniky V (Loď BOKA Vanguard)
- 10:00 Letecké katastrofy (Pád do Pacifiku)
- 10:45 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:20 Středomoří - soužití člověka a přírody (2)
- 12:15 Babylon
- 12:45 Proč jsme tak naštvané
- 13:10 Jak je důležité míti Filipa
- 14:40 Krásné země z výšky (Baleáry)
- 15:35 Skryté skvosty II. (7)
- 16:05 Serengeti II (6)
- 17:00 Afrika z výšky (Botswana)
- 17:55 Rakousko - Česko
- 20:45 Tenkrát v Americe
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 20 let od vstupu do EU
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:26 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Studio ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Hyde Park Civilizace
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 00:50 Branky, body, vteřiny
- 01:05 ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň
- 03:15 Branky, body, vteřiny
- 03:30 Česko - Rakousko
- 05:25 Paralympijský magazín (3)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 08:35 Archiv D: Sport 1975
- 09:40 Sokolský zpravodaj
- 09:55 58. Rally Šumava Klatovy
- 01:03 Policie v akci
- 02:04 Policie Hamburk VII (V pasti)
- 03:05 Policie Hamburk VIII (Loď snů)
- 04:07 Closer VII (Pod kontrolou)
- 05:06 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:27 M.A.S.H (201)
- 06:49 M.A.S.H (202)
- 07:19 M.A.S.H (203)
- 07:50 Fotr na tripu
- 08:34 Autosalon.tv
- 09:40 Máme rádi Česko
- 11:33 Česko na grilu
- 16:40 Kristian
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Dobrý soused)
- 21:35 České chaty snů
- 22:38 Všechno, všude, najednou
- 00:21 Simpsonovi XX (Sexy koláčky a hlupák v nesnázích)
- 00:50 Simpsonovi XX (Ztraceni s GPS)
- 01:20 Simpsonovi XX (Výměna bez záruky)
- 01:49 Simpsonovi XX (Speciální čarodějnický díl)
- 02:19 Futurama IV (Pracant egyptský)
- 02:49 Futurama IV (Božský Bender)
- 03:20 Brickleberry III (4)
- 03:50 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Robot)
- 05:14 Spravedlnost v krvi XIII (V ohnivém pekle)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 Top Gear 2011 (Yeti)
- 07:09 Top Gear 2011 (3)
- 11:34 Re-play
- 20:16 Kurýr: Restart
- 22:11 Strážci relikvie
- 08:14 Skutečné vraždy: Poslední výstup
- 09:59 Vzhůru nohama
- 11:45 Do hlubiny
- 14:00 Addamsova rodina
- 15:44 Rodičovský manuál
- 17:52 Víkendoví divočáci
- 20:08 Jen pro tvé oči
- 22:53 Polární bouře
- 08:26 Slunečná (Budeme mít miminko!)
- 09:52 Receptář prima nápadů
- 10:38 Libovky Pepy Libického
- 11:13 Zahradník po ruce
- 11:48 Rosamunde Pilcher
- 20:00 Povědomí strachu
- 21:45 Sestřičky (Jako lev v kleci)
- 23:02 Inkognito
- 23:58 Moje máma veterinářka VI (Kdo je kdo)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík dělal dojem na kočky)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:15 Mira, královský detektiv (18)
- 06:40 Pošťák Pat a hladová koza
- 06:55 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 10:55 Bob a Bobek na cestách (Rozloučení s Afrikou)
- 11:05 Lvíčata
- 11:35 Špačkovi v síti času (5)
- 12:05 Kiwi a Strit II
- 12:10 Bludiště
- 12:40 Hup a Hop
- 13:00 Nepořádek na farmě
- 14:15 Ta nejvelkolepější věc
- 15:05 Kiwi a Strit II
- 15:15 Zeleňák Norman
- 15:35 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:00 Kde je Valda?
- 16:25 Tlapková patrola IV
- 17:10 Ovečka Shaun V
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 01:10 Opera II (3)
- 02:05 Chaplin kulisákem
- 02:25 Tečka páteční noci
- 04:30 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Cimrman v říši hudby
- 21:45 Hvězdy stříbrného plátna (George Clooney)
- 12:27 Neuvěřitelné dorty III (22)
- 12:49 VIP Prostřeno!
- 14:18 Slunce, seno, slanina
- 15:47 Neuvěřitelné dorty III (23)
- 00:27 360⁰ (Lubomír Zaorálek, Vladimír Votápek)
- 00:59 Prima ČESKO
- 01:32 Prima Svět
- 02:05 Prima ČESKO
- 02:38 Prima Svět
- 03:03 Krimi zprávy
- 03:13 Showtime
- 05:01 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:49 Malý velký svět (Srdečné Jordánsko)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:26 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 11:55 Polední zprávy
- 12:17 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 13:16 Co na to ministr
- 14:00 Zprávy
- 14:21 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk)
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:48 Malý velký svět (Kouzelná Mallorca)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:49 Malý velký svět (Ahoj, Helsinky)
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Krimi zprávy
- 21:39 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie Terezie Tománkové
- 23:59 Partie Terezie Tománkové
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 05:00 Bydlení je hra
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:05 Úsměvy Slávky Budínové
- 10:15 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Králi, já mám nápad
- 18:25 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 01:25 AZ-kvíz
- 02:30 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 O třech ztracených princeznách
- 09:05 Úsměvy Slávky Budínové
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 13:05 Králi, já mám nápad
- 18:25 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (20)
- 02:30 Dva z Queensu V (13)
- 02:50 U stánku
- 03:00 Výleťák (130)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (150)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (162)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (163)
- 04:25 Farma jako nová III (3)
- 05:10 Zahradní proměny V (33)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (24)
- 06:15 Farma jako nová III (4)
- 07:15 Zahradní proměny V (34)
- 08:15 Phoebe v říši divů
- 10:30 Případ pro zvláštní skupinu (3)
- 11:45 Muž na drátě
- 13:35 Druhý dech (8)
- 17:10 Farma jako nová III (5)
- 20:10 Šéfe, jdeme na to!
- 21:55 Homolka a tobolka
- 23:50 Let
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:10 Denver: Poslední dinosaurus (20)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové IV (7)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:50 Inkoustové srdce
- 13:00 Táta za všechny peníze
- 14:55 Rozchod
- 17:10 Slečna drsňák
- 20:20 Superlov II
- 21:40 Plán útěku
- 01:55 Pod zemí
- 04:00 Divergence
- 06:30 Kriminálka Miami IV (Volný pád)
- 07:30 Kriminálka Miami IV (Falešný únos)
- 08:30 Princezna na hrášku
- 09:45 Láska na hlídání
- 11:50 Profesor v ringu
- 14:00 Monstra vs. Vetřelci
- 15:45 Bravo Girls: Všechno nebo nic
- 17:40 Nesvatbovi
- 20:00 Matrix Revolutions
- 22:35 Výbušnej koktejl