Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:20 Hobby naší doby
- 00:45 Máme rádi zvířata
- 01:15 Bolkoviny
- 02:05 Na forbíně TM
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Jak se vede, sousede?
- 04:00 Malostranské palácové
- 04:20 Jak se vede, sousede?
- 05:00 Bydlet jako... v bruselském stylu
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (13)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (2)
- 21:25 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (2)
- 23:30 Vigil (1)
- 00:20 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:50 Ku-klux-klan: Společenství teroru
- 02:45 Popcorn
- 03:15 Vzdělání s přidanou hodnotou
- 03:40 Designtrend
- 03:55 Zvláštní vydání - Kocar
- 04:20 Malučký jsem já byl
- 04:45 Na moll
- 05:30 Refreš/h/ (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Podivuhodná Asie (Indie)
- 11:05 Postřehy odjinud (Burgundsko očima Jana Šmída)
- 11:15 Babylon
- 11:40 Planeta pokladů (Afrika)
- 12:35 Klíč
- 13:00 Cesty víry (Na pokraji sil)
- 13:30 Afrika z výšky (Kamerun)
- 20:00 Hrabě Monte Christo (2)
- 21:35 Žert
- 22:55 Milý Johne
- 00:00 Zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Věda 24
- 01:39 Události v kultuře
- 01:52 Vytrženo z metropole (Petr Helbich)
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Interview ČT24
- 04:50 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Zajímavosti z regionů
- 05:40 Studio ČT24
- 05:49 Vytrženo z metropole (Batalion)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Premiér Fiala v USA
- 12:10 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Basquet Girona - FC Barcelona
- 16:20 Evropská a Konferenční liga UEFA
- 17:20 Volejbalový magazín
- 17:40 Dohráno
- 19:00 Česko - Finsko
- 21:05 Studio Time Out
- 22:10 Magazín UEFA
- 23:00 SP Brazílie
- 01:53 Vraždy podle předlohy
- 04:19 Temné prohřešky
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (185)
- 07:55 M.A.S.H (187)
- 08:26 M.A.S.H (188)
- 08:55 M.A.S.H (189)
- 09:26 Vytoč mého agenta (4)
- 14:31 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Barmanská soutěž)
- 21:30 Tátové na tahu (7)
- 22:35 Tlouštíci
- 23:40 Receptář prima nápadů
- 05:09 Spravedlnost v krvi XIII (Střet)
- 06:10 Těžká dřina
- 06:36 Autosalon.tv
- 07:18 Prima Partička
- 08:19 Top Gear 2010 (2)
- 09:25 Top Gear 2011 (4)
- 20:16 Prima Partička
- 21:18 Partička
- 22:10 Brickleberry III (2)
- 22:40 Re-play
- 23:14 Simpsonovi XIX (Speciální čarodějnický díl)
- 23:41 Simpsonovi XIX (Sirotek Milhouse)
- 05:34 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 M.A.S.H
- 06:47 M.A.S.H
- 07:17 Námořní vyšetřovací služba VIII (Posedlost)
- 13:37 Vzhůru nohama
- 17:41 Následník
- 20:06 Ďáblice
- 22:03 Jump Street 21
- 05:03 Lásce navzdory (Zakázaná láska)
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:32 Modrý kód (Lovci a sběrači)
- 10:22 Prostřeno!
- 11:15 Ano, šéfe!
- 20:05 Rosamunde Pilcher
- 21:56 Modrý kód (Pláč doktorky Růžičkové)
- 23:10 Vytoč mého agenta (4)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík rybařil)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Ztracené muchlátko)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (6)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Patří obrazy jen do galerie?)
- 09:20 Obyvatelé českých vod
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové II
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 10:50 Tance z pohádkového rance
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:30 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nevyrobil duhu)
- 12:55 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík rybařil)
- 13:05 Věda je zábava
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Filharmonici na ulici
- 16:00 Dodohando
- 16:18 Superhrdinové
- 16:32 Zip Zip
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 00:10 Galerie... kde byste je nečekali (1)
- 00:40 Raffael: božský umělec
- 01:35 Khamoro 2023
- 02:15 Kanadská soda VIII (14)
- 02:35 Laurel a Hardy (Šťastný psík I.)
- 02:45 Emoce v umění (15)
- 03:45 Horní Police a Modlivý důl
- 04:00 Uchem jehly
- 04:45 Muzea a galerie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Manon Lescaut
- 21:45 Yves Montand na scéně
- 22:30 Super Diva - Turandot (12)
- 23:20 Supernova
- 04:09 The Voice USA XXIII (28)
- 05:02 The Voice USA XXIII (29)
- 06:06 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Neuvěřitelné dorty II (31)
- 06:55 Neuvěřitelné dorty II (32)
- 12:08 Neuvěřitelné dorty III (11)
- 12:37 Neuvěřitelné dorty III (12)
- 13:00 Slunce, seno, slanina
- 09:29 Rosamunde Pilcher
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Show Jana Krause
- 23:27 Jak se staví sen - extra
- 00:59 Partie PLUS
- 01:36 Showtime magazín
- 02:19 Prima Česko
- 03:03 Hlavní zprávy
- 03:51 Krimi zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:56 Malý velký svět (Hravý Coney Island)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:19 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:25 360⁰
- 08:57 Záchrana zřícenin (Liščí stodola)
- 09:57 50 odstínů žraloka
- 18:54 Fabergého poklady
- 20:01 Prima Česko
- 20:34 Prima Svět
- 21:08 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Portugalsko)
- 00:20 Hobby naší doby
- 01:15 Bolkoviny
- 02:50 Banánové rybičky
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:35 Začalo to karafiátem
- 16:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (2)
- 21:25 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (2)
- 23:30 Vigil (1)
- 01:15 Bolkoviny
- 03:20 Jak se vede, sousede?
- 04:00 Malostranské palácové
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:35 Začalo to karafiátem
- 16:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (2)
- 21:25 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (2)
- 23:30 Vigil (1)
- 01:30 Případy detektiva Murdocha V (1)
- 02:30 Případy detektiva Murdocha V (2)
- 03:25 TaJeMno
- 04:05 Výleťák (130)
- 04:10 Farma jako nová II (8)
- 05:05 Zahradní proměny V (28)
- 06:00 Dobré místo IV (12)
- 06:20 Moje místa (Michal Viewegh)
- 07:05 Případy detektiva Murdocha V (2)
- 08:05 Farma jako nová II (9)
- 09:05 Zahradní proměny V (29)
- 23:45 Gambler: Nejvyšší sázka
- 01:20 Kriminálka Miami IV (Lovec odměn)
- 02:00 Superlov II (4)
- 03:05 Život ve hvězdách
- 03:35 Ulice (4680)
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4680)
- 09:30 Iveta (Snad nám to vyjde)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (Skóre)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Ztraceno v odpadu)
- 00:25 Osamělý mstitel
- 02:30 Pravda je jen slovo
- 03:55 Bídníci
- 06:25 Zemětřesení
- 08:50 Óda na radost
- 12:30 Dopisy pro Julii
- 14:40 Divergence
- 17:25 Osobní strážce
- 20:00 Seznamte se, Joe Black
- 23:35 Romeo musí zemřít