Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Chalupa je hra
- 02:10 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Brněnské městské parky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Pohádka o drakovi
- 10:15 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Zlaté kapradí
- 14:10 O princezně, která nesměla na slunce
- 14:45 Dívka v modrém
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Dynastie Prachařů
- 12:30 Krásy evropského pobřeží (Benátky)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Pravidla korporátu
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Madagaskar)
- 14:30 Zachovejme klid
- 18:25 Okavango - řeka snů (1)
- 19:20 Refreš/h/ (3)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Zlatý transport
- 22:05 Přichází Satan!
- 23:55 Harry Palmer: Případ Ipcress (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:35 Svět motorů
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS hráčů do 18 let 2024 Finsko (Kanada - Česko)
- 08:05 Panorama
- 08:55 Archiv D: Blahopřání
- 09:35 Sokolský zpravodaj
- 09:45 Po trailech přes hory
- 12:15 Panorama
- 12:35 Paralympijský magazín
- 13:00 ME Maďarsko
- 13:50 Slovensko - Česko
- 00:56 Policie v akci
- 01:52 Policie Hamburk VIII (Vražedný sport)
- 02:49 Policie Hamburk VIII (Alibi)
- 04:38 Jak se staví sen
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H (219)
- 06:32 M.A.S.H (220)
- 06:55 M.A.S.H (221)
- 07:25 M.A.S.H (222)
- 07:55 Fotr na tripu
- 08:40 Autosalon.tv
- 09:52 Máme rádi Česko
- 11:46 Česko na grilu
- 14:30 Konec básníků v Čechách
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Jedna stopa)
- 21:30 České chaty snů
- 22:36 Kingsman: Zlatý kruh
- 08:22 Top Gear 2011 (3)
- 09:27 Top Gear 2011 (To nejlepší)
- 10:30 Top Gear XVII (1)
- 11:45 Re-play
- 14:13 Simpsonovi XX (MyPody a sousedi)
- 14:41 Simpsonovi XX (Burns a včely)
- 15:01 Já, robot
- 17:23 Futurama V (Tři sta babek)
- 17:53 Futurama V (Afryodisiakum)
- 20:17 Den poté
- 00:25 Zbouchnutá
- 03:03 Potomek
- 04:47 Námořní vyšetřovací služba VIII (Z bláta do louže)
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Ochránci zvířat)
- 06:09 Bolek a Lolek si hrají (Černá dáma)
- 06:36 Příhody Bolka a Lolka
- 06:45 M.A.S.H
- 07:07 M.A.S.H
- 07:36 M.A.S.H
- 11:39 Liga výjimečných
- 13:48 Říše divů
- 15:38 Mušketýr
- 17:51 Orel Eddie
- 20:07 Nikdy neříkej nikdy
- 22:51 Chobotnice
- 04:45 Lásce navzdory (S pravdou ven)
- 05:44 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:24 Zoo (Skvělej kuchař)
- 07:27 Sestřičky (Víkendová akce)
- 08:48 Slunečná (Svatba roku)
- 10:15 Receptář prima nápadů
- 11:01 Libovky Pepy Libického
- 11:35 Zahradník po ruce
- 12:08 Rosamunde Pilcher
- 20:05 Vražedné zaslepení
- 21:54 Sestřičky (Syn je syn)
- 23:09 Inkognito
- 06:00 Matylda (Zubařem proti své vůli)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:20 Mira, královský detektiv (25)
- 06:40 Pošťák Pat a Velký zelenodolský závod
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 10:55 Bob a Bobek na cestách (Las Vegas)
- 11:00 Lvíčata
- 11:30 Špačkovi v síti času (6)
- 14:50 Kiwi a Strit II
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:20 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:40 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:30 Tlapková patrola IV
- 16:50 Friends: Nová kapitola (Rozhodování, rozhodování)
- 17:15 Ovečka Shaun V
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Skřítek)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (3)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (6)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Las Vegas)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:55 Kroky a skoky české animace (5)
- 03:20 Terra musica
- 03:45 Uchem jehly
- 04:50 Svoboda
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Pavarotti
- 22:05 Filmařské legendy (Joel a Ethan Coenovi)
- 22:50 Dobrý časy
- 12:35 Neuvěřitelné dorty IV (3)
- 13:05 Neuvěřitelné dorty IV (4)
- 13:27 VIP Prostřeno!
- 14:37 Slunce, seno, slanina
- 15:48 Neuvěřitelné dorty IV (5)
- 04:47 Karolína, domácí kuchařka
- 05:20 Rozpal to, šéfe!
- 06:09 Nikdo není dokonalý
- 06:59 Křižovatky života (Opuštěná manželka)
- 07:57 Columbo (Případ vysokého IQ)
- 16:58 Nikdo není dokonalý
- 18:03 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 01:00 360⁰
- 01:33 Prima Česko
- 02:06 Prima Svět
- 02:37 Prima Česko
- 03:10 Prima Svět
- 03:42 7 pádů Honzy Dědka
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:26 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 11:00 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 13:00 Zprávy
- 13:17 Co na to ministr
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:28 Krimi zprávy
- 21:38 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Partie Terezie Tománkové
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Chalupa je hra
- 02:10 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Brněnské městské parky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:50 Úsměvy Ilji Prachaře
- 10:15 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 14:45 Dívka v modrém
- 17:55 Vinorodé břehy Mosely
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Dynastie Prachařů
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Chalupa je hra
- 02:10 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 Brněnské městské parky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:50 Úsměvy Ilji Prachaře
- 10:15 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 14:45 Dívka v modrém
- 17:55 Vinorodé břehy Mosely
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Dynastie Prachařů
- 02:10 Dva z Queensu V (22)
- 02:30 Moje místa (Tomáš Klus)
- 03:20 Ze dvora (10)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (172)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (173)
- 04:25 Domov pro tebe II (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (5)
- 06:00 Případy detektiva Murdocha VI (1)
- 06:55 Domov pro tebe II (3)
- 07:55 Zahradní proměny VI (6)
- 12:00 Druhý tah pěšcem
- 13:45 Druhý dech (9)
- 17:10 Domov pro tebe II (4)
- 20:10 Na dvoře je kůň, šéfe
- 21:50 Postřižiny
- 23:40 Těsně vedle
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Denver: Poslední dinosaurus (23)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové IV (11)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 09:45 Na vodě (Na dně)
- 10:55 Velký táta
- 12:45 Dvojčata
- 15:00 Pan božský
- 20:20 Superlov II
- 21:40 Plán útěku 3
- 23:35 21 mostů
- 04:10 Popelka
- 05:10 Rezistence
- 07:10 Kriminálka Miami V (Smrt ve veřejném zájmu)
- 08:10 Kriminálka Miami V (Prokletá rakev)
- 09:10 O Rampelníkovi
- 14:40 Madagaskar
- 18:15 Stepfordské paničky
- 20:00 Matrix Resurrections
- 22:55 V zajetí démonů