Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 Marie Antoinetta (1)
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Jak vychytat lososa?
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Kachní menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Dopis)
- 09:50 Zázračný lékař
- 10:10 Kluci v akci (Kachní menu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Babička je ráda
- 15:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 16:30 Zdravotní škola III (Divoké holky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (4)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a tělo bez hlavy
- 00:20 Blitz: Dny, které změnily druhou světovou válku
- 01:35 Na moll
- 02:45 Amputace krajiny
- 03:10 Popcorn
- 04:05 Nivnické sedlcké
- 04:30 Divnopis (Přišimasy)
- 04:35 Ta naša kapela
- 05:05 Nedej se (Továrna na dřevo jako národní dědictví)
- 05:25 Občanské noviny (WWF Česko)
- 05:30 Lev
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Afrika z výšky (Mosambik)
- 09:25 Planeta pokladů (Afrika)
- 12:05 Počesku (Kleť)
- 12:15 Oceloví žraloci
- 13:10 Perimetr
- 13:40 Tvořivá díla zvířecí říše (3)
- 18:00 Auto moto test
- 18:20 Česko - Španělsko
- 20:10 Výborná SHOW
- 21:00 Stezka Českem (6)
- 21:30 Skryté skvosty II. (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:31 Zprávy
- 13:34 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:40 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 03:35 Svět motorů
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Masters
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 11:55 Cyklotoulky
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:10 Magazín EURO 2024
- 14:45 Svět motorů
- 15:45 Golf Time
- 16:35 WA Race Walking Tour Gold - Poděbrady
- 17:00 Česko - Německo
- 21:20 Česko - Německo
- 21:55 Masters
- 00:50 Policie v akci
- 04:24 Jak se staví sen
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:27 M.A.S.H (175)
- 07:57 M.A.S.H (176)
- 08:26 M.A.S.H (177)
- 08:55 M.A.S.H (178)
- 09:25 Polda VI (Konec)
- 14:31 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Další důvod k oslavě)
- 21:45 Inkognito
- 22:53 Inkognito
- 23:58 Ano, šéfe!
- 05:06 Spravedlnost v krvi XIII (Falešný policista)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:10 Těžká dřina
- 06:34 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:23 Top Gear 2009 (4)
- 09:30 Top Gear 2010 (5)
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 00:40 Červený drak
- 03:00 Mateřská pouta
- 05:28 M.A.S.H
- 06:25 Příhody Bolka a Lolka
- 06:35 M.A.S.H
- 07:00 M.A.S.H
- 07:22 M.A.S.H
- 11:17 Mysli jako pes
- 13:02 Slunce je také hvězda
- 15:03 Rudá jako rubín
- 17:45 Zemřít mladý
- 22:21 Vraždy podle předlohy
- 04:11 Lásce navzdory (Nová šéfová)
- 05:06 Lásce navzdory (Nečekaná návštěva)
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:31 Prostřeno!
- 08:13 Modrý kód (Ten správnej čas)
- 09:36 Slunečná (Tajemství)
- 11:02 Prostřeno!
- 11:46 Ano, šéfe!
- 12:53 Rosamunde Pilcher
- 16:26 Ve hře je láska (V utajení)
- 17:22 Ve hře je láska (Loučení)
- 20:08 Rosamunde Pilcher
- 22:00 Modrý kód (Skok do prázdna)
- 23:05 Polda VI (Konec)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek hráli kuželky)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Past na hrdinu)
- 06:15 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (4)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Můj blátokamarád)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové II
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:35 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček kvůli chodící rybě přišel k ostudě)
- 12:45 Pohádky bratří Čapků (Doktorská pohádka)
- 12:55 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek hráli kuželky)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 14:10 Koumando
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Tajný život kluků III (4)
- 15:25 Filharmonici na ulici
- 15:40 Občanka
- 16:00 Dodohando
- 16:28 Zip Zip
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 04:45 Muzea a galerie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kroky a skoky české animace (4)
- 20:45 Děti svého věku
- 02:56 Ráj podle Bryana (Bez plynu)
- 03:47 The Voice USA XXIII (24)
- 12:08 Neuvěřitelné dorty III (3)
- 12:39 Neuvěřitelné dorty III (4)
- 14:51 Modrý kód (Comeback)
- 16:02 Zoo (Radostná novina)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 04:49 České zájmy v Evropě: Superdebata lídrů
- 05:56 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:11 Nový den
- 06:56 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:55 Malý velký svět (Rozkošná Acadia)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:48 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 10:01 Prima Česko
- 10:34 Prima Svět
- 11:06 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Východní Pyreneje)
- 16:22 Podmanivá koróna
- 16:55 Časoprostor (Let na Mars)
- 00:25 Marie Antoinetta (1)
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Jak vychytat lososa?
- 04:45 Kluci v akci (Kachní menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Kachní menu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 15:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 16:30 Zdravotní škola III (Divoké holky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (4)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a tělo bez hlavy
- 00:25 Marie Antoinetta (1)
- 01:20 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Kachní menu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Kachní menu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 15:00 Hrabě Monte Christo (1)
- 16:30 Zdravotní škola III (Divoké holky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (4)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a tělo bez hlavy
- 01:25 Dva z Queensu IV (25)
- 03:00 Výleťák (129)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (140)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (147)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (148)
- 04:25 Farma jako nová II (4)
- 05:10 Zahradní proměny V (24)
- 06:00 Dobré místo IV (10)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (23)
- 08:05 Farma jako nová II (5)
- 09:05 Zahradní proměny V (25)
- 12:00 Komplic
- 15:10 Vražedná čísla III (10)
- 20:10 Hogo fogo homolka
- 21:50 Lajna II (2)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4678)
- 09:40 Kriminálka Anděl (Manželský kosočtverec)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (V podezření)
- 15:35 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Sauna bude)
- 21:40 Zlatá labuť (48)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami IV (Trojitá vražda)
- 00:55 Kapitán Phillips
- 03:25 Slečna bestie
- 05:35 Sociální síť
- 07:55 Kriminálka Miami IV (Kořist)
- 11:35 Sedm let v Tibetu
- 14:15 Bídníci
- 18:10 Óda na radost
- 20:00 Pátá vlna
- 22:20 Úkryt